RuyaTabirleri.com

Rüyada Diş Sökmek

Rüyada diş sökmek, çekilen acıların sona ereceğine ve huzur dolu günlere kavuşulacağına işarettir. Rüyasında kendi dişlerini söktüğünü gören kimse, dertlerine kendisi çözüm bulur ve çabalarının sonucunu alır. Acı ve kederin sona ereceğine haber veren bir rüyadır.

Rüyada Ön Dişlerini Sökmek

Rüya sahibinin ebeveynlerinin ve aile üyelerinin çok uzun ve sağlıklı bir ömre sahip olacağını, aile ilişkilerinin çok daha iyi olacağını ve anlaşmazlıkların, sıkıntıların ortadan kalkacağını işaret eder. Ön dişlerini çektiğini gören kimselerin teyzeleri veya dayılarından müjdeli haberler gelir.

Rüyada Arka Dişleri Sökmek

Arka dişlerini söktüğünü gören kimse akrabaları ile ilgili yaşadığı tüm sıkıntıları ortadan kaldırır. Küs olduğu yakınları ile barışır, miras sorunları varsa çözülür ve akrabalar ile iç içe güzel günler geçirir. Arka dişler anne baba akrabaları ile ilgili çözüm bekleyen olayların aydınlığa kavuşacağına ve neşeli günler geçirileceğine delalet eder.

Rüyada Diş Çektirmek

Rüya sahibinin isteği dışında gelişecek bir takım olaylar neticesinde üzücü durumlar içinde olunacağına ve aile, akraba ilişkilerinin kötüleşeceğine yorumlanır. Rüyasında diş çektirdiğini gören kimse, işi ile ilgili önemli aksilikler yaşar veya işini kaybeder. Aynı zamanda kişinin ayağını kaydırmak isteyen bir iş arkadaşına veya ortağa da işaret eden rüya kişinin dikkatli olması gerektiği konusunda uyarıcı bir mahiyete sahiptir. Rüyasında diş çektirdiğini gören kişi sağlığı ile ilgili sorunlar yaşar ya da yakın akrabalarından bir kimsenin vefat haberini alır.

Rüyada Diş Sökmek Psikolojik Yorumu

Diş ile ilgili rüyalar psikolojik açıdan kişinin duyduğu sıkıntıları işaret eder. Bunalmış bir ruh halini, zaman zaman çözümlenemeyen durumlarda yaşanan çaresizliği ve bunalımı da işaret eder Diş sökmek ise, kişinin kendisini köşeye sıkışmış hissettiğine ve bu durumdan kurtulmak için çareler aradığına dair simgesel bir anlama sahiptir. Aynı zamanda diş sökmek, yarım kalmış işlerden dolayı yaşanan huzursuzluğun da simgesidir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Diş Sökmek İle İlgili Rüyalar;

 1. dilek (08 Haziran 2016 saat: 12:11)

  rüyamda eski ve sevdiğim bir arkadaşıma yolda rastlıyorum o dişçiye gidecek bana eşlik edermisin dedi bende onunla dişçiye gittim o çektirdi sonra bana dedi ki istersen sende çektir yok dedim o kadar param yok dişçi de ne verirsen olur dedi o kadar da yok dedim tamam dedi çekerim sorun yok iğne yaptı uyuşması için arkadaşım gitti bi süre sonra dişçi dişimi çekti uzun bi diş ama yanlış dişi çektiğini farkettim kızdım falan olsun dedi onu da çekeyim ben sinirlendim bırak dedim çıktım

 2. Nubar (01 Haziran 2016 saat: 06:28)

  Ruyamda teyzem haberım olmadan ust cenemdekı tum dıslerı cıkarmıs.yerlerımde ız koymus.gelecekde yenı dıs yapmaqk ıçın.oyrendıyımde cox agladım.babam sınırlendı teyzeme.lutfen bu ruyanın ne anlama geldıynı soyleyın.şunıda eklerım kı suan benım psıkolojık durumum ıyı deyıl.su ruya psıkolojık durumumla alakalı ola bılırmı?

 3. Eyüp (01 Eylül 2015 saat: 08:04)

  Benim dişimi kendim cıkarıyorurum ön sag veya sol sadece iki tarafı cıkarıyorurum ama cıkarırken hoşuma gidiyo yaklaşık 2 senedir bu rüyayı görüyorum araştırıyorum ama halen anlamını bulamadım rahatsız olmaya başladım bu konuda

 4. ferda (13 Ağustos 2015 saat: 10:41)

  Merhaba ben karanlık ve kalabalık bi ortamda disimi Kendi elimde soktum elime aldım disimi hiç kanamadi sonra o disimi sakladım geriye taktırmak için dış büyük ve bembeyazdi dilim sürekli o boşluğa gidiyordu aradan 1 saat geçmeden o boşluk kapandı.dis elimde kaldi

 5. Egemen (03 Nisan 2015 saat: 19:34)

  Merhabalar Rüyamda 3 dişimi söktüğümü gördüm ön 2 arka 1 ve cok rahat acı çekmeden ruhum çok daralıyor genelde piskolojimde bozuk işyerimde sıkılıyorum hep kötüye gidiyorum paramı cok boşa harcıyorum artık bir düzene girmek için her şeyi yapmayı planlıyorum bunun üzerine böle bi rüya görmeyi piskolojik mi yoksa bi mesaj mı anlamadım ve Seyit torunuyum faydası olursa diye Tam biligisi olan varsa cevap versin lütfen .

 6. Murat Can Ulus (31 Mart 2015 saat: 18:16)

  Dün gece bir rüya gördüm. Rüyamda dişimin çürüdüğünü ama hiç ağrı ve sızı olmadığını daha sonra çekildigini ama kökünün olmadığını ve çekildikten sonra da rahat ettiğimi gördüm. Dişimin çekilmesi sırasında hiç uyuşturucu yapmıyordu çeken kişi ve ben de neden yapalmadığını merak etsemde sormuyorum. Buna rağmen çekilirken hiç acımıyordu. Dişimi çeken kişiyle de çektirmeden önce güzel muhabbet ediyorduk. Sanki arkadaşım gibiydi. Şimdiden teşekkürler.

 7. fadime (27 Mart 2015 saat: 08:06)

  Rüyamda bütün dişlerim sallanıyormuş bunlardan kurtulayım diye bütün dişlerimi elimle kolayca söktüm azılardan bikaç kaldı. Sonra da şimdi takma diş mi takıcam diyordum.
  Daha önce de sadece ön dişlerimin çıktığını görmüştüm

 8. Fatma Keleş (08 Ocak 2015 saat: 22:00)

  Ben Rüyalarımda sürekli olarak dislerimin özellikle alt küçük dislerimin çok acılı bir şekilde sökülüp yerinden çıkarıldığını görüyorum . Bu rüyayı belli aralıklarla birkaç kez gördüm .Acaba bir anlamı var mı birkaç kez gormemin içime de bir korku düştü ama hayırlısı olsun.

 9. Fatih (18 Aralık 2014 saat: 13:19)

  genelde rüyalarımda dişimin döküldüğünü görürüm ve boş kalır ama bugün Rüyamda sürekli alt sivri dişimin çıktığını kanla o Dişi tükürdüğümü ve ardından aynı yerden yeni bir diş çıktığını sonra onuda aynı şekil kanla tükürdüğümü ve bunu 10-15 defa tekrarladığını gördüm

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,