RuyaTabirleri.com

Rüyada Dişlerin Döküldüğünü Görmek

Rüyada dişlerin döküldüğünü görmek, genellikle hayra yorulmaz ve kişinin ailesinden veya akrabalarından alacağı kötü haberlere yorumlanır. Dökülen dişlere göre rüyanın tabiri de değişmektedir. Bazı yorumlara göre, tüm dişlerinin döküldüğünü görmek, rüya sahibinin çok uzun bir ömre sahip olması şeklinde yorumlanır. Dökülen dişler içinde kayıp bir tane var veya görülemiyor ise bu durumda kişinin birinci dereceden bir yakını uzak bir memlekete gider. Kayıp diş bulunur ise giden kişi geri döner. Rüyada üst ön dişlerinin düştüğünü gören kişinin babasının akrabalarından vefat haberi gelir.

Alt ön dişlerin dökülmesini görmek ise anne akrabalarından gelecek olan vefat ya da üzücü haberlere delalet eder. Kişi tüm dişlerinin kucağına döküldüğünü görüyor ise ve bayan ise bu durumda gebe kalır ve erkek evlat sahibi olur. Sadece alt dişlerinin döküldüğünü gören kişi büyük bir üzüntü sonrası acı çeker. Dişlerin dökülmesi aynı zamanda kişinin borçları olduğunu gösterir ve dökülen diş sayısı kadar borcu olan kişilere ödeme yapar.

Rüyada Dişlerin Sallandığını Görmek

Rüyasında dişlerinin sallandığını gören kimse ailesinde sıkıntı yaşar. Aile fertleri içinde sonu kavgaya varacak sert tartışmalar ve tatsızlıklar yaşanır. Üst dişlerin sallanması baba tarafındaki akrabalarla tartışmalar ve sıkıntılar yaşanacağına delalettir. Alt ön dişlerin sallanması ise annenin akrabaları ile yaşanacak tartışmaların habercisidir. Dişlerin sallanması sağlık açısından da olumsuz haberlerin alınacağını, gurbete gidileceğini ve rüya sahibinin ömrünün azaldığını gösterir. Diş sallanması genellikle hayra yorulmaz. Tek dişinin sallandığını gören kişi amansız bir hastalığa yakalanır ve çok geçmeden vefat eder.

Rüyada Dişlerin Düştüğünü Görmek

Diş düşmesi genel olarak iyi ve uzun bir ömre işaret eder. Dişleri düşen kimsenin çocuğu olur veya evlatlarından torun sahibi olur. Kalabalık ve vefalı bir aileye işaret ettiği gibi, gurbete gidileceğinin de göstergesidir. Düşen diş kaybolursa kişinin ecelinin geldiğini bildiren rüya, kayıp dişin yeniden bulunması halinde ise uzaklardan gelecek olan bir sevilene işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Dişlerin Döküldüğünü Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. Kismet (16 Ağustos 2016 saat: 03:14)

  Rüyamda birine sinirlenip dislerimi kiriyordum bir sürü dişim kırıldı ağzımdan sürekli dişler düşüyordu kan görmedim doktora gittim doktor ablammis dişlerimi yaptirmadim ben hamileyim dedim gerçek hayatta da hamileyim zaten sonra arabaya bindik kiz arkadalarım vardı eve gittim eşime gosterdim ağzımı actigimda alt on dislerim yoktu üst on dislerim vardi dokulen dişlerim çok fazlaydı a ağzımda çok fazla dış eksik değildi yorumlarsananız sevinirim

 2. Fatma (15 Kasım 2015 saat: 21:51)

  Bir hafta aralıklarla gördüm ruyami ilk önce evde masada otururken yemek yerken arka azma dislerim ağzına sert bi şekilde geliyo çıkarıyorum agzimdan annemde 20 lık dişler çıkarken diğerleri dökülüyor diyor. Bugün ki gordugumde uçakla yolculuk yaparken karnım acikiyo ama uçağın içi ev gibi oturma odası mutfak tuvalet felan var bende mutfağa gidiyorum yemek hazırlıyorum. Sonra ağzımda bir aci hissediyorum. On alt dişlerimden bir tanesi yana doğru dönmüş oluyor düzeltiyorum elimle . ağzına bir lokma alıyorum ve kıt kıt diye sesler geliyo ağzımı bi iciyorum on 2 cisim elime düşüyor onları temizliyorum ve masanın üzerine koyuyorum .daha snra uyandim ve uyandigimda on iki dişimin sizladigini hissettim hatta anneme dislerim duruyor mu diyede sordum . Allahım hayırlara yaz inşallah ..aminnn

 3. Ecem. (02 Ekim 2015 saat: 07:25)

  Merhaba
  Rüyamda 4gun önce ölmüş olan dedemi gördüm. Ölü gibiydi ama ayaklanmış konuşuyordu gözlerinin geri yoktu . Ben korktum ama bana iyi konuştu ne dedıgını anlamıyordum . Annemlere yapmamaları gereken şeylerden bahsediyordu ben o anda saklandım cok korkuyordum. Bu rüyamın anlamını öğrenebilir miyim

 4. mahmut (05 Eylül 2015 saat: 11:56)

  gezmeye gitmistim.yururken sag ust disim sallaniyordu. elimi agzima attim ve sg ust dislerimden 4 tanesi ileme dustu. ama uzun bir tas gibilerdi ve beyazlardi. agzimu actim ve aynaya baktim.yere tukurdum cok az bi kizillik vardi. dislerimin yeri bostu ve kanamiyirdu. tesekkur ederim.

 5. yakup (22 Haziran 2015 saat: 13:27)

  Soldaki alt azi dişlerimin 3 tanesinin yapisik vaziyette elime düştüğünü gördüm. Sonra bir anda bütün dişlerimin pisliklerle beraber avucuma döküldü. Temiz dişlerimi tezgaha koydum. Bir kismida lavaboya düstü. Pislik içinden diş parcaciklarini ayikladim. Hayirlisi inşallah.

 6. ahmet (07 Mayıs 2015 saat: 20:58)

  Ben genelikle ruyamda dislerimin dokuldugunu goruyoru on disler bazen ust bazen alt dis bazende salaniyor elimle dokundugumda ise dokuluyor disler avucuma dusyor en son gordugumde ise daha ck fazla disimin dokuldgunu gordum bunu bi anlami var mi varsa bi bilgi alabilirmiyim acaba

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , ,