RuyaTabirleri.com

Rüyada Doğum Sancısı Görmek

Rüyada doğum sancısı görmek, beklenen sona az kaldığını işaret eder ve rüyayı gören kişinin hayatında olmasını, gerçekleşmesini istediği ne varsa çok az bir zaman kaldığını bildirir. Genellikle iyi haberlerin ve gelişmelerin işareti olan rüya, mesleki açıdan yaratıcı bir işle uğraşan kimselerin, herkesi hayran bırakan yapıtlar ortaya koyacaklarını, isimlerini duyurma şansı bulacaklarını, hayatlarının bundan sonraki döneminde kendileri için yepyeni başlangıçların söz konusu olacağını tabir eder. Doğum sancısı dini olarak kişinin inancına daha sıkı tutunacağını ve edeceği tövbelerin kabul olacağını bildirir. Yapılan yanlışlardan dönüleceğini ancak bir süre sıkıntı çektikten sonra refaha kavuşulacağını da tabir eder. Sabırla beklenen sürecin kişi için mutluluk getireceğine, tüm sıkıntılı günleri geride bırakarak sevdikleriyle mutlu yaşayacağını da delalet eder.

Rüyada Doğum Sancısı Çekmek

Geç de olsa kişinin muradına ereceğine, sevdiği insana kavuşarak bir ömür mutlu, mesut yaşayacağına, aile değerlerine sahip çıkacak, çalışkan ve dürüst evlatlar yetiştirileceğine işarettir. Fakirlikten kurtulmak manasında geldiği gibi, bugüne dek çekilen sıkıntıların artık biteceğine, güneşli, mutlu günlerin yakın olduğuna da müjde verir. Geçmişte yaşanan kötü deneyimlerin, yası tutulan acı kayıpların sonrasında nihayet psikolojik olarak da iyi hissedileceğine tabir edilir.

Rüyada Doğum Sancısı Çeken Birini Görmek

Yakınlık duyulan veya akraba olunan, sevilen birinin hayatındaki karmaşanın sona ereceğini görmek, o kimseye yardım etmek suretiyle içinde bulunduğu durumdan da kurtulmak anlamına gelir. Çileli bir yaşamı olan kimselerin hayatlarındaki olumlu gelişmeleri haberdar eden rüya, dertlerin geride bırakılacağını da haber verir.

Rüyada Doğum Sancısı Görmenin Psikolojik Yorumu

Yaratıcı yanı ağır basan, sanatla uğraşan, kitap yazan kimselerde sıklıkla görülür. Yaratma sürecindeki iç sıkıntılarının, kişinin ortaya çıkarmak için uğraştığı düşüncelerinin ifadesidir. Diğer yandan doğum sancısı çekmek yepyeni atılımlar içinde olmak ve bugüne kadarki çizginin dışına çıkarak insanları şaşırtmak anlamına da gelir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: ,