RuyaTabirleri.com

Rüyada Diş Sallanması

Rüyada diş sallanması, iş hayatında yaşanan parasal sorunların aile hayatına etki edeceğine, aile bireyleri arasında çok büyük tartışmaların hatta kavgaların çıkacağına, bu sıkıntılar yüzünden aile içerisinde sevgi saygı gibi duyguların kalmayacağına, yaşanan sıkıntıların günden güne daha da artacağına ve haneden bir ayrılığın gerçekleşeceğine ve bu yüzden çok büyük üzüntüler yaşanacağına rivayet eder.

Rüyada Diş Sallandığını Görmek

Rüyada diş sallanması görmek ile aynı anlama gelmektedir. İş hayatında yaşanacak parasal ve işin yönetimi konusundaki sorunlardan ötürü çok kötü bir durum ile karşılaşılacağına, aile hayatında tartışmaların ve kırgınlıkların yaşanacağına ve bu yüzden böyle durumları daha sakin geçiştirmenin daha iyi olacağına tabir edilir.

Rüyada Sallanan Diş Görmek

Aile hayatında sorunlu ve anlaşmazlıklar ile dolu bir döneme girildiğine, iş hayatından kaynaklanan tartışmaların daha da sertleşerek devam edeceğine ve rüya sahibinin aile bireylerinden birinin bu tartışmalar ve kavgalar sonunda evi terk edeceğine alamet eder.

Rüyada Diş Sallanması ve Dökülmesi

Rüyayı gören kişinin aile bireyleri arasında yaşanan tartışmalar ve kavgalardan ötürü çok kötü günler yaşanacağına, kısa bir süre sonra tüm aile bireylerini çok büyük bir üzüntüye itecek bir haber alınacağına ve bu haberden sonra aile arasında daha büyük ve ateşli tartışmaların başgöstereceğine işaret eder.

Rüyada Diş Sallanması ve Düşmesi

Aile bireyleri arasında yaşanan sorunlardan ötürü çok büyük sorunlar yaşanacağına, rüya sahibinin aile bireylerden birinin vefat edeceğine tabir edilir.

Rüyada Diş Sallanması ve Çıkması

İş hayatındaki sorunların aile hayatında çok kötü sorunlara sebep olmasından ötürü çok sıkıntılı zamanlar geçiren rüya sahibine aile bireylerinden birinin parasal olarak yardım edeceğine ve ihtiyaç duyduğu bir şeyi en kısa zamanda kendisine temin edeceğine rivayet eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Diş Sallanması İle İlgili Rüyalar;

  1. Goktuf (04 Ocak 2015 saat: 17:26)

    Dislerimin sallandiigini gordugumde annem hamileymis benim haberim yoktu bazi yerlerde tanim gebelik olarak veya olum olarak geciyor anneme hamilemisin dedigimde haberleri varmisfakat soylemiyolarmis nerden biliyosun gibisine konusma gecti ben inaniyorum dis ruyasina dun gecede ayni ruyayi gordum allah hayirla sonlandirsin

  2. muberra şeker (31 Mayıs 2014 saat: 10:20)

    Rüyamda ölen annemle şuan göruşmediğim kız kardeşim yan yana ben tartışıyorum annem birşey demiyor ama ablam söyleniyor giderken dişim dilime değiyor, sallanıyomu anlamıyorum dilimle dışarı cıkartdıgımda gümüş minik bilye olduğunu göruyom hatta diş iyi yorumlanmaz diyorum kendi kendime ama bu gümüş bilye deyip alıyorum sonrada bahçeli bir evin ordan gecerken cok guzel araba ve bahçe dikkatimi çekiyor

  3. ceren (14 Ocak 2014 saat: 13:19)

    rüyamı tam hatırlayamasam da bi kısmını anlatıcam. benim bir azı dişim yok zamannda dolgu yapılmıs ve dolgu düşmüş ve dişim çekilmişti her neyse rüyamda olmayan azı dişimin yanndaki azı dişim sallanıyordu ve ben kendim o dişi çektim fakat kökü yoktu ve baya büyüktü sonra da alt dişlerimi kontrol ettgmde neredeyse hepsi sallanıyordu ve ben korkuyordum dişsiz kalıcam diye bunların açıklaması nedir.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,