RuyaTabirleri.com

Rüyada Dişlerin Düşmesi

Rüyada dişlerin düşmesi, genellikle rüya sahibinin yakınlarından alacağı kötü bir habere yorulur. Ön dişlerini düşmüş gören kişinin birincil derecede yakın akrabalarından birinin vefatı söz konusu olur. Azı dişi düşen kişinin teyze ya da dayısından veya onların çocuklarından bir hastalık, vefat haberi alacağı tabir edilir. Rüyada diş düşmesi genellikle hastalık ve vefata yorumlanır. Kişi kendi dişlerinin tümden düştüğünü görüyorsa eceli yaklaşır.

Rüyada Diş Çektirmek

Rüyada dişini çektiren kişi mevcut sıkıntılarından çok kısa sürede ve yakın çevresinin de yardımı ile kurtulur. Aynı zamanda borçların da bitmesi anlamına gelir. Rüyada ön dişleri çektirmek iş konusunda yeni atılımlar olacağına ve işten kaynaklanan sıkıntıların biteceğine, azı dişlerini çektirmek aile içi çözüme kavuşmayan meselelerde rahatlama yaşanacağına yorulur.

Rüyada Çürük Diş Görmek

Rüyasında çürük diş gören kişinin işlerinde yavaşlama olur. Sağlığı ile ilgili bir sıkıntı yaşar ve kısmeti kapanır. Rüyasında üst dişlerini çürümüş gören kişinin eşi ile arasında tartışma olur ve ailede huzursuzluk başlar. Alt dişlerini çürümüş gören kişi maddi açıdan kayba uğrar ve elinden mal çıkar. Tüm dişlerini çürümüş gören kişi vefat haberi alır. Rüyada çürümüş dişi çektirmek ise bir sıkıntının sona ereceğinin habercisidir.

Rüyada Diş Sallanması Görmek

Rüyada sallanan diş görmek kişinin hanesinde uzun sürecek tartışmalı durumların yaşanacağına delalettir. Özellikle üst dişlerinin sallandığını gören kişi anne ve babası ile ilgili konularda sıkıntılı durumlar yaşar. Diş sallanması aile ve yakın akrabaların veya kişinin kendisinin sağlık sorunları yaşayacağının da habercisidir.

Rüyada Diş Dökülmesi

Rüyayı gören kişinin çok uzun bir ömre sahip olacağına yorulur. Rüya sahibi dişlerini avucuna dökülmüş olarak görüyorsa bu durumda sağlığının da tüm ömrü boyunca iyi olacağına tabir olunur. Bazı rüya tabircileri, kişinin dişlerinin dökülmesini yeni bir bebeğin aileye katılacağı şeklinde de yorumlarlar.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Dişlerin Düşmesi İle İlgili Rüyalar;

 1. Emine 20.02.2016 (20 Şubat 2016 saat: 17:55)

  Rüyamda dişlerimin elime ve önümde duran sofraya kanlı şekilde döküldüğünü (kimi kırık kimi sağlam) yeniden taktırmak için sofraya düşenleri elime topladığımı gördüm.Rabbim hayra çıkarsın inşallah fakat yorumlarsanız sevinirim şimdiden teşekkürler

 2. nazlı (04 Ekim 2015 saat: 22:28)

  Iyi geceler eveligunu gece ruyamda sag üst disimin sallandigini gordum sonrada dilimle ileri geri yaparken kendiliginden yerinden cikti rüyayı gordugum gunun aksam izeri cok sevdigim.saydigim yakinimin ölüm haberini aldim sizce bu gordugum ruyaya baglimidir simdiden tesekkurler

 3. Tugba (03 Eylül 2015 saat: 07:46)

  Rüyamda eşimin yüzünün bazı yerlerini yanık agzindada alt cenede olan sağdan ve soldan iki dişinin olmadığını gördüm mahallede çıkan bir olayda üzerine yanıcı madde attiklarindan dolayi olay çıkmış bu yüzden böyle olmuş kendiside ağlıyordu aynı zamanda neye yorumlanir acaba

 4. yeşim (04 Kasım 2014 saat: 13:01)

  İyigünler.rüyamda aynada ağzımın içine bakıyorum ve sol taraftaki birkaç dişimin sallandığını görüyorum ve tek tek dişleri alıyorum çekmiyorum yani çok rahat elime geliyorlar.ilginç tarafı üst ve alt çenenin tam ortadan itibaren tüm dişlerini ağzımdan alana kadar devam ediyorum.hepsini yine sol avucumda tutmuşum onlara bakıyorum.tam ortadan itibaren sadece sol dişleri çekiyorum kök dişten başlayarak tam ortadakiön dişe kadar alt ve üst çenedeki tüm dişleri çekiyorum.tabi rüya bile olsa beni çok tedirgin etti.yorumunuz için şimdiden çok tşkler..

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,