RuyaTabirleri.com

Rüyada Dişlerin Düşmesi

Rüyada dişlerin düşmesi, genellikle rüya sahibinin yakınlarından alacağı kötü bir habere yorulur. Ön dişlerini düşmüş gören kişinin birincil derecede yakın akrabalarından birinin vefatı söz konusu olur. Azı dişi düşen kişinin teyze ya da dayısından veya onların çocuklarından bir hastalık, vefat haberi alacağı tabir edilir. Rüyada diş düşmesi genellikle hastalık ve vefata yorumlanır. Kişi kendi dişlerinin tümden düştüğünü görüyorsa eceli yaklaşır.

Rüyada Diş Çektirmek

Rüyada dişini çektiren kişi mevcut sıkıntılarından çok kısa sürede ve yakın çevresinin de yardımı ile kurtulur. Aynı zamanda borçların da bitmesi anlamına gelir. Rüyada ön dişleri çektirmek iş konusunda yeni atılımlar olacağına ve işten kaynaklanan sıkıntıların biteceğine, azı dişlerini çektirmek aile içi çözüme kavuşmayan meselelerde rahatlama yaşanacağına yorulur.

Rüyada Çürük Diş Görmek

Rüyasında çürük diş gören kişinin işlerinde yavaşlama olur. Sağlığı ile ilgili bir sıkıntı yaşar ve kısmeti kapanır. Rüyasında üst dişlerini çürümüş gören kişinin eşi ile arasında tartışma olur ve ailede huzursuzluk başlar. Alt dişlerini çürümüş gören kişi maddi açıdan kayba uğrar ve elinden mal çıkar. Tüm dişlerini çürümüş gören kişi vefat haberi alır. Rüyada çürümüş dişi çektirmek ise bir sıkıntının sona ereceğinin habercisidir.

Rüyada Diş Sallanması Görmek

Rüyada sallanan diş görmek kişinin hanesinde uzun sürecek tartışmalı durumların yaşanacağına delalettir. Özellikle üst dişlerinin sallandığını gören kişi anne ve babası ile ilgili konularda sıkıntılı durumlar yaşar. Diş sallanması aile ve yakın akrabaların veya kişinin kendisinin sağlık sorunları yaşayacağının da habercisidir.

Rüyada Diş Dökülmesi

Rüyayı gören kişinin çok uzun bir ömre sahip olacağına yorulur. Rüya sahibi dişlerini avucuna dökülmüş olarak görüyorsa bu durumda sağlığının da tüm ömrü boyunca iyi olacağına tabir olunur. Bazı rüya tabircileri, kişinin dişlerinin dökülmesini yeni bir bebeğin aileye katılacağı şeklinde de yorumlarlar.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: