RuyaTabirleri.com

Rüyada Dişlerin Dökülmesi

Rüyada dişlerin dökülmesi hem iyidir hem de kötüdür. Rüya sahibinin uzun bir ömrü olacağı torunlarını hatta torunlarının çocuklarını bile göreceği anlamına gelir. Fakat bir diğer yandan da uzun yaşaması nedeniyle dünyanın daha çok acılarına tanık olacağı, zahmetini ve çilesini çekeceği şeklinde tabir edilir. Rüyada diş dökülmesi aynı zamanda kısa vadede yaşanacak sorunlara da rivayet edilir.

Rüyada Dişlerin Avuca Dökülmesi

Rüyada dişlerin avuca dökülmesi, rüya sahibinin zararını karşılaması ve borçlarından kurtulması için kendisine hayırlı kapıların açılacağı, işlerinin bu doğrultuda ilerleyeceği, kurtuluşa ermek ve ferahlamak için ettiği duaların kabul olacağı anlamına gelir ve hayır olarak değerlendirilir.

Rüyada Dişlerin Düşmesi

Rüyada dişlerin düşmesi, çok sevilen ve değer verilen bir arkadaşa ya da akrabadan üzüntü verici bir haber alınacağına ve yardım etmeye çalışılacağına yorumlanır.

Rüyada Dişlerin Kırılması

Rüyada dişlerin kırılması, rüyayı gören kişinin, baba tarafından bir akrabası ile ilgili sıkıntılı ve kötü haberler alacağına, ağır bir hastalık ile uğraşıldığını duyacağına ve endişeli ve üzüntülü günler yaşayacağına tabir eder.

Rüyada Dişlerin Dökülmesi ve Kırılması

Hem iyiye hem kötüye yorumlanır. Rüya sahibinin uzun bir süre boyunca herhangi sağlık sorunu çekmeden yaşayacağına, huzurlu bir yaşama sahip olacağına ancak baba tarafından birçok akrabasını yitireceğine delalet eder.

Rüyada Üst Dişlerin Döküldüğünü Görmek

Rüyada üst dişlerinin döküldüğünü görmek, zenginlik anlamına gelir ve rüyayı gören kişinin ticaretinin hızlanacağına, işlerinin açılacağına, kısmetinin ve şansının çoğalacağına bu sayede maddi imkânlarının en üst seviyeye ulaşacağına alamet eder.

Rüyada Alt Dişlerin Dökülmesi

Rüyada alt dişlerin dökülmesi, şerli bazı olayların yaşanacağına delalet eder. Rüyayı gören kişinin başında bazı uğursuzlukların dolaşacağına, kişinin hem sağlığının hem de neşesinin bozulacağına, canının sıkılacağına ve melanetli olayların peşin sıra yaşayacağına tabir edilir.

 

Rüyada Hastalıktan Dolayı Dişlerin Dökülmesi

Çileli bir hayat geçiren rüya sahibinin kendisini üzen her şeyden tek tek kurtulmaya başlayacağını, orta yaş itibariyle hayatının düzene gireceğini, huzurlu bir psikolojiye sahip olacağını ve refah içinde olacağını müjdeler. Diş dökülmesi farklı şekillerde yorumlandığı gibi, hem sıkıntı, hem de rahatlama olarak karşımıza çıkar. Hasta kimselerin bu rüyayı görmeleri ise uzun bir ömürleri olacağına, fakat rahatsızlıklarının tamamen ortadan kalkmayacağına delalettir.

Rüyada Dişlerin Teker Teker Dökülmesi

Genç kimseler için pek de hayırlı değildir. Pek çok hata yapılacağını ancak bu durumlara pozitif yönden yaklaşmak gerektiğini, kişinin yanlışlarından öğrenecekleri doğrular sayesinde yaşamını çok daha iyi planlayacağını işaret eder. Kötülük içinde hayır olduğunu hatırlatan rüya, kişinin karşısına çıkacak her fırsata balıklama dalmadan önce düşünmesi gerektiğini de öğütler. Problemlerin çözümünde zamanın etkili olacağını, sabırla hareket eden kişinin eninde sonunda mutluluğu yakalayacağını da müjdeler.

Rüyada Tüm Dişlerin Aynı Anda Dökülmesi

Büyük bir borca girmek anlamına gelen rüya, aynı zamanda maddi kayıpların kişiyi zor durumda bırakacağını da işaret eder. Girilen bir projede sonucun aleyhte olmasına, mahkemelik olanların uzun sürecek bu durumdan psikolojik olarak yıpranacaklarına, güvenilen, destek beklenen kimselerden yardım görülmeyeceği için her işin tek başına halledileceğine yorumlanır.

Rüyada Ön Dişlerin Dökülmesi

Anne tarafından akraba olan kimselerle kişiye kalan miras hakkında tartışma yaşanacağını, kişinin hakkını alabilmek adına resmi makamlara başvuracağını, bu süreçte akrabalarla olan gerginliğin artacağını ifade eder. Para yüzünden aile içinde çıkacak sıkıntının kişi tarafından çözüleceğini ve borçların zamanında ödenmesinde güçlük yaşanmasına tabir edilir.

Rüyada Arka Dişlerin Dökülmesi

Arka dişler kişinin babasını ve baba tarafından akraba olduğu kişileri temsil eder ve döküldüklerini görmek de bu akrabalardan gelecek bir kayıp haberi yüzünden hanede yaşanacak üzüntünün belirtisidir. Sağlığında herhangi bir problem olmayan bir akrabanın ani vefatına, beklenen bir kötü habere de yorumlanır. Arka dişlerinin döküldüğünü gören kimseler güvendikleri insanların iftiralarına, haksızlıklarına maruz kalmak yüzünden gözyaşı döker ve karamsarlığa kapılırlar.

Rüyada Dişlerin Kırılarak Dökülmesi

Gelecek için planlar yapan kişinin kendisine köstek olan kimselerle gireceği mücadeleye, haksız kazanç elde etmemek adına gördüğü yanlışları düzeltmek isteyen kişinin karşısına bazı engeller çıkacağına yorulur. Rüya sahibinin hayatı boyunca pek çok hayal kırıklığı yaşayacağına, güven kaybına uğrayacağına fakat bu olumsuzlukların onu çok daha güçlü biri haline getireceğine alamettir.

Rüyada Azı Dişlerinin Dökülmesi

Ailesinin desteğini göremeden büyüyen veya ailesiyle arasında husumet bulunan kimselerin kendi başlarına ayakta kalacaklarına ve kendisine kötü gözle bakan herkesi utandıracaklarına, gurur verici başarılara imza atacaklarına yorumlanır. Çetin koşulların dahi kişiyi yıldıramayacağına ve ne olursa olsun rüya sahibinin doğru bildiği yoldan şaşmadan hareket edeceğine delalettir.

Rüyada Yirmilik Dişlerin Dökülmesi

Ergenlikten olgunluğa geçişin simgesi olan rüya, kişinin yaşadıklarını farklı bir akıl süzgecinden geçirmeye başlayacağını, hayatına çeki düzen vermek adına bazı değişiklikler yapacağına alamettir. Kişinin kendi kazancını elde etmeye başlayacağını, yeteneklerini geliştirebileceği, hayata dair tecrübeler edineceği güzel bir işe sahip olacağını da bildirir. Bekar kişiler için aile olma isteğinin artacağını ve evlilik hazırlıkları içine girişeceklerini de delalet eder.

Rüyada Ağrıyan Dişlerin Dökülmesi

Kişiyi bunaltan bir durumun sona ereceğini müjdelediği gibi, borcu olanların nihayet düze çıkacaklarını, hayatlarını diledikleri gibi sürdüreceklerini, düşmanlarından uzak, sorunsuz bir hayata adım atacaklarını tabir eder.

Rüyada Çürük Dişlerin Dökülmesi

Düşmanların emellerine ulaşamayacağını, kişiyi kıskanan, fesat düşünceler besleyen kimselerin de uzakta kalacağını, sahip olunan başarılarla kendini ispatlayacak olan rüya sahibinin engel tanımadan hayatına devam edeceğini, moralini her zaman yüksek tutacağını ifade eder.

Rüyada Kavgada Dişlerin Dökülmesi

Bir türlü sonu gelmeyen tartışmaların artık durulmaya başladığını bildiren rüya, nazara gelmek yüzünden buhran geçirileceğini, fakat kısa süreceğini işaret eder. Yaşam mücadelesi içinde olan kişilerin yoksul olsalar da ağızlarının tadının yerinde olacağını, çok paraları olmasa dahi inançlarının kuvvetli, aile bağlarının da her zaman güçlü olacağını tabir eder.

Rüyada Kaza Geçirip Dişlerin Döküldüğünü Görmek

Rüya sahibinin başına gelen problemlerden sonra bir müddet içine kapanarak olan biteni sağlıklı şekilde düşüneceğin, zarara uğradığı işlerde yaptığı yanlış hamleleri gözden geçirerek bundan sonrası için daha akıllıca planlar yapacağını, başa gelen kederli durumların içinden sıyrılmak için yeterli gücü maneviyatında bulacağını tabir eder.

Rüyada Çocukların Dişlerinin Dökülmesi

Sevinçle karşılanacak güzel haberlerin kişinin dünyasını bir anda değiştireceğini, üstündeki negatif enerjinin yok olacağını, bebek sahibi olmayı veya sevdiği birinin hamilelik haberiyle mutlu olacağını bildirir. Yaşlı kimselerin ölmeden önce torunlarını göreceklerini, onlarla uzun ve keyifli bir hayat süreceklerini delalet eder. Genç yaşta evlenmeye, beklenmedik gebeliklere ve ikiz çocuk sahibi olmaya da yorumlanır.

Rüyada Yaşlı Birinin Dişlerinin Dökülmesi

Yavaş yavaş ömrün sonuna gelindiğini bildiren rüya, yaşlı kimselerin evlatlarına bırakacakları malı mülkü hayatta iken dağıtacaklarına, böylece vefatlarından sonra doğabilecek olumsuzluklara şimdiden önlem alacaklarına alamettir. Kişinin anne veya babasından gelecek yüklü bir parayla ev sahibi olacağına, ailenin desteği ile sorunların kısa sürede hallolacağına alamettir.

Rüyada Dökülen Dişlerini Toplamak

Gelir durumunu ufak ufak düzeltecek olan rüya sahibi, eline geçen paraların bir kısmını da zor günler içine kenara atar ve ailesine daha iyi bir gelecek sunmak için çalışır.

Rüyada Dökülen Dişleri Saklamak

Kendine dert edinmek manasına gelen rüya, aslında kişi için üzülecek durumlar olmasa da, aşırı hayıflanma nedeniyle küçücük şeyleri bile büyüterek kendini üzen rüya sahibinin sinirsel açıdan yıpranacağını, sürekli başına kötü şeyler geleceğini düşünerek huzurlu hayatını daha da sıkıntıya düşüreceğini ifade eder. Başkalarını kontrol etmek konusunda kendisine hakim olamayan kişilerin aile içinde yaşayacakları gergin tartışmaların da habercisidir.

Rüyada Dişlerin Yastığa Dökülmesi

Huzurlu ve sakin bir döneme girecek olan rüya sahibinin, geçmişle olan tüm hesaplarını kapatacağını, kendisine yepyeni bir hayat kurmak için mücadele vereceğini, başına gelen her şeyi sükunet içinde kabullenip, her şerde Allah’a sığınıp, dua ederek manevi hayatını güçlendireceğini ifade eder. Bakış açısını genişletmeye, hayatı daha iyi anlamaya ve olgunluğa erişmeye de yorumlanır.

Rüyada Yemek Yerken Dişlerin Dökülmesi

Kısmetinin kapalı olduğunu, kendisine nazar değdiğini düşünen ve hayata küsen rüya sahibini bekleyen güzel günlerin habercisidir. Bir anda açılacak olan kısmetlerle kişinin bahtının açılacağını, rızkının bereketli olacağını, ailesinin isteklerini de fazlasıyla karşılayacağını ifade eder. İşini değiştiren veya kendi işini açanların eskisinden çok daha fazla para kazanacaklarını, elde ettikleri maddi güç sayesinde sevilen kimselere de el uzatılacağını, hayır duası alınacak işlere girişileceğini tabir eder.

Rüyada Gülerken Dişlerin Dökülmesi

Bir anda meydana gelecek olumsuzluklara, kalıcı sakatlanmalara neden olmasa da kişinin bir süre hayatını askıya almasına neden olacak kazalara alamettir. Dikkatsizlik ve aşırı yorgunluk yüzünden kişinin günlük hayatındaki aksamalar yüzünden ağzının tadının kaçacağını delalet eder.

Rüyada Dişlerin Dökülmesinin Psikolojik Yorumu

Yaşamı hakkında sürekli öngörülerde bulunan kişilerin zamanla karamsar bir ruh haline büründüklerini, en ufak aksilikte dahi morallerini bozduklarını, konsantrasyonlarının düştüğünü bildirir. Uzun ve sağlıklı yaşama konusundaki aşırı titizliğe ve isteğe de dikkat çeken rüya, kişinin hastalıklar konusunda pimpirikli biri olduğunu, aşırı hijyen koşullarda yaşadığını, bu durumun sosyal hayatını az da olsa olumsuz etkilediğini ifade eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: