RuyaTabirleri.com

Rüyada Doğum Yapan Birini Görmek

Rüyada doğum yapan birini görmek, arkadaşlarınızın ve dostlarınızın size karşı dürüst olmadığının habercisidir. Bazen bu rüya kişiye yapılan bir uyarıdır. Kişinin şiddete, keder ve yalana maruz kalacağının işaretidir. Bazen de iş hayatınızdaki rakiplerinizin üstesinden başarılı bir şekilde geleceğinize, yerinizi sağlamlaştıracağınıza ve yakın bir zamanda işiniz ile ilgili terfi alarak maaşınızın artacağına işaret eder. Genel olarak rüyada görülen doğum anı akrabalarınız ve arkadaşlarınız arasından size samimi görünüp, zarar vermeye çalışan kişilerin varlığını haber etmektedir.

Rüyada Normal Doğum Yapan Birini Görmek

Rüyada normal doğum yapan birini görmek, aileniz, akrabalarınız, dostlarınız tarafından sevildiğiniz, sayıldığınız ve değer verildiğiniz anlamına gelir. Arkanızdan iş çeviren ya da size yalan söyleyen insanların olmadığına, iyi bir çevreye sahip olduğunuza işaret etmektedir. Rüyanızda normal doğum anında kanaması olan bir kadın görmeniz büyük bir tehlike ile karşı karşıya kalacağınıza ve karşınıza çıkacak olan tehlikelere karşı dikkatli olmanız gerektiğine işaret sayılmaktadır. Şayet doğum sırasında kan görülmüyorsa, size kötülük yapmak isteyen kişileri etkisiz hale getireceğiniz anlamına gelmektedir.  Bazı rüya alimleri ise rüyada normal doğumla dünyaya yeni bir bebek gelmesini, yakın çevreden gelecek olan ölüm haberi olarak yorumlamışlardır.

Rüyada Doğum Yapan Birine Yardım Etmek

Rüyada bir doğum yapan birine yardım etmek, işyerinde hoşlanmadığınız bir kişi ile gereksiz bir tartışma içine gireceğinize bu nedenle çalışma arkadaşlarınıza karşı çok dikkatli olmanız gerektiğine delalet eder. Aynı zamanda yaşayacağınız bir takım huzursuzlukların olacağına ancak bu huzursuzlukların ve tatsızlıkların kısa bir zaman içinde son bulacağına işarettir. Rüyasında doğum yapan birine yardım ettiğini gören kişi, hiç aklına gelmeyecek bir insanın yardımına ihtiyaç duyabilir.

Rüyada Doğum Yapan Erkek Görmek

Rüyada doğum yapan erkek görmek, rüya sahibi kişinin sahip olduğu güç ve kudreti temsil eder. Bu rüya aynı zamanda, tüm aile bireyleri ile birlikte girilecek olan iş ile ilgili müjdeli gelişmelerin olacağına da işarettir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Doğum Yapan Birini Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. horoz (02 Ekim 2016 saat: 13:47)

  Hamile bir kadınla birlikte oturduğumuz evin olduğu kata kadar birlikte çıktık. Kadının doğum sancısı tuttu ama doğum yapamıyordu. Ben ona yardımcı olmak istediğimi söylediğimde bana güzel tepki verdi. Ama doğum esnasında onun aslında bir cin olduğu ortaya çıktı ve doğum yaptı.Peki doğum yapan bir cin görmek ne anlama gelir yardımcı olursanız sevinirim.

 2. Ada simay beren akbulut (31 Ağustos 2015 saat: 12:06)

  Ruyamda 3,5 tane kadinin dogum yaptigini gordum.ve hic birine doktor bakmiyordu.hepsi kendi dogum yapiyordu.hatta dogum yapan bir bayanin bebeginin basi gozukuyordu.sizce bu ruya neye cikar.lutfen bilmis kisiler yazsin .ne olur hemen yazin .cok meraklandim. bekliyor olucagim

 3. duygu (08 Ağustos 2015 saat: 16:13)

  Duygu(08.08.3015) rüyamda babamla birlikte bbir otel gibi biyerdeydik ve yatağın birinin altında üst üste sıralanmış kağıtlar vardı ve sonra yemek yemeğe gidiyorum ama bisi yemiyorum evde buluyorum kendimi birden ve bir an deprem oluyor ev sallanıyor ve herkes masaların altına falan giriyor bnde herkes gibi masanın altına giriyorum sonra deprem duruyor ve annemle anlamı görüyorum bana diyorlar ablan sancısı var doğuracak şaşırıyorum hamile oldu nu bilmiyorum karnida sis dil ztn ama yürüyerek hastaneye geliyoruz anlamın elinde bir kız çocuk var ama daha dogurmamis sonra godurmasini bekliyorum ama dogurmuyor ve uyanıyorum bu ne demek yorumlar misiniz .

 4. gulsun (13 Mayıs 2015 saat: 00:56)

  Ruyamda bir kadin bizim evimizde dogum yapmak uzere çekyata uzaniyor ve bir dogum yaptiran kadin gelip dogumu yaptiriyor ama kadinin ag4isi hic yok cocuk oluyor ama aglamiyor bende dogumun nasil oldugunu yakindan izliyorum cocugun rahimden cikisini hayretle izliyotum

 5. selmaaaa (31 Mart 2015 saat: 07:19)

  ruyam iki farklı bölümden oluşuyor ilk olarak elbise almaya magzaya gidiyoz ailecek daha sonra beleş oluyo alıyoz gelmio sonradan gelio derken kuzenim bizde yerde yatıyor dogum anı oluyor birden bebeki görüyoz babasını arıyoz işte yatak falan yapıoz akrabalara haber verioz hekese yardım ettiğimi söylüyorum ama kuzenim ık ay önce doğum zaten yaptı ruyamda yeni yapıyordu bebekte aynıydı

 6. bugrahan (10 Aralık 2014 saat: 05:46)

  Çok korku filmi izleme böyle etkisinde kalırsın rüya rüya değil oscar lık Hollywood flmi bi yorum yapalım dedik kısa dedi :-) admin buradan sana sesleniyorum sahip çıkalım cerene gomşumuz oluyoda bizim gomşumuz oluyaa yeter mi ? (Dip not: saçmalamış olabilirim evveliyakin canım sıkılıyor idi). :)

 7. sibel (30 Kasım 2014 saat: 21:30)

  Rüyamda kendimi hastanede doğum yaptığımı
  Görüyorum bir erkek bebek doğurmuş um sağlıklı ve ben çok mutlu oluyorum
  Sonra emzirmeye alıyorum sürüm çok bol Geliyor sonra göğüs peti eşim veriyor yanımda bir kadın daha var ona da göğüs peti uzatıyor sonra doğum kartları
  Geliyor orada bir 80 rakamı görüyorum başka birşey hatırlamıyorum anlamı ne olabilir

 8. asdfgh (15 Kasım 2014 saat: 08:08)

  Rüyamda bir hastanede bir kadının bebeğinin ölmesini isteyen bir doktor o kadını öylece bırakıp gitti. Ben de hiç bir şey bilmediğim halde o doğuma yardımcı oldum ve o kadından çok tatlı bir bebek dünyaya gelmişti. Daha sonra o bebeği sevmiştim. O doktor bana resmen düşman gibi peşimden gelmeye başladı, ben de hep kaçtım. Hastanenin bahçesine indim çiçekler vardı arasındam geçtim ve otobüs bekleme amaçlı durağa gittim orada bekledim.

 9. Ceren (15 Ekim 2014 saat: 08:16)

  Rüyamda kız arkadaşım teyzem anneannem ve uzaktan tanıdığım bir komşu doğum yapıyordu.teyzemin doğum suyu patlıyodu ve bu suyun hepsi ağzından geliyodu ağzından 2-3 tane kanların arasından beyaz ıslak mendil çıkarken gördüm .arkadaşımın doğum esnasında birden sancıları duruyodu karnında kese gibi kırmızı et parçası oluşuyodu.anneannemde çocuğu hiç istemiyordu.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,