RuyaTabirleri.com

Rüyada Dişin Kırılması

Rüyada dişin kırılması, size karşı yakınınızdaki kişi veya kişiler tarafından yapılacak olan yanlışa işarettir. Bu yanlışın sonunda şaşkınlık yaşayacak ve çeşitli tartışmalara gireceksiniz. Bu rüyanın bir başka yorumuna bakıldığında ise bir konuya acı çekecek kadar üzülme şeklinde simgelendiği görülmektedir. Bu durumun sizde strese neden olması ve kötü bir dönemin başlangıcı beklenmelidir. Haksızlığa uğrama şeklinde de düşünülmeye uygun olan bu rüya, iyiye yorulmayan ve strese neden olan rüyalar arasında sayılmaktadır.

Rüyada Dişin Düşmesi

Aklınızda uzun süredir var olan ve başarmaya çalıştığınız konulardaki olumsuzluğu simgeler. Hayal kırıklığı yaşamanız ve umudunuzun kırılmasından söz etmek mümkündür. Mümkün olduğu kadar sabretmek, sonucu hayırlı yapacaktır.

Rüyada Dişin Yarısının Kırılması

Akraba çevresi ile yaşanacak olan sorunları göstermektedir. Bazı tartışmalar sonrasında küslükler yaşanabilir ve insanların birbirlerine karşı tavır almaları beklenebilir.

Rüyada Dişin Kırılması ve Kanaması

Aile içerisinde yaşanacak olan tatsızlıkları sembolize etmektedir. Yaşanacak küçük tartışmalar, moral bozukluğu yaşamanıza neden olacaktır. Bu kısa süre sonra meydana gelecek ve kısa süre sonra da ortadan kalkacaktır.

Rüyada Dişin Yerinden Çıkması

Bir ilişkinin ayrılıkla sonuçlanması anlamına gelmektedir. Bu ilişkinin taraflarından birisi siz olabileceğiniz gibi, yakınlarınızdaki kişiler de olabilir. Bu rüyanın özelliği, kadın erkek ilişkileri ile ilgili bir ayrılığı simgeliyor oluşudur.

Rüyada Dişin Çekilmesi

Sizin tarafınızdan birisinin yanlış anlaşılacağı ya da birisinin sizi yanlış anlayacağı üzerinde durulmalıdır. Böyle bir durumun yaşanması kısa süreli gerginliğe neden olsa da herhangi bir soruna sebebiyet vermeyecektir.

Rüyada Dişin Sallanması

Yaşamakta olduğunuz kararsızlık durumunu göstermektedir. Burada en önemli konu, yaşanan kararsızlığın nedeninin yakınlarınızdaki kişiler olduğudur. Bu kişilerle ilgili olumsuz durumlar yaşanacağı düşüncesi, sizi bazı kararlar almaktan alıkoymaktadır.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Dişin Kırılması İle İlgili Rüyalar;

  1. Arzu (23 Mayıs 2014 saat: 08:45)

    rüyamda köpegım denız kacıyor ve ben onu denızın altından alıyorum benı gorunce zaten gelıyor onu kurtarmaya gıderken çürük dişim kırılıyor parca parca dokuluyor ve kanıyor ama bısey yapmıyorum yınede koegımı kurtarmaya calısyorum. boynumda bır altın kolye var kızlarla oturuyoruz bıtanesi cekıp kırıyor. bır dolap var ve dolabın ıcınde kaybettıgım kıyafetlerimi ayakkabılarımı goruyorum ve hepsını toplamaya baslıyorum.sıgınak gıbı bıryer.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , , , ,