RuyaTabirleri.com

Rüyada Diz Görmek

Rüyada diz görmek, rüya sahibinin yaşam mücadelesine, daha iyi şartlarda yaşama hayaline, gelirini arttırmak için başka çareler aramasına ve mutluluğu yakalamak için gösterdiği gayrete delalet eder. Rüyada diz görmek, çoğu kez de ağız tadının kaçmasına, sağlığın bozulmasına ve can sıkıntısına delalet eder. Rüya sahibinin bütün moralini, düzenini ve işlerini alt üst edecek bir takım kötü olayların baş göstereceği anlamına gelir.

Rüyada Diz Çökmek

Rüyada diz çökmek, kişinin kötü kaderine razı geldiğine, yaşadığı fırtınalı günlerin alın yazısı olduğuna inanmasına ve bu nedenle de başına gelenleri sessizce kabullenmesine tabir edilir. Rüya sahibinin kafasını ellerinin arasına alıp kara kara düşüneceği şeklinde yorumlanır.

Rüyada Diz Ameliyatı Olmak

Rüyada her türlü ameliyat şans olarak değerlendirilir. Diz ameliyatı da rüya sahibi için mutluluk anlamına gelir. Kişinin yaşadığı sürece ağız tadının yerinde olacağına ve gerek beden gerekse ruh sağlığı ile ilgili hiç sorun yaşamayacağına delalet eder.

Rüyada Diz Kapağının Kırılması

Bir kişi rüyasında diz kapağının kırıldığını görürse o kişinin öfkesine hâkim olabilen, sağduyulu ve anlayışlı kimse olduğuna alamet eder. Bazı rüya tabirlerine göre bu rüya her şeye kayıtsız ve tepkisiz kalan bir kimseye işaret eder.

Rüyada Dizinde Yara Görmek

Rüyada dizinde yara görmek, rüyayı gören kişinin, kimsenin işine karışmayan, haddini bilen, fazladan konuşmayan ve büyüklerinin lafının üstüne laf söylemeyen bir mizaca sahip olduğuna tabir edilir.

Rüyada Diz Ağrısı Çekmek

Rüyada diz ağrısı çekmek, rüya sahibinin bazı girişimlerini, planlarını ve projelerini ileri bir tarihe ertelemek zorunda kalacağına rivayet edilir. Kişi, iş ve seyahat programında değişikliğe gitmek zorunda kalacak ve bu durum kendisini bir hayli uğraştıracak diye tabir edilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: ,