RuyaTabirleri.com

Rüyada Dışlanmak

Rüyada dışlanmak, rüyayı gören kişinin, verdiği bir proje teklifinin reddedileceğine, yapılan bir iş başvurusunun kabul edilmeyeceğine ve ortaya konan çalışmaların göz önüne alınmayacağına delalet eder. Aynı zamanda, bir iş kurmak ya da parasal sorunlardan kurtulmak için yapılan para talebinin olumsuz sonuçlanmasına işaret eder.

Rüyada Birini Dışladığınızı Görmek

Rüyada birini dışladığınızı görmek, rüya sahibinin, vefasız, nankör, insanları kullanıp atan ve insanların çalışmalarını çalıp onlardan nemalanan ve sömürmeyi çok seven biri olduğuna yorulur.

Rüyada Tasfiye Görmek

Rüyada tasfiye görmek, uzun bir zaman önce yaşanmış bir olayın yıllar sonra tekrar alevlenmesine ve ortaya sorun çıkarmasına delalet eder. Ya da yıllardır sessiz kalan kişilerin konuşmasına ve yeni şeyler söylemesine işaret eder.

Rüyada Kovulmak

Rüyada kovulmak, rüyayı gören kişinin hayatında yeni şeylerin baş göstereceğine, yeni çalışmalara girişileceğine ve büyük değişimler sonucunda çok büyük projelerin hayata geçirileceğine tabir edilir. Rüya sahibinin, geleceği ve kariyeri için çok büyük atılımlar yapmak için çok iyi bir fırsat yakaladığına ve iyi değerlendirildiği takdirde çok verimli, başarılı ve kazanç sağlayıcı bir şey olabileceğine yorumlanır.

Rüyada Birkaç Kişi Tarafından Kovulmak

Rüyada birkaç kişi tarafından kovulmak, iş hayatında ve sosyal hayatta karşılaşılan bir sorunun arkadaş, eş, dost ve aile işbirliğiyle çözümlenince daha iyi işlere girişileceğine ve para ve mal kazanmaya başlanacağına işaret eder.

Rüyada Birini Kovmak

Rüyada birini kovmak, rüyayı gören kişinin, parasal ya ada manevi olarak sorun yaşayan eski bir arkadaşa yardım etmeye ve destek olup işini ve ailesini kurtarmaya delalet eder. Aynı zamanda, yapılan destek ve edilen yardım sonucunda rüya sahibinin ailesi ve işine kavuşmasından duyulan sevince ve mutluluğa işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Dışlanmak İle İlgili Rüyalar;

  1. Azime (21 Kasım 2015 saat: 09:23)

    rüyamda bir sosyal tesise spora gidiyorum. üst kiyafetim uygun değil diye değişmem isteniliyor hoca tarafından. degistirmeye gidiyorum ama bir türlü geri gelemiyorum. geç kaldım diye endişe oluyor içimde. daha sonra saçımı taramak için aldığım tarak cam gibi kiriliyor. sonra spor salonuna geliyorum. bu seferde bacakların killi diye hoca havuza almiyor. üzülüyorum. neden alamadığımi söylüyorum. yarın alıp gelirim diyorum ne olur şimdi yüzmeme izin verin. fırsat olmadı temizlemeye diyorum

  2. Zehra (06 Eylül 2015 saat: 14:25)

    Rüyada arkadaşlarım bir olup beni dışlıyodu tek kaldım onların karşısında , ve dayanamayıp içlerinden şu an konuşmadigim , eski bi arkadaşımı dövdüm en sonuna bana sırnaşmaya başladı , yanıma gelmeye falan ben rüyayı çözemedim Rica etsem yardimci olur musunuz ?

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,