RuyaTabirleri.com

Rüyada Dişinin Sallandığını Görmek

Rüyada dişinin sallandığını görmek, rüyayı gören kişinin yaşına, cinsiyetine göre yorumlanmaktadır. Çürük bir dişin düştüğünü görmek bolluk ve berekete, sağlam ve temiz bir dişin düştüğünü görmek sıkıntı, para kaybı ve kedere alamet etmektedir. Bekar kişiler için rüyada dişinin sallandığını görmek, duygusal hayatında yaşadığı dalgalanmaları da işaret etmektedir. Çürük dişler hayırlı ve ciddi bir kısmet olarak yorumlanırken, temiz dişler görmek bekar rüya sahibi için sıkıntılı bir evlilik ve mutsuzluğa delalet etmektedir. Evli kişilerin rüyada dişinin sallandığını görmesi, evliliklerindeki sıkıntılardan kurtulacakları ve aile birliğini hayatları boyunca koruyacakları anlamına gelmektedir.

Rüyada Azı Dişinin Sallandığını Görmek

Kişinin rüyasında azı dişinin sallandığını görmesi, iş hayatında içinde olduğu pozisyon ile ilgili olumlu gelişmelerin olacağına, terfi alacağına ve işinde çok başaralı olacağına işarettir. Aynı zamanda sallanan azı dişi, rüya sahibi kişinin uzun, temiz bir yolculuğa çıkacağına ve bu yolculuktan hayırlı haberler ile döneceğine delalet etmektedir.

Rüyada Köpek Dişinin Sallandığını

Rüyada köpek dişinin sallandığını görmek, ailenizde, iş hayatınızda ve arkadaş çevrenizdeki insanların hayırlı, saygılı olduğuna ve etrafınızda değer verdiğiniz kişilerin sayı olarak fazla olduğuna işaret etmektedir. Rüyasında tüm dişlerinin sallandığını gören kişi, kısa bir zaman içerisinde mutlu ve huzurlu bir hayata kavuşur. Aynı zamanda rüya sahibi kişinin şansının artacağına, ömrü boyunca mutlu olacağına ve maddi sıkıntı çekmeyeceğine de yorumlanmaktadır.

Rüyada Başkasının Dişinin Sallandığını Görmek

Rüyada başkasının dişinin sallandığını görmek, kişinin Allah yolunda ilerleyeceğine, dinen hayırlı ibadetler yaparak sevap işleyeceğine tabir olunur. Rüyasında başkasının ağzındaki tüm dişlerin sallandığını gören rüya sahibi, bolluk, bereket ve bol kazanç sağlayacağı işlere yönelmesi halinde gelirinin artacağına delalet etmektedir. Bu rüyayı gören kişinin aynı zamanda manevi hayata daha fazla yöneleceğine, yakın zamanda hayır, nimet ve berekete ereceğine de alamet etmektedir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Dişinin Sallandığını Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. cengiz (20 Şubat 2015 saat: 20:20)

    Ruyamda once on disi.in ciktigini ve sonra arka disimin ciktigini gordum ama sonra tum duslerimin sallandigini gordumon disim cikarkem hic acimadi arkadisimi biraz ben zorladim biraz acidi ama cikti ve yanimda esimde vardi ama hic kan gormedim
    Tum disleriminsalladigi icinde cok sikilmistim tam gercek gibiydi

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,