RuyaTabirleri.com

Rüyada Dişlerinin Dökülmesi

Rüyada dişlerinin dökülmesi, sağlıklı ve uzun bir ömre işarettir. Tüm dişlerinin döküldüğünü gören kişi, sağlık sorunları yaşamadan akranlarından çok daha uzun bir ömre sahip olur demektir. Bazı yorumcular rüyada dişlerin döküldüğünü görmenin haneye gelecek yeni bebeklerin işaretçisi olduğunu ve kalabalık bir aile sahibi olmaya delalet olduğunu söylerler. Dökülen dişlerin bazılarını görmemek ise, kişinin çocuğunun ya da ailesinden yakın bir kimsenin çok uzak bir memlekete gurbete gideceğini haber verir. Kişi rüyasında dökülen dişlerinden birini kaybedip, sonradan bulursa gurbetten yakının döneceği ve sevdiklerine kavuşacağına tabir edilir. Çocuk sahibi olmaya da işaret eden rüya borçları olan kimselerin ellerine para geçeceğine ve borçlarından kurtulacaklarına da yorumlanır.

Rüyada Ön Dişlerinin Dökülmesi

Rüyada dökülen ön dişler yüklü miktar paraya işarettir. Ön dişleri avucuna dökülen kişinin hanımı gebe kalır ve erkek evlatları olur. Eğer ön dişler yere düşerse kişinin ansızın ölümüne delalettir.

Rüyada Dişlerinin Düşmesi

Dişleri dökülen kişi bekar ise evlenir, evli ise çocuk sahibi olur, yaşlı ise torunlarının sayısı artar. Dişlerinin düştüğünü gören kimsenin sağlığı iyi olur ve hastalıksız geçen uzun bir hayata sahip olur. Dişlerin düştüğünü ve kaybolduğunu gören kişinin birinci dereceden bir yakını vefat eder.

 Rüyada Dişlerinin Kırılması

Rüya sahibinin babasının akrabalarından gelecek ölüm haberine yorumlanır. Diş kırılması genellikle hastalık, ölüm ve kaza gibi kötü haberlere yorumlanır. Üst dişlerini kırılmış gören kimsenin baba tarafındaki akrabalarında büyük bir belanın ve sıkıntının yaşanacağını işaret etmesine karşın, alt dişlerin kırılması ise anne tarafındaki akrabaların hastalık veya ölüm haberlerini almaya yorumlanır. En ön üst dişlerin dökülmesi ise kişinin direkt olarak ebeveynlerinden gelecek olumsuz haberlere ve vefatlara tabir olur. Arka dişlerin kırılması ise amca ya da hala gibi akrabaların üzücü haberlerine delalet eder. Rüyada kırılan dişler hangisi ise, yorumları da ona göre değişmektedir. Genel olarak diş kırılması hayra yorulmaz ve üzücü haberler olarak karşılık bulur.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!