RuyaTabirleri.com

Rüyada Doğuramamak

Rüyada doğuramamak, rüyayı gören kişinin, hayatında karşısına çıkan bazı sorunlardan ötürü çok büyük sıkıntı yaşayacağına, kendisini üzen ve kıran bazı olaylardan sonra sıkıntı çekeceğine, yakın bir zaman içinde kendisini çekemeyen kişiler tarafından bazı dedikodulara maruz kalacağına, işlerinde sürekli aksilik yaşanacağına, sevdiği bazı kişilerden ihanet göreceğine ve uzunca bir süre boyunca kendisini insanlardan uzak tutacağına alamet eder.

Rüyada Çocuğu Doğuramamak

Rüyayı gören kişinin, iş hayatı ve aile hayatı içinde çok zor ve sıkıntılı zamanlar geçireceğine, sevdiği kişilerle bir sorun yaşayacağına, büyük bir rahatsızlıkla boğuşacağına, bu rahatsızlıktan ötürü büyük maddi ve manevi zararlara uğrayacağına, geçireceği bir kaza sonucu ufak bir sakatlanma yaşayacağına ve girdiği bazı işlerde canını sıkacak olaylarla karşılaşacağına işaret eder.

Rüyada Hamile Olup Doğuramamak

Rüya sahibinin, karşısına çıkan çok büyük bir kısmeti gerektiği gibi değerlendiremeyeceğine, eline geçen bazı işlerde zarar edeceğine, ortaya koyduğu projelerin kıskanan kişiler tarafından kötüleneceğine, bulunduğu bir ortamda istemediği bir tartışmaya gireceğine ve hayal ettiği şeylere çok emek verdiği halde bir türlü kavuşamayacağına delalet eder.

Rüyada Bir Türlü Doğuramamak

Sorunları ile uzun zamandan beri boğuşan rüya sahibinin, kısa bir zaman içinde çok zorlu ve sıkıntılı bir durum yaşayacağına, bu durum karşısında epey bir zorlanacağına, elinde avucunda ne varsa hepsini satmak zorunda kalacağına ve çevresindeki kişiler tarafından desteklenmeyeceğine aksine bazıları tarafından köstekleneceğine rivayet eder.

Rüyada Bebeği Doğuramamak

Rüya sahibinin, iş hayatında gerçekleştirdiği başarılı çalışmalara rağmen herhangi bir şekilde kendisine uygun bir mevkiye gelemeyeceğine, bu sebeple çok uzun bir süre boyunca kendisini kötü hissedeceğine, elinde bulunan imkânları boşa harcayacağına ve yapmak istediği şeyler için gerekli olan izinleri bir türlü alamayacağına tabir edilir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Doğuramamak İle İlgili Rüyalar;

  1. hamideyigit (04 Aralık 2014 saat: 21:38)

    Rüyamda 9 aylık hamileydim bebeğim erkekti ama benim bi oğlum var keşke kızım olsaydı diyordum ama sonra hastaneye gittim doğum için doğum yapamıyorum hastane dolaşıyorduk eşimle ama sonra doğum yaptım mı yapmadım mı hatırlamıyorum uyandım aynı gerçek gibiydi acaba ne anlama geliyor teşekkür ederim

  2. Ebru Tosun (12 Ekim 2014 saat: 12:35)

    Merhaba. Ben 17 yaşında genç bir kızım. Rüyamda hamileydim. Ama karnım baya büyüktü. Öyle ki doktor o gün(pazar) için gün vermişti doğuma. Ertesi gün de okul vardı. Ben de evde sancı gelmesini ve hastaneye gitmeyi bekliyordum. (Aynı zamanda da doğum olmazsa o karınla okula nasıl gideceğimi nasıl saklayacağımı düşünüyodum. Doğarsa arkadaşlarıma bebekten bahsetmeyecektim. Eve gelip görürlerse kardeşim olduğunu diyecektim. Aynı zamanda aklımdan “bir de zor diyolardı bebek taşımak, hiç de ağır değil” gibi şeyler geçiyordu.) Bunları düşünürken de bir türlü sancı gelmiyordu. Yani bebeği doğuramıyordum. yorumlarsanız sevinirim. teşekkürler.

  3. fatma (07 Temmuz 2014 saat: 13:36)

    Merhaba,ben dun ruyamda hamile oldugumu gordum ve bana diyorlarki sen yediz cocuga hamilesin yedi cocugun olucak diyorlar sonra bir anda kendimi dogumhanede buluyorum fazla sancim yok bir anda uykuya daliyorum bana diyorlar uyuma eger uyursan cocuklarin ölur bnde hemen uykuya daliyorum, kaltigimda cocullarim öldu diyorlar sonra biranda kendimi nişan yüzüklerinin onunde buluyorum ve birkac yüzüğü deniyorum. Ve ben bekarim acaba yorumu ne olabilir ? Bazi ruya tabirlerinde cok uzulecegime sikintilar yasaiyacagimi soyluyor…

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,