RuyaTabirleri.com

Rüyada Doğumhane Görmek

Rüyada doğumhane görmek, rüyayı gören kişinin borçlarından, hastalıklarından, sıkıntılarından, sorunlarından, korkularından, karamsarlığından, umutsuzluklarından yani kısacası kendisini kötü, huzursuz ve mutsuz hissetmesine neden olan her türlü melanetten, kötü düşünceden ve duygudan kurtulacağı anlamına gelir. Rüya sahibinin hayatında yeni değişimler, hayırlı başlangıçlar olacak ve kişi isabetli adımlar atacak ve gerçek mutluluğu tadacak demektir.

Rüyada Doğumhanede Olmak

Rüyayı gören kişinin dualarının ve dileklerinin kabul olacağına, çalışmalarının takdire layık görüleceğine, emeklerinin karşılıksız kalmayacağına ve rüya sahibinin güzel yarınlara kavuşacağına delalet eder. Rüya sahibine Allah tarafından gelecek yardıma, rızka ve iyiliğe rivayet edilir.

Rüyada Doğumhaneye Gitmek

Rüyayı gören kişinin geçim derdinin, mutsuzluğunun ve huzursuzluğunun sona ereceğine, işlerinin yoluna gireceğine, hayallerinin gerçekleşeceğine ve kişinin ideallerine ve de hedeflerine ulaşacağına alamet eder. Rüya sahibinin yaşam telaşının bitmesine ve hayatın tadına varmasına vesile olacak gelişmeler meydana gelecek demektir.

Rüyada Doğumhaneye Girmek

Rüyada doğumhaneye girmek de tıpkı doğumhaneye gitmek gibi açıklanır ve rüyayı gören kişinin geniş rızık elde etmesine, kendisine külfet olan yükümlülüklerinden kurtulmasına, rahat etmesine, ferahlamasına, esenliğe ve gönül hoşluğuna ulaşmasına işaret eder. Rüya sahibinin yapacağı işlerin refah düzeyini yükselteceği anlamına gelir.

Rüyada Bebek Görmek

Rüyayı gören kişinin gelecekle ilgili isabetli adımlar atacağına, bazı girişimlerde bulunacağına ve böylece hayatında olumlu yeniliklerin ve değişikliklerin yaşanacağına delalet eder. Rüya sahibinin alacağı kararların kendisine hayır getireceği anlamına gelir.

Rüyada Ebe Görmek

Rüyayı gören kişinin başarılarının artacağına, işlerinin yoluna gireceğine, sağlığının yerine geleceğine, kişinin ihtiyacı olan çarelere, çözümlere ve şifaya da kavuşacağına tabir edilir. Rüya sahibinin hayal ettiği yaşamı yakalayacağına, dualarının ve dileklerinin kabul olacağına, maddi sıkıntılarının ortadan kalkacağına ve yüzünün güleceğine yorulur.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!