RuyaTabirleri.com

Rüyada Doğum Günü Kutlamak

Rüyada doğum günü kutlamak, sevindirici haberlere işaret eder. Rüya sahibi için oldukça mutluluk verici olaylar yaşanacaktır. Rüyada doğum günü görmek, arkadaşlarla veya uzun süredir görülmeyen akrabalarla bir araya gelineceğine yorumlanır. Rüya sahibi sıkıntılı günlerden kısa süre de olsa kurtulacak ve yalnızlık hissetmeyecektir. Ayrıca bir miktar para gelebilir ancak nereden geldiği belli değildir.

Rüyada Doğum Günü Pastası Görmek

Rüyada doğum günü pastası görmek, zenginliğe delalet eder. Rüya sahibi, maddi açıdan bir rahatlamaya erişecek ve refah düzeyi artacaktır. Ancak parasını zevk sefaya harcayacak olan rüya sahibi, elinde belli bir süre para kalmadığını görecektir. Eski günlerine tekrar geri dönecektir. Güzel ve hareketli günler geride kalacaktır.

Rüyada Doğum Günü Hediyesi Almak

Rüyada doğum günü hediyesi almak, birinin sevincine ortak olmak anlamına gelir. Bir arkadaşın yanında olarak, ona destek vererek onun başarılı bir insan olmasına katkıda bulunulacaktır. Bu nedenle rüya sahibi o kişi için kıymetli ve çok yakın biri olarak görülecektir. Rüya sahibi de bununla gurur duyacaktır.

Rüyada Doğum Günü Pastası Kesmek

Rüyada doğum günü pastası kestiğini gören kimse, gerçek yaşantısında yalnızlık yaşar. Yapacağı yanlışlarla insanları kendisinden uzaklaştırır. Ailesi ile yaşanacak sorunlar evden uzaklaşmasına veya ilişkilerin zedelenmesine neden olabilir. Bu nedenle rüya sahibi, dertlerini paylaşacak, üzüntülerini insanlarla paylaşacak ortamı bulamayacaktır. Bu durumu düzeltmek yine rüya sahibinin kendisindedir.

Rüyada Doğum Yapmak

Rüyada doğum yapmak, erkek ve kız çocuklar için ayrı ayrı yorumlanır. Rüya sahibi eğer rüyasında erkek çocuk doğurduğunu görmüş ise, ömrünün kısalığına işaret edilir. Çevresindeki insanlardan daha erken vefat edecektir. Rüya sahibi kız çocuk doğurduğunu görürse, hayırlı işler yapacağına delalet eder. Çocuğun yapacağı işlerden gurur duyulacak ve evlatları ailesine bağlı kişiler olacaktır.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Doğum Günü Kutlamak İle İlgili Rüyalar;

  1. Aslı yılmaz (19 Ocak 2015 saat: 10:43)

    Eşimin önceki evliliğinden olan oğluyla birlikte eşimin doğum gününü kutladıklarını gördüm doğum günü pastası ve üzerinde mum vardı benden habersiz yapıyorlardı ve ben onları yakaladım.ancak onlar beni odada görmüyordu ve ben onları görüyordum arkasından eşime dedimki neden yalan söyledin ne yapıyorsunuz burda ve olduğum yerden uzaklaştım

  2. melek (28 Aralık 2014 saat: 10:29)

    Ben ruyamda koltukta uyudugumu gordum. Sonra boyle kendi kendime uyaniyorum karsimda ailemi abimin elinde pasta goruyorum galiba. Sonra uyandim zaten supriz diyolardi. Zaten sonra uyandim. Su ictim. Yattim ayni ruyaya devam ettim ya cok sasirdim resmen. Ama sabah kalktigimda sanki pasta yemisim katnim hic ac digil gibi oldu. Az yemek yedim ama canim cok pasta cekti

  3. Simge Gündü (16 Kasım 2014 saat: 11:56)

    Çok sevdiğim bir arkadaşımın doğum gününü kutlayacağız.Arkadaşımla ben sürpriz doğum günü olacağını biliyoruz.Ama içeridekiler bilmiyorlar.Sonra arkadaşımın yanına,kulis gibi bir odaya geliyorum.Diyorum ki ‘Bugün senin doğum günün seni süsleyelim.’ O da olur diyor.Böyle mavi fonlu makyaj yapıyorum.Sonra içeri geçiyoruz pastası parıltılı mavinin cıvıl cıvıl çok değişik tonlarında,frambuazlı bir pasta.Pastayı görüyor kesmek için geliyor rüya bitiyor.Ertesi gün rüyamda yine aynı arkadaşımın doğum gününü farklı bir biçimde kutluyoruz.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,