RuyaTabirleri.com

Rüyada Diş Teli Görmek

Rüyada diş teli görmek, nefse hakim olunması gerektiği konusunda bir uyarı olarak ele alınmalıdır. Özellikle İslami şekilde yorumlanan rüya, dini inancında zayıflamalar görülen kişinin giderek günaha yatkın bir hayat sürmesinin sakıncalarını yakın zamanda görmeye başlayacağını ve can sıkıcı olaylarla karşılaşacağını bildirir. Maddi konularda gözü doymayan ve her fırsatta daha fazlasını elde etmek için uğraşan kişinin nefsine sık sık yenik düştüğünü de bildiren rüya, yaşam şeklinin acilen değiştirilmesi, eldekilerin kıymetini bilerek ve her zaman şükrederek yaşamanın gerekliliğini ortaya koyar. Bekar birinin diş teli görmesi, arkadaş çevresinin kendisini yanlış yola götürecek kişilerden oluştuğuna ve bu durumun ailesini derinden üzdüğüne yorumlanır. Evli kimseler için diş teli, ağızdan çıkan sözlere dikkat edilmemesi halinde kişinin eşiyle arasında ciddi ağız dalaşlarının yaşanacağı ve kalp kırıklıklarının hasıl olacağını delalet eder.

Rüyada Diş Teli Takmak

Yaşlı kimseler için yatağa bağlı kalacakları veya hayatlarını idame ettirecek fiziksel fonksiyonların eksileceği, sağlık sorunları nedeni ile tadın tuzun kaçacağı bir dönemi bildirir. Genç kimseler için ailelerinin kendilerini sürekli kontrol altında tutacaklarına ve henüz kendi kararlarını verip, kendi yollarını çizmek konusunda yeterli tecrübeye sahip olmadıkları için özgürlüklerinin kısıtlanacağını işaret eder. Diş teli taktığını gören yetişkin kişiler, kontrollü hareket ederler ve özellikle iş yaşamlarında daha faydacı yaklaşımlarda bulunurlar.

Rüyada Diş Teli Çıkarmak

Dişlerindeki teli çıkardığını gören kişiler, ailelerinden bağımsız hareket etme şansı bulurlar ve kendilerini ifade etmeye başlayacakları bir işe başlarlar. Arzulanan hayata sahip olabilmek için ilk adımların atılmak üzere olduğunun da işaretini veren güzel bir rüyadır.

Rüyada Diş Teli Görmenin Psikolojik Yorumu

Kişiliğin oluşturulmaya başlandığını gösteren önemli bir semboldür. Özellikle genç yaştaki kimseler için hayattan ne istediklerine, nasıl yaşamak istediklerine ve amaçlarının ne olduğuna dair soruların cevaplarını bulmaya başladıkları bir dönemi simgeler.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!