RuyaTabirleri.com

Rüyada Dişinin Çıktığını Görmek

Rüyada dişinin çıktığını görmek, hoş olmayan bir olaya tanıklık etmeniz anlamına gelmektedir. Bu olayla ilgili olarak oldukça fazla sayıda örnek verilebilir. Gündelik hayatla ilgili çok sayıda durum, bu hoş olmayan durumu ortaya çıkarabilir. Olumsuz şekilde etkilenecek olduğunuz bu olay, moralinizin kısa bir süre de olsa bozulmasına neden olacaktır. Daha sonra ise hayatınıza kaldığınız yerden devam edeceksiniz.

Rüyada Dişinin Çıktığını ve Kanadığını Görmek

Bir makamı kaybetmek olarak yorumlanmaktadır. Bu makam için sadece bir statü akla gelmemelidir. Manevi anlamda verilen değerin azalması, bazı kişilerin gözünde eski saygınlığın kalmaması akla gelmelidir.

Rüyada Dişinin Ağrıdığını Görmek

Yakın çevrenizden olmayan bir kişinin kalbini kıracak olduğunuza yorulmaktadır. Kalp kırmanın ne kadar kötü bir olay olduğunu hatırlamanız, bu rüya ile mümkün olacaktır. Bazı konularla ilgili fevri çıkışlardan uzak durmak, sağlıklı bir karar olacaktır.

Rüyada Dişinin Sallandığını Görmek

Bir zorunluluk halini ortaya koymaktadır. Bu zorunluluk durumu herhangi bir konuda yaşanabilir. Stresli günlere sebebiyet veren bazı durumlar yaşayacak ve huzursuz olacaksınız. Bir zorunlu ziyaret gerçekleştirmeniz ve bu durumun sizi oldukça germesi, rüyanın yorumuna örnek olmaya uygundur.

Rüyada Dişinin Düştüğünü Görmek

Bir kararı geri alma, değiştirme anlamını işaret eder. Oldukça kısa süre önce almış olduğunuz bir karardan dönmeniz, çeşitli tartışmaların yaşanmasına ve sorunların ortaya çıkmasına sebebiyet verebilir. Ancak bu tartışma ve sorunlar, rüyanın ne kadar hayırlı ya da olumsuz olduğunu göstermeyecektir.

Rüyada Dişinin Çekildiğini Görmek

Bir rekabeti ve kötü sonucunu göstermektedir. Rekabete girdiğiniz kişinin size karşı üstünlük kurması sonucunu çıkarmaktadır. Bu rekabette akla her zaman çok önemli konular gelmemelidir. Hayati meseleler dışındaki gündelik durumlar da buna örnek olarak verilmeye uygun olur.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!