RuyaTabirleri.com

Rüyada Dişi Görmek

Rüyada dişi görmek, gerçekleştirilecek çalışmaların ve ortaya konulacak projelerin büyük başarılar kazanması sayesinde çok hayırlı ve büyük kazançlar ve çok büyük bir üne sahip olunacağına, şansın ve kısmetin açık olacağına, her geçen gün başarıların artacağına, hayırlı kazançlar elde edileceğine, keyifli, güzel ve rahat bir hayat sürüleceğine, hastalıklardan ve sıkıntılardan uzak kalınacağına ve hayırlı bir iş için bir ortaklık kurulacağına delalet eder.

Rüyada Dişi At Görmek 

Kişinin, sıkıntılı ve zor günlerinin geride kalacağına, çalışmalarında büyük başarılar kazanacağına, büyük paralara sahip olacağına, kısa süre içinde epey şöhret sahibi olacağına ve dolu dolu, huzurlu ve sağlıklı bir hayata merhaba diyeceğine alamet eder. Aynı zamanda, mutluluk duymaya, iş hayatında çok kazanç sağlamaya ve aile bireyleri ile birlik beraberlik içinde olmaya işaret eder.

Rüyada Dişi Köpek Görmek 

İş hayatı ya da sosyal hayat içinde çok büyük başarılar kazanılmasını hazmedemeyen kişiler tarafından çok büyük sıkıntılara sokulmaya, karşılaşılan kötü olaylardan ötürü maddi ve manevi anlamda zarara uğramaya, sorunların çözümü için rakiplerden istemeyerek destek almaya ve zor zamanlar yaşamaya yorulur.

Rüyada Dişi Kırılmak 

Yaşanan bazı kötü olaylardan ötürü sıkıntılı ve zor zamanlar geçirmeye ve çeşitli sorunlar yaşayarak istenmeyen durumlara düşmeye rivayet eder. Ayrıca, üzücü haberler alıp endişe duymaya ve uzun süre boyunca çözümsüz kalacak sorunlar yaşamaya tabir edilir.

Rüyada Dişi Kanamak 

Sevilen ve değer verilen kişiler ile çok büyük sorunlar yaşanacağına, bu kişiler ile ilgili üzücü haberler alınacağına, kıskanan kişiler tarafından çok kötü durumlara ve çeşitli sıkıntılara düşürüleceğine, yaşanan bir rahatsızlıktan ötürü zor zamanlar geçirileceğine, maddi ve manevi yönden kötü bir döneme girip işlerin zarara uğrayacağına ve bütün projelerde çeşitli musibetlerle karşılaşılacağına yorumlanır.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!