RuyaTabirleri.com

Rüyada Doğum Görmek

Rüyada doğum görmek, günahların affına ve tövbelerin kabulüne işaret eder. Rüya sahibinin zor günlerinin biteceğine, hayatına aydınlık ve güzel günlerin geleceğine işaret eder. Kişinin kurtuluşa ereceğine, hastalıklarından, borçlarından, endişelerinden, korkularından ve kuruntularından arınacağına rivayet edilir. Rüyada doğum görmek, kafa karışıklığından, soru işaretlerinden ve kararsızlıktan kurtulmaya, gönül rahatlığı içinde olmaya ve huzuru yakalamaya tabir edilir.

Rüyada Doğum Yapmak

Rüyada doğum yapmak, ferahlıktır. Rüya sahibinin esenliğe kavuşacağına, sıkıntılarını arkasında bırakacağına ve ettiği duaların Allah katında kabul olacağına işaret eder. Geçim derdinin biteceğine, moralin ve keyfin yerine geleceğine, kişinin ağız tadına kavuşacağına yorulur.

Rüyada Doğum Yapan Birini Görmek

Rüyada doğum yapan birini görmek de rahatlık olarak kabul edilir. Rüyayı gören kişinin hayatının kolaylaşacağına, işlerinin yoluna gireceğine, attığı adımların isabetli olması sayesinde yaşam koşullarının iyileşeceğine ve kişinin çok daha fazla kazanç elde edeceğine alamet eder.

Rüyada Doğum Yaptırmak

Rüyada doğum yaptırmak, mutluluk anlamına gelir. Rüya sahibinin hayatında güzel gelişmeler olacağına, yaşamına heyecan ve renk geleceğine, eline çok hayırlı fırsatlar geçeceğine, şansının ve kısmetinin açılacağına böylece yüzünün de gülmeye başlayacağına delalet eder.

Rüyada Doğum Sancısı Çekmek

Rüyasında doğum sancısı çektiğini gören kişi, en kısa zamanda feraha çıkacak demektir. Kişinin isteklerine kavuşacağına, hayallerini yerine getirmeyi başaracağına ve bu sayede güzel günlerin kapısını çalacağına yorulur. Dertlerin biteceği anlamına gelir.

Rüyada Doğum Yapamamak

Rüyada doğum yapamamak, uğursuzluktur ve rüya sahibinin sıkıntılarının artacağı ile açıklanır. Kişi, içinde olduğu kötü günleri atlatmak için çabalarken başka aksiliklerin de yaşanacağına, çekilen zahmetin çoğalacağına ve hayatın kötü şekilde ilerlemeye başlayacağına tabir edilir. Geçim sıkıntısına, işsizliğe, aşsızlığa, gözyaşına, kedere, hastalığa, borçlara ve kötü zamanlara yorulur.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Doğum Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. Alper (14 Nisan 2014 saat: 19:04)

  Merhaba;

  Hastanedeydim. Sedyede yatan tanımadığım hasta önlüğü giymiş uzun, oldukça bakımsız,sönük yağlı, kirli saçlı, çok zayıf çelimsiz bir kadın gördüm.Kadın ölü bir bebek doğurdu.Daha sonra kadının sedyeye bağlı olduğunu farkettim.Kadın bağrıyordu.Bir anda kadının üzerinde sanki kendisinin genç ve temiz hali uaznmış olarak göründü ve boğarcasına sarılarak onu sıkmaya başladı.Hastanedeki görevliler müdahale ederek genç halini ondan kurtardılar.

  Evimin çok yakınındaki ordu komutanlığının bulunduğu sokak askeri eğitim alanına dönüştürülmüştü.Etrafta dikenli teller vardı.Ve bir kaç tanede tüfek.Burada bana bir fotoğraf gösterildi. Fotoğrafta bir çok arkadaşımın asker olduğunu ve hep birlikte tebessüm ederek poz vermiş olduklarını gördüm. Ve

  Not: Rüyamda kardeşimide gördüm ve sanırım fotoğrafı gösteren de kardeşimdi.Zaten fotoğraftakiler kardeşimle benim ortak arkadaşlarımızdı. Fakat fotoğrafı gösterenin kardeşim olduğundan tam olarak emin olmıyorum..

  Şimdiden teşekkür ederim. İyi günler.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,