RuyaTabirleri.com

Rüyada Diş Temizlemek

Rüyada diş temizlemek, mutluluk, sevinç, temizlik, güzel ahlak ve takdir edilen bir kişidir. Rüyada diş temizleyen kişi günahlardan arınır, haramlardan sakınır, haram yemez ve günahlara tövbe eder. Bu rüya aynı zamanda kin besleyen gizli bir düşmana, iş hayatında para kaybetmeye, başarısızlığa, sıkıntıların ardından ulaşılan ferah ve rahatlığa da yorulabilir.

Rüyada Dişini Misvakla Temizlediğini Görmek

Bu rüya, gören kişi için hayırlı ve iyidir. Rüyayı gören kişi başkalarının takdirini toplayan, güzel ahlaklı ve temiz kalpli birisidir. Bunun yanında bu rüyayı gören kişinin nasuh tövbesine, ahlakının güzelliğine, günah işlememeye, günahlardan arınmaya ve güzel söze de yorulabilir. Bu rüya sıkıntıdan sonra ulaşılacak kolaylığa ve sevince de delalet eder.

Rüyada Dişlerin Arasını Ayıkladığını Görmek

Bazı yorumculara göre kişinin rüyada dişlerinin arasını ayıklaması akrabalardan ulaşacak bir nimet ve bir hayırdır. Dişlerini ayıklarken içinden bir şey çıkarsa akrabalardan gelecek para veya maldır. Ayıkladığı şeyi başkasına veren kişi elindeki malı başkasına hediye eder. Bu rüya istenmeyen şeyin yok olmasına ve ferahlamaya delalettir.

Rüyada Başkasına Dişini Temizletmek

Bu rüya hayatta beklentilerinize ve arzularınıza ulaşacağınıza, isteklerinizin olacağına işarettir. Rüyasında başkasına dişini temizleten tanımadığı bir kişiden fayda görür. Eğer temizleyen kişi tanıdıksa, bu o kişinin güvenilir ve iyi ahlaklı olduğuna işarettir. Bazı yorumlara göre bu rüya yalancı tanıklığa, sıkıntı sonrası gelen hayra, kazanılan helalinden rızka ve mala, yüksek makam ve mevkilere geleceğine, ömür boyu mutluluğa, günahlardan tövbeye, kötülüklerden arınmaya işaret eder.

Rüyada Dişlerini Gıcırdattığını Görmek

Bu rüya gerçekleşecek arzulardır. Rüyada sıkarak dişlerini gıcırdatan kişi sabrının meyvesini yer yani sabrettiği işin sonucunda çok güzel bir sonuca ulaşır. Bu rüya sıkıntıdan sonra gelecek hayırlara, iyiliklere ve mutluluğa işarettir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Diş Temizlemek İle İlgili Rüyalar;

  1. Leman konaklı (20 Temmuz 2016 saat: 11:21)

    Krem gibi bir sıvı veriyorlar dişleri beyazlatıyor diye alıyorum dişlerime sürüyorum yavaş savaș yoğunlaşıyor herkes merakla bekliyor bakıyorum dişimin üzerinde tabakalaşmış yavaşça çekiyorum ve bembeyaz dişler herkes şaşkın ben sevinçli uyanıyorum

  2. Halil (26 Haziran 2015 saat: 15:41)

    Dil doktoruna gittim bayan bi doktor dişimi temizliyordu. Sonrasında dolgu olacaktı gibi hatırlıyorum ama tamda anımsayamadım yalan olmasın. Yuzunu gormedım bayan doktorun. Bana ne kadar güçlü yapılı oldugumdan bahsedıyordu nerden anladınız dıyınce dişlerinin kökleride çok kuvvetli dedi. Hayırdır inşallah rüyam yorumlarsaniz sevinirim.

  3. hasan (09 Haziran 2015 saat: 10:41)

    slm.a ruyamda diş dokturuna gitmişim. yuzunu gormedigim bi doktor dişimi bir aletle temizliyor.ilk etapta korkmama ragmen aci hissetmiyorum..anlatiklarimda görüldügü gibi çok kısa bir ruya.. simdiden tesekkur eder. kucak dolusu sevgilerimi sunuyorum

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,