RuyaTabirleri.com

Rüyada Dişçi Görmek

Rüyada dişçi görmek, iyiye giden işlerin bozulmasına ve rüya sahibinin çok zor durumda kalmasına tabir edilir. Kişi, bazı sorunların ortasına düşecek ve bunları çözmeye uğraşırken işini aksatıp büyük oranda zarar edecek ve bütçesinde önemli bir açık oluşacaktır. Bu durumda hayatın tamamen alt üst olmasına, işlerin ve bütçenin yeniden toparlanması için bir hayli uğraş ve zaman harcanmasına tabir edilir. Rüyada dişçi görmek genel anlamıyla maddi anlamda yaşanacak zorluklar demektir.

Rüyada Dişçi Olmak

Rüyasında dişçi olduğunu gören kişi, üniversite mezunu, tahsilli bir kişi olacak ve bununla da yetinmeyerek yüksek tahsil yapacak demektir. Rüya sahibi gerek üniversite hayatındaki başarısı, gerek iş hayatındaki başarısı sayesinde çevresinde kıskanılacak ve imrenilecek kişi haline gelecek demektir.

Rüyada Dişçi Koltuğu Görmek

Rüyada dişçi koltuğu görmek, birbirine zıt kavramlarla açıklanır. Örneğin, rüya sahibinin çok çaresiz ve zor durumlara düşeceğine tabir edilirken aynı zamanda da dertlerinden, sıkıntılarından ve acılarından kurtulacağına yorulur.

Rüyada Dişçi Aramak

Rüyasında dişçi aradığını ve ona ulaştığını gören kişinin hayatı yolunda gitmiyorsa yoluna girecek, zaten yolundaysa her şey çok daha iyiye gidecek demektir. Fakat dişçiye ulaşamamak rüya sahibinin çektiği zahmetin daha uzun süre bitmeyeceğine, zorlukların ve sıkıntının devam edeceğine işaret eder.

Rüyada Diş Görmek

Sıkıntı, dert ve üzüntü anlamına gelir. Rüya sahibinin kötü haberler alıp yıkılmasına ya da acı çekmesine işaret eder.

Rüyada Diş Macunu Görmek

Bazen sorun anlamına gelirken bazen de hiç beklenmedik olumlu gelişmeler yaşanacağına ve mutluluğa vesile olacağına tabir edilir.

Rüyada Diş Fırçası Görmek

Rüyada diş fırçası gören kişi, güzel ve olumlu gelişmeler yaşayacak, sıkıntılarından, zorluklarından ve geçim derdinden kurtularak rahata kavuşacaktır diye yorumlanır.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Dişçi Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. Nazan kara (26 Temmuz 2015 saat: 23:34)

    Merhabalar ruyamda disciye gidiyorum ve curuk dislerime dolgu yaptirmak istiyorum tel takimi icin oncesinde dis curuklerimi dolgu yaptrmam gerek disci zaten dolgulu olan disimi söküp yeniden dolgu yapamaya basliyor ben diorum o dolgulu zaten ozaman tutkalla yapistirayim geri diyor ve uyaniyorum.

  2. ece (01 Aralık 2014 saat: 07:10)

    Dün gece rüyamda eski sevgilimi gördüm. Bu tarz rüyayı ara ara görürüm. Ayrıldığımız bi seneyi geçti sevmiyorum ama hayatıma etkisi büyük oldu. Rüyamda bi mağaza gibi bi yerde karşılaşıyoruz çok heyecanlanıyorum ama onun umrunda olmadığı fikri aklıma gelince serinkanlı davranıyorum.bana baktığını hissediyorum kaçamak bi şekilde bende bakıyorum ona. Beraberken ablamla eniştem yanımızda sık kavga ederlerdi işte tam rüyamda tekrar kavgaya başlıyolar ve benim yüzüm tam düşecekken o karşımda diye yüzümü güler şekle sokup ablamları ikaz ediyoorm açık vermek istemiyorum çünkü.sonra bi an gözüm ona takılıyo dikmiş gözlerini bana bakıyo mağrur duruşumu anlamış gibi çok etkilendim o bakıştan.bende ona bakıyorum ve ama hiç konuşmuyoruz.böyle kesik kesik tuhaf bi rüyaydı.bazen de bana geri geldiğini gördüm.ihtimal vermiyorum çünkü hayatnda başkası var ancak bizimkisi de azımsanacak bi sevgi değildi.ama çok uzun zaman olmasına rağmen neden hala onu görüyorum belli aralıklarla ve hep geri gelmek istediğini ve onu kabul etmemem gerektiğini. Yardım ederseniz sevinirim.iyi çalışmalar

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,