RuyaTabirleri.com

Rüyada Divan Görmek

Rüyada divan görmek, rüyayı gören kişinin rahatının, sağlığının, huzurunun, konforunun ve lüksünün yerinde olacağı anlamına gelir. Rüya sahibinin dertlerinin çarelerine, sorunlarının ve sıkıntılarının da çözümlerine kavuşacağına, içinde bulunduğu sağlıksız ruh halinden ve bedenindeki ağrılarından kurtulacağına böylece geleceği iyi ve hayırlı durum için Allah’a şükredeceğine ve halinden memnun olacağına işaret eder.

Rüyada Divan Örtüsü Görmek

Rüyayı gören kişinin ketum kimse olduğu ve en çok da özel hayatı ve aile yaşantısıyla ilgili olarak kimseye sırrını vermediği şeklinde tabir edilir. Rüya sahibinin sadece kendisinin bildiği bir takım konuların varlığına, onun da bu konuları herkesten sakladığına alamet eder.

Rüyada Divana Oturmak

Rüyayı gören kişinin ağız tadının, keyfinin ve neşesinin yerine geleceğine, hem ticaret hem de aile hayatında huzurunun baki olacağına, tabiri caizse ayaklarını uzatıp, sırtını yastığa yaslayarak rahat şekilde yaşayama fırsatı elde edeceğine delalet eder.

Rüyada Divana Uzanmak

Rüyayı gören kişinin işlerinin çoğalması dolayısıyla da kazancının artması sayesinde refah düzeyinin yükseleceğine, maddi sıkıntılarının çözüleceğine, kafasının rahatlayacağına, iç dünyasının da güzelleşeceğine rivayet edilir.

Rüyada Divanda Yatmak

Rüyayı gören kişinin geçim derdinin sona ereceğine, başarılarının artacağına, gelecekle ilgili korkularının, kaygılarının, karamsarlığının, umutsuzluğunun ortadan kalkacağına ve yaşamın tadını doyasıya çıkarmaya başlayacağına işaret eder.

Rüyada Kanepe Görmek

Rüyayı gören kişinin yaralarının merhemine, hastalıklarının da ilacına kavuşacağına bu sayede hem maddi hem de manevi olarak rahat edeceğine, kötü günleri geride bırakacağına, güzel günler yaşayacağına ve daha önce hiç olmadığı kadar kolay bir hayat yaşamaya başlayacağına tabir edilir.

Rüyada Yatak Görmek

Rüyada yatak görmek de aslında divan ve kanepe görmek gibi açıklanır. İşlerin hafiflemesiyle birlikte daha kolay şekilde rızık elde etmeye ve mutlu olmaya işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!