RuyaTabirleri.com

Rüyada Dişinin Düştüğünü Görmek

Rüyada dişinin düştüğünü görmek, rüyayı gören kişinin, beslenmesine ve temizliğine çok büyük bir özen gösteren ve çok titiz biri olmasından dolayı çok sağlıklı biri olduğuna, bu sayede ağır herhangi bir hastalıktan zarar görmeyeceğine ve sadece grip ve nezle gibi hastalıklara yakalanacağına işaret eder. Aynı zamanda, rüya sahibinin, temizlik ve titizlik özellikleri sayesinde çok uzun yıllar rahat ve mutlu biri olarak hayatını sürdüreceğine delalet eder.

Rüyada Dişinin Düştüğünü ve Kanadığını Görmek

Rüyayı gören kişinin, çok sağlıklı ve mutlu birisi olmasına rağmen aile bireylerinden biri yüzünden çok büyük bir sıkıntı ya da üzüntüye gireceğine,  çok kötü zamanlar geçirip ruhsal olarak çok zor durumlara düşeceğine ve uzun bir süre bu durumdan kendisini kurtaramayacağına alamet eder.

Rüyada Azı Dişinin Düştüğünü Görmek

Rüya sahibinin, aile reisinin çok sağlıklı olduğuna, çok rahat ve afiyette olduğuna, yaş olarak büyük olsa bile hala dinç bir şekilde yaşadığına, genç delikanlılara taş çıkarttığına, gittikçe daha iyi olacağına ve yediklerine, içtiklerine ve beslenmesine dikkat ettiği sürece herhangi bir sağlık sorunu ile karşılaşmayacağına ve uzun yıllar boyunca rahat bir şekilde hayatını devem ettireceğine rivayet eder.

Rüyada Köpek Dişinin Düştüğünü Görmek

Rüyayı gören kişinin, amca çocuklarından birinin çok sağlıklı birisi olduğuna, çok rahat bir hayat sürdüğüne, sağlıklı ve yeterli beslendiğine, temizliğine dikkat ettiğine ve stresten ve sinirden kendisini koruduğuna ve bu sayede hastalıklardan uzak durmayı başardığına tabir edilir.

Rüyada Dişinin Dolgusunun Düştüğünü Görmek

Rüyayı gören kişinin, iş hayatında çok büyük ve geri dönüşü olmayan bir zarar göreceğine, çok kötü durumlara düşeceğine, sorunlarından ve sıkıntılarından ötürü ruhsal olarak hasta olacağına ve daha sonra problemlerinin biteceğine işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: ,