RuyaTabirleri.com

Rüyada Dışkı Görmek

Rüyada dışkı görmek çok iyidir, aydınlık ve ferah günler görmeye, geçim kaygısı olmadan bir eli yağda bir eli balda bir hayat sürmeye, emlak ya da bağ bahçe sahibi olmaya işaret eder. Rüyasında dışkı gören kişi, azimli ve çalışkan tutumu sayesinde daha genç yaşta büyük bir sermayenin sahibi olacaktır. Bir kişinin rüyasında üzerinde bir hayvanın dışkısını yaptığını görmesi o kişinin kendisine fayda sağlayacağı bir işe girişeceğine ya da çalışmasına gerek kalmadan elde edeceği variyete delalet eder.

Bir kişi rüyasında dışkıyı elinde, yüzünde ya da her hangi bir yerinde görürse bu hayırlı şekillerde tabir edilmez. Kişinin mutsuz olmasına, hatta hasta olmasına neden olacak olan maddi ve manevi kayıplar yaşayacağı şeklinde yorumlanır. Bir kişi rüyasında kuyruğu olan bir hayvanın dışkısını görürse bir süre herkesten uzakta olacak ve kafasını dinleyecek demektir.

Rüyada Dışkı Yaptığını Görmek

Rüyada dışkısını yaptığını gören kişi, onu yerine getirmediği için uzun zamandır rahatsız eden bir işi yapacaktır. Rüyada dışkı yaptığını gören kişi aynı zamanda hidayete erecek diye tabir edilir.

Rüyada Dışkı Temizlemek

Rüyada dışkı temizlediğini gören kişi, bir kişiye faydası dokunacak oranda malından feragat ederek, hayırda bulunacak demektir.

Rüyada Dışkı Yemek

Rüyada dışkı yemek bol kısmettir. Rüyasında dışkısını yediğini gören kişi hazinesine bir miktar daha mal ekleyecektir. Dışkı yemek aynı zamanda hastalık olarak da yorumlanmaktadır.

Rüyada Dışkı Bulaşması

Rüyada dışkı bulaşması iyi değildir. Boşa geçirilen zaman, boşa harcanan para, emek anlamına gelirken, kişinin yaşayacağı hayal kırıklığı olarak da ifade edilir.

Rüyada Dışkı Kokusu

Rüyada dışkı kokusu almak, kişinin ticaret hayatındaki rakipleri hakkında bir şey öğrenerek, onlara karşı zafer elde etmesini sağlayacak kozu olması anlamına gelir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: ,