RuyaTabirleri.com

Rüyada Dişin Çıktığını Görmek

Rüyada dişin çıktığını görmek, genellikle rüyayı gören kişinin ciddi bir sağlık problemi yaşayacağına yorulur. Aynı zamanda genel olarak da kötü haberlere işaret eden rüya, ölüm haberi almak anlamına geldiği gibi, rüya sahibinin de ecelinin yaklaştığını ve vefat edeceğini gösteren bir rüya olarak kabul edilir. Rüyada çıkan diş küçük ise kişinin hayatında küçük sürprizler ve mutluluklar hasıl olur. Küçük dişler gelecek güzel ve sevinçli haberlere yorulur. Kişi rüyasında ön kısımdaki dişlerinin çıktığını görürse aile üyelerinden veya akrabalardan gelecek beklenmedik güzel bir mirasa sahip olur. Çıkan diş altından ise bu durumda kazanılan para hem helal olur, hem de bereketi artar. Görülen diş bakır ise çevresine hükmeden bir kişi olunacağına, gümüş ise Allah yolunda hayırlı işler yapılacağına delalettir. Rüyasında azı dişinin çıktığı gören kişinin hayatında resmi açıdan büyük ve güzel gelişmeler yaşanır ve her konuda kısmetleri artar.

Rüyada Diş Kırılması

Rüyasında çıkan dişinin kırıldığını gören kimsenin çok yakın aile fertlerinden biri hastalanır, aynı zamanda hasta ve ölüm döşeğinde olan bir kimseden haber alır ya da yakın bir hısımı vefat eder. Diş kırılmıyor ama sallanıyorsa ve rüya sahibi kopararak çıkarıyorsa bu durumda elinden çok yüklü miktar para çıkacağına veya mallarından büyük kısmını kaybedeceğine yorumlanır.

Rüyada Diş Görmek

Rüyada diş görmek genellikle kişinin yakın aile ve akraba çevresi ile ilgili gelecek kötü haberlere yorumlanır. Hastalık ve ölüm habercisi olarak tabir edilen rüya aynı zamanda kişinin hayatına ve sevdiklerine özen göstermesi konusunda da uyarıcı bir nitelik taşımaktadır.

Rüyada Azı Dişi Görmek

Rüyada üst azı dişlerini gören kişi dayısından veya dayı çocuklarından haber alır. Arka kısımda bulunan üst azı dişleri ise büyük anneleri ve dedeleri simgeler ve onlardan gelecek haberlere yorumlanır. Aynı zamanda rüyada üst azı dişleri görmek kişinin gurur verici işler içinde olacağının da habercisidir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: