RuyaTabirleri.com

Rüyada Doğum Günü Görmek

Rüyada doğum günü görmek, uğursuzluk olarak kabul edilir. İşlerin ters gitmesine, pek çok aksiliğin üst süte gelmesine, kazancın azalmasına ve bir zaman sonra da neredeyse yokluk seviyesine kadar düşmesine işaret eder. Hayırlı şekillerde yorumlanmaz ve iyi anlamlara gelmez. Sıkıntı, dert, sorun, yokluk ve fakirlik anlamına gelir.

Rüyada doğum günü görmek, her türlü musibete ve melanete bulaşmaya, günahkâr olmaya, yoldan çıkmaya ve fesada karışmaya tabir edilir.Rüyada doğum günü gören kişi, hayatında hiç yaşamadığı kadar sorun ve sıkıntı yaşayacak, hiç çekmediği kadar zahmet çekecek, hiç görmediği kadar da eziyet görecektir derler. Hayırlı olan işlerin kesileceği, rüya sahibinin problemleri ile yalnız kalacağı ifade edilir.

Rüyada Doğum Günü Kutlamak

Rüyada doğum günü kutlamak da benzer şekilde yorumlanır. Yoksullukla geçecek günlere, gözyaşına, acıya, korkuya ve şansızlığa delalet eder. Rüya sahibinin çaldığı bütün kapıların yüzüne kapanacağı ve kısmetlerinin önünün kesileceği, çok kötü bir dönemin yaşanacağı şeklinde yorumlanır.

Rüyada Doğum Günü Hediyesi Almak

Rüyada doğum günü hediyesi almak, rüya sahibinin içine su serpecek, güzel ve sevindirici haberler alacağına işaret eder. Bozulan işler yoluna girecek, kişi ağız tadına, keyfe ve esenliğe kavuşacak demektir.

Rüyada Doğum Günü Pastası Görmek

Rüyada doğum günü pastası görmek çok güzeldir. Müjde ve sürprizlere tabir edilir. Rüya sahibinin tuttuğu dileklerin gerçekleşmesi, muradının olması bu sayede de çok büyük bir huzura kavuşması anlamına gelir.

Rüyada Doğum Günü Pastası Kesmek

Rüyasında doğum günü pastası kestiğini gören kişinin çok temiz kalpli olduğu ve hak yolunda hayırlı işler yapmaya niyet ettiği söylenir. Rüya sahibi, büyük bir hayır yapacak ve pek çok düşkünü, yoksulu, hastayı, çocuğu ve yaşlıyı sevindirecek diye yorumlanır.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Doğum Günü Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. selva (10 Mayıs 2014 saat: 09:27)

    bir yerden geliyormuşum ben bizim yokuşun başındaymışım ardadaşım arıyor orda bekle geliyorum diyor sonra biraz zaman geçiyor bakıyorum ilkokul arkadaşım liseden arkadaşlarım çok uzak ve alakasız bir akrabam ve bir de hiç görmek istemediğim biri hepsi karşımda doğum günün kutlu olsun dediler hep birlikte çok şaşırdım çok mutlu oldum doğum günümün olduğundan haberim bile yok ama . sonra ilkokul arkadaşımın evine uğruyoruz önce saçını yıkayacakmış bende yıkadım saçımı çok saçmaydı .

  2. Nazlı (19 Mart 2014 saat: 00:48)

    Rüyamda çok zamandır görmek isteyip görmediğim birinin bana sürpriz doğum günü hazırladığını gördüm. çok şaşırdım çok da sevindim. aşırı mutluydum. kalabalıktık da. sonra birden iki kişi hepimizi rehin aldı. bende sürprizi hazırlayan kişiyi korumak için elimi cebime attığımda iki silah çıktı. onunla hepimizi korumaya yeltendim. tam kurşunlarım bittiğinde pes edecektim ki adamlar kaçtılar. biraz saçma ama anlamını merak ediyorum.

  3. SEVDA (25 Aralık 2013 saat: 16:29)

    ölmüş dedemi ve babaannemi gördüm. ikisi bi yatakta yatmış(dedemin yatalak olarak son yılını geçirdiği can verdiği yatak) biraz rahatsız gibiler. ağzından salya akıyor dedem mendilini bulmaya çalışıyor yatağa akmasın diye mandıle siliyor. ertesi gecede rüyamda ölülerin benim doğum günümü kutladığını gördüm 22 aralık gecesi,ertesi gün 23ü gördüm bunu rüyamda. diyorum ki bugün 23 aralık ama ben 22 ocakta doğdum daha zamanı değilki deyip gülüyorum

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,