RuyaTabirleri.com

Rüyada Dişlerinin Döküldüğünü Görmek

Rüyada dişlerinin döküldüğünü görmek, iyilik, hayır ve güzellik bulmaya rivayet edilir. Rüya sahibinin sağlığının ve ağız tadının yerinde olacağı bir hayat süreceğine, çocuklarının ve torunlarının hep çevresinde bulunacağına, onlardan yana hayır ve itibar göreceğine rivayet edilir. Rüyada dişlerinin döküldüğünü gören kişinin hayatta hiçbir önemli hastalığı ve hiçbir ciddi sorunu olmayacağı anlamına gelir.

Rüyada Diş Dökülmesi

Rüyada diş dökülmesi ile dişlerin döküldüğünü görmek aynı şekilde tabir edilir ve rüyayı gören kişinin hayatının keyif ve eğlence içinde geçeceğine, kişinin altından kalkamayacağı sorunlar yaşamayacağına, güçlü, kuvvetli ve kudretli olacağına rivayet edilir.

Rüyada Diş Dökülmesi ve Kanaması

Rüyada diş dökülmesi ve kanaması, rüya sahibinin başarılı ve mutlu devam eden hayatının çevresindeki bazı kişiler tarafından kıskanılır olduğuna işaret eder. Kişi, sahip olduğu maddi ve manevi her şeyden ötürü kem gözlere uğrayabilir ve kötü kimselerin çirkin sözleri ile karşı karşıya kalabilir diye yorumlanır.

Rüyada Dişlerin Avuca Dökülmesi

Rüyada dişlerin avuca dökülmesi, hayırlara alamet eder ve rüyayı gören kişinin işlerinin yoluna gireceğine, satışlarının ya da üretiminin artacağına, bu sayede rüya sahibinin kazancının da katlanarak çoğalacağına delalet eder. Maddi sıkıntıların biteceği şeklinde kabul edilir.

Rüyada Dişlerinin Olmadığını Görmek

Rüyada dişlerinin olmadığını görmek, rüya sahibinin hayatında bir takım aksiliklerin yaşanacağı anlamına gelir. Rüyayı gören kişinin üzülmesine, mutsuz, huzursuz ve başarısız olmasına neden olacak tatsız ve olumsuz olayların yaşanacağı şeklinde tabir edilir.

Rüyada Dişlerinin Sallandığını Görmek

Rüyada dişlerinin sallandığını gören kişi, kişisel sorunlarını halletmek için bazı girişimlerde bulunacak ve bu nedenle boşa gitmeyecek, zarar ve ziyan olmayacak şekilde cebinden para çıkaracak demektir. Kişi, umutla kendisi için helal olacak yollara harcama yapacaktır diye yorumlanır.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: ,