RuyaTabirleri.com

Rüyada Dişin Kırıldığını Görmek

Rüyada diş kırıldığını görmek, akrabalardan birisinin ölümüne, hastalanmasına, ölüm tehlikesi atlatmasına veya akrabalarla ilişkiyi kesmeye yorumlanır. Dişi kırılan rüya sahibi o dişin temsil ettiği akrabadan ayrılır veya küser. Diş kırılması yine gurbete gitmeye, yolculuğa çıkmaya da işarettir.

Dişlerini Kendi Eliyle Çıkardığını Görmek

Rüyada dişlerinden birisini kendi eliyle çıkaran kişi, sonradan pişman olacağı kötü bir harekette bulunur. Bu rüya meşru kazanç, günaha girmek olarak da yorumlanabilmektedir.

Rüyada Dişlerin Avuca Saçıldığını Görmek

Bu rüya elde edilecek kazanca, şan, şöhrete veya işte başarılı olmaya işarettir. Dişinin çakarak avucuna saçıldığını gören kişi akrabaları ile ilişkilerini artırır. Bu rüya çoğalmaya, neslin devamına kendisinden meydana gelecek çocuklara ve soya sopa işarettir. Bu rüya salih, güvenilir bir eşe aynı zamanda mutlu bir evliliğe de işaret etmektedir. Bu rüya düşmanlara galip gelmeye ve selamette olmaya da yorulur.

Rüyada Dişlerin Eline Dökülmesi

Maddi sorunları olan veya borcu bulunan kişiler bu rüyayı görürlerse tüm borçlarından kurtulurlar. Bu rüya para kazanmaya, ele geçecek mala, ulaşılacak ganimete işarettir. Bu rüyayı gören kişi karlı çalışmalar yapar ve bunun sonucunda da mal mülk sahibi olur. Bu rüya şan, şöhret ve kudret kazanmadır. Bu rüyayı gören kişi sağlıklı ve mutlu olur. Yine bu rüya gönül ilişkilerine de işaret eder. Rüya sahibi ferah ve rahat bir hayat sürer. Bazen dişin ele döküldüğünü görmek malından eksilmeye, para kaybetmeye yorulmaktadır.

Rüyada Diş Çektiğini Görmek

Rüyada dişini çeken kişi, kendi eliyle zarara girer. Bu rüya sıkıntıdan sonra ulaşılacak ferahlıktır. Yorumcuların bazılarına göre ise bu rüya akraba ile ilişkiyi kesmektir. Dişini çeken kişi ailesinden uzaklaşır. Dişini çekip avucunun içine alırsa mal mülk sahibi olur veya para kazanır.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!