RuyaTabirleri.com

Rüyada Doğurduğunu Görmek

Rüyada doğurduğunu görmek, rüyayı gören kişinin tüm günahlarından arınacağına, sıkıntılarını ve yaşadığı zor günleri geride bırakacağına, doğru yolu bulacağına, çözümlere kavuşacağına, rahata ereceğine, mutluluğu, huzuru, keyfi, neşeyi ve ağız tadını yakalamayı da başaracağına tabir edilir. Rahata ermeye, esenliğe ve gönül hoşluğuna kavuşmaya, bolluk, bereket ve zenginlik içinde yaşamaya rivayet edilir.

Rüyada Erkek Doğurduğunu Görmek

Rüyada erkek çocuk doğurmak pek hayırlı şekillerde yorumlanmaz. Rüya sahibi için kısmetin kapanacağına, işlerin bozulacağına, kazancın düşeceğine ve rüyayı gören kişinin karşılaşacağı aksilikler nedeni ile başarılarının da azalacağına delalet eder.

Rüyada İkiz Doğurduğunu Görmek

Rüyayı gören kişinin çifte mutluluk yaşayacağı anlamına gelir. Rüya sahibinin gerek özel gerekse meslek hayatında yüzünün gülmesine, mutluluğunun ve huzurunun da katlanmasına vesile olacak hayırlı ve uğurlu gelişmelerin meydana geleceğine yorulur.

Rüyada Kedinin Doğurduğunu Görmek

Rüyayı gören kişi için şans olarak kabul edilir. Rüya sahibinin kazancının çoğalacağına, hayatının düzene gireceğine, ticaretinin hızlanacağına, rızkının genişleyeceğine, sorunlarının son bulacağına, geleceğine düşünerek atacağı adımlarda da istediği sonucu alacağına alamet eder.

Rüyada Köpeğin Doğurduğunu Görmek

Rüyayı gören kişinin çevresindeki sadık, korumacı, anaç ya da babacan kimselerin çoğalacağına bu durumun da kendisini son derece memnun edeceğine işaret eder. Rüya sahibinin etrafında kendisine hayır getirecek insanların sayıca artacağı anlamına gelir.

Rüyada Koyunun Doğurduğunu Görmek

Rüyayı gören kişinin hayatının kolaylaşmasına, işlerinin açılmasına, önüne büyük fırsatlar çıkmasına ve hayatında sürpriz gelişmelerin yaşanmasına tabir edilir. Rüya sahibinin meslek hayatında hedeflediği noktaya gelmeyi başaracağına rivayet edilir.

Rüyada İneğin Doğurduğunu Görmek

Rüyayı gören kişinin evlat sahibi olacağına ve bebeğinin de erkek olacağına alamet eder. Allah’ın rüya sahibine bu duyguyu yaşamayı nasip edeceği şeklinde yorumlanır.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: , , ,