RuyaTabirleri.com

Rüyada Diş Sökmek

Rüyada diş sökmek, çekilen acıların sona ereceğine ve huzur dolu günlere kavuşulacağına işarettir. Rüyasında kendi dişlerini söktüğünü gören kimse, dertlerine kendisi çözüm bulur ve çabalarının sonucunu alır. Acı ve kederin sona ereceğine haber veren bir rüyadır.

Rüyada Ön Dişlerini Sökmek

Rüya sahibinin ebeveynlerinin ve aile üyelerinin çok uzun ve sağlıklı bir ömre sahip olacağını, aile ilişkilerinin çok daha iyi olacağını ve anlaşmazlıkların, sıkıntıların ortadan kalkacağını işaret eder. Ön dişlerini çektiğini gören kimselerin teyzeleri veya dayılarından müjdeli haberler gelir.

Rüyada Arka Dişleri Sökmek

Arka dişlerini söktüğünü gören kimse akrabaları ile ilgili yaşadığı tüm sıkıntıları ortadan kaldırır. Küs olduğu yakınları ile barışır, miras sorunları varsa çözülür ve akrabalar ile iç içe güzel günler geçirir. Arka dişler anne baba akrabaları ile ilgili çözüm bekleyen olayların aydınlığa kavuşacağına ve neşeli günler geçirileceğine delalet eder.

Rüyada Diş Çektirmek

Rüya sahibinin isteği dışında gelişecek bir takım olaylar neticesinde üzücü durumlar içinde olunacağına ve aile, akraba ilişkilerinin kötüleşeceğine yorumlanır. Rüyasında diş çektirdiğini gören kimse, işi ile ilgili önemli aksilikler yaşar veya işini kaybeder. Aynı zamanda kişinin ayağını kaydırmak isteyen bir iş arkadaşına veya ortağa da işaret eden rüya kişinin dikkatli olması gerektiği konusunda uyarıcı bir mahiyete sahiptir. Rüyasında diş çektirdiğini gören kişi sağlığı ile ilgili sorunlar yaşar ya da yakın akrabalarından bir kimsenin vefat haberini alır.

Rüyada Diş Sökmek Psikolojik Yorumu

Diş ile ilgili rüyalar psikolojik açıdan kişinin duyduğu sıkıntıları işaret eder. Bunalmış bir ruh halini, zaman zaman çözümlenemeyen durumlarda yaşanan çaresizliği ve bunalımı da işaret eder Diş sökmek ise, kişinin kendisini köşeye sıkışmış hissettiğine ve bu durumdan kurtulmak için çareler aradığına dair simgesel bir anlama sahiptir. Aynı zamanda diş sökmek, yarım kalmış işlerden dolayı yaşanan huzursuzluğun da simgesidir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: