RuyaTabirleri.com

Rüyada Doğurmak

Rüyada doğurmak bir tek anlama gelmez. Rüyalar tersine çıkarmış dedikleri söylem burada geçerlidir. Eğer bebek bekleyen bir kadın rüyasında kız bebek doğurduğunu görürse, bir erkek çocuk doğuracaktır. Bunun tam tersi olarak da bebek bekleyen bir kadın eğer erkek bebek doğurduğunu görürse o zaman bir kız çocuğu doğuracağı anlamına gelir. Kız çocuğu doğurmak ferahlığa, aydınlığa, huzura delalet ederken erkek çocuğu sıkıntıya ve derde delalet eder. Sağlık sorunları ile savaşan biri rüyasında annesinden doğduğunu görürse bu o hastanın ömrünün tamamlanacağı anlamına gelir. Mesleğinde bir sanat yapan kişi, rüyasında doğurduğunu görürse işini kaybetme tehlikesi yaşayabilir. Rüya sahibi bir erkekse eğer, eşinden kaynaklanan bir sorun nedeni ile çocuk sahibi olmayacağı anlamına gelir. Rüyasında doğurduğunu gören kişi varlıklı ve güçlü biri ise, malına sahip çıkamadığı ve boş yere harcadığı için malına bir vekil tayin edilir.

Rüyada Kız Çocuk Doğurmak

Rüyada kız çocuğu doğurduğunu gören kişi, içinde bulunduğu her türlü zor durumdan kurtulur ve huzurlu günlere kavuşur. Eğer mahpussa özgürlüğüne kavuşur, borçluysa borcunu ödemeyi başarır, düşmanı varsa düşmanından kurtulur, işleri kötüyse açılır, işsizse iş sahibi olur.

Rüyada Erkek Çocuk Doğurmak

Rüyada erkek çocuk doğurmak kız çocuğunun aksine dert, keder, sıkıntı ve zorluk anlamına gelir. Erkek çocuk doğurmak iyiye işaret etmez, bazen dedikodu bazen de vefat anlamına gelir.

Rüyada Hayvan Doğurmak

Rüyada hayvan doğurmak iyi şeylere yorulmaz. Rüyada hayvan doğurduğunu ve bunun da kedi yavrusu olduğunu görmek hayra işaret değildir. Bu rüyanın anlamı doğacak çocuğun kötü bir alışkanlığı olacağına halk arasındaki tabirle elinin uzun olacağına işaret eder. Daha açık bir ifadeyle doğacak olan çocuğun hırsız olacağı anlamına gelir.

Rüyada Doğurmak Emzirmek

İş hayatı ya da aile hayatı için hayır ve uğurlara vesile olmak demektir. Rüyayı gören kişinin çevresindeki herkesi çok sevindirecek ve çok memnun edecek şeyler yapması, onların gönlünü ve rızasını alması bu sayede işlerinin de yolunda gitmesi anlamına gelir.

Rüyada Doğurmak Üzere Olduğunu Görmek

Hedefe çok yaklaşıldığına işaret eder. Kişinin başarı ve zaferin etrafında döndüğüne, muradına ermesi için çok yaklaştığına ve hayatında muhteşem değişimlerin yaşanacağına yorulur.

Rüyada Ölü Bebek Doğurmak

Rüya sahibinin yaşama sevincini azaltacak ve onu yaşama karşı güçsüz ve mutsuz biri haline getirecek bir olay yaşayacağına delalet eder. Üzüntüye neden olacak ve kişinin hayatına etkisi olumsuz ve büyük olacak sarsıcı bir olay meydana gelecek demektir.

Rüyada İkiz Doğurmak

Bolluk, bereket, büyük nasip, zenginlik, mal mülk ve servet sahibi olmak anlamına gelir. Rüyayı gören kişinin parasının artması, elinin bollaşması, rahatının yerine gelmesi ve yaşam kalitesinin yükselmesi anlamına gelir.

Rüyada Üçüz Bebek Doğurmak

Kişinin yenilenmesine, canlanmasına, gençleşmesine, arınmasına, hayata dönmesine ve kendini adeta yeni doğmuşçasına iyi, sağlıklı, dinç ve mutlu hissetmesine vesile olacak değişiklikler yaşayacaktır. Sürprizlerin yaşamı tamamıyla ve kalıcı şekilde değiştirmesi anlamına gelir.

Rüyada Hasta Bebek Doğurmak

Hayır değildir ve bazı hastalıklar yaşamaya, güçten düşmeye ve bir süre yataklara yatmak zorunda kalmaya yorulur. Rüyayı gören kişinin yaşayacaklarının kendisine ağır gelmesi nedeniyle artık daha fazla dayanamayacağına ve gerek bedeninin gerekse ruhunun bu duruma tepki göstermesine isyan etmesine alamet eder.

Rüyada Horoz Doğurmak

Kişinin uzaktan bakıldığında insanların saçma bulacağı bir düşünceye inanmasına sonradan kendisine bu konuda akıl veren ve bunun için emek harcamaktan onu vazgeçirmeye çalışan kimselere hak verecek sonuçlar alacağına delalet eder. Rüya sahibi bir heyecana kapılarak olmayacak bir işin peşinden gidecek fakat boşa kürek çekmiş olacak demektir.

Rüyada Yediz Bebek Doğurmak

Manevi olarak büyük kazanım, maddi olarak zorluk yaşanacağı anlamına gelir. Rüyayı gören kişinin parasını, duygusal olarak yaşayacaklarının paha biçilemeyecek kadar değerli olan bir iş için feda edeceğine yorulur.

Rüyada Çirkin Bebek Doğurmak

Kişinin yaptığı bir işten mahcubiyet hissetmesine yorulur. Örneğin bir konuda görüş bildirmesine sonradan da sözlerini fazla bularak öz eleştiri yaparak utanmasına ve yaptığını gereksiz bularak keşke yapmasaydım demesine işaret eder.

Rüyada Başkasının Çocuğunu Doğurmak

İnsanlar tarafından eleştirilmeye delalet eder. Saygınlığı kaybetmek pahasına bile olsa her şeyi göze alarak inanılan bir şeyi yapmak anlamına gelir. Rüya sahibi kendi doğrularını yaşayan kimsedir.

Rüyada Dişleri Olan Erkek Bebek Doğurmak

Mert, tuttuğunu koparan, babayiğit kimselerden olmaya işaret eder. Kişinin herkesi kendisine imrendirecek ve kendisine hayran gözlerle baktıracak kadar önemli işlerin üstesinden geleceğine ve güçlü ve dik duruşuyla herkes tarafından takdir edilerek tam not alacağına yorulur.

Rüyada Balık Doğurmak

Yeni fırsatlara ön ayak olmak anlamına gelir. Rüyayı gören kişinin insanlara şans vermek, onları kalkındırmak, başarılarını, yeteneklerini, güçlerini ve bilgilerini ispat etmek için yollar açacağına hem insanları sevindirip onlara yardımcı olacağına hem de kendini çok iyi hissedeceğine alamet eder.

Rüyada 4 Tane Erkek Bebek Doğurmak

Eğitim hayatında ve iş hayatında büyük bir başarı elde etmek demektir. Uğrunda savaş verilen işlerden yana kazançlı çıkılacağına ve bir proje içinde kişiyi devre dışı bırakarak mağlup etmek isteyen kişilerin etkisiz hale getirileceğine yorulur. Rüya sahibini sevmeyen kimseler kıskançlıktan çatlayacak demektir.

Rüyada Tavşan Doğurmak

Talihin açılması anlamına gelir. Rüyayı gören kişinin eline geçecek çok büyük olanaklara, bu olanakları doğru ve yerinde kullanması durumunda da hayatının dönüm noktası sayılacak kadar güzel ve hayırlı değişikliklerin yaşanacağına işarettir.

Rüyada Güzel Erkek Bebek Doğurmak

Herkesin ulaşmak isteyip de ulaşamayacağı ve elde etmek isteyip de edemeyeceği ve çevredekilere imkânsızın başarıldığını düşündürecek atılımlar gerçekleştirmeye yorulur. Aynı zamanda, açılacak olan bir konunun büyük bir mutluluk getireceğine ve güzel duygulara vesile olacağına işarettir.

Rüyada Yaratık Doğurmak

Kişinin hiç istemediği olaylarla karşılaşması anlamına gelir. Rüya sahibi bir yanlışı nedeniyle çok kötü günler geçirecek, büyük pişmanlıklar yaşayacak ve sürekli kendisiyle hesaplaşma halinde olacak demektir.

Rüyada İri Bebek Doğurmak

Rüya sahibinin kontrolü, sağduyusu ve algısı dışında yaşanacak ve kendisinin yapabileceği her hangi bir hamlenin olamayacağı bir gelişimle karşılaşmasına alamet eder. İş hayatı ya da eğitim hayatı içinde atılacak hatalı bir adımdan ötürü işlerin rayından çıkacağına, tatsız durumların yaşanacağına ve bu yüzden başın derde gireceğine işaret eder. Kişi, kararsız kalacak ve kendisinden beklenmeyen bir adım atacak demektir.

Rüyada Ağızdan Bebek Doğurmak

Yenilikçi olmaya, devrim yapmaya ve toplumda çığır açmaya yorulur. Rüyayı gören kişinin zekası sayesinde çevresine faydalı olacak icatlar yapacağına, yeni şeyler keşfedeceğine ve yaptıkları ile adından söz ettirmeyi başaracağına alamet eder. Ayrıca, sorunlu bir kişi ile yapılan bir sözleşmenin çok büyük zarara ve üzüntüye sebep olacağına rivayet edilir.

Rüyada Babasız Bebek Doğurmak

Kişinin manevi olarak eksiklik yaşadığı anlamına gelir. Rüya sahibinin duygularının yoğunlaşacağına, sürekli ağlamaklı olacağına ve bir yanını hep yarım hissetmesine neden olacak bir olayla karşılaşacağına delalet eder. Elde kalan hatıraların artık daha fazla üzüntüye sebep olmaması için başka birine verileceğine tabir edilir.

Rüyada 3 Tane Erkek Bebek Doğurmak

Uzun bir zamandan beri çok arzu edilen 3 dileğin gerçek olması demektir. Rüya sahibinin yapmak istediği 3 şeyin kendisine nasip olmasına ve isteklerine ulaşmayı başarmanın kendisine büyük gurur vermesine ve onu motive etmesine alamettir.

Rüyada Akrep Doğurmak

Farkında olmadan ve istemeden hem kendine hem aileye hem de yakınlarına zarar verecek adımlar atmaya işaret eder. Aslında tamamen iyi bir şeyler yapmak için kalkışılan bir işin ters tepmesine ve istenilmeyen noktalara varmasına kişinin de bundan sorumluluk hissetmesine ve sorumlu tutulmasına yorulur. Aynı zamanda, en başından beri yanlış giden bir işin düzeltilmeye çalışılacağına, ancak ne yapılırsa yapılsın aynı şekilde devam edeceğine ve düzeltilemeyeceğine alamet eder.

Rüyada Tavuk Doğurmak

Huzurlu bir ortama girmeye, kendini hafiflemiş hissetmeye, hoşa gidecek ve akıl dağıtmaya vesile olacak muhabbetler etmektir. Kişinin sakin bir mekanda uzun süre vakit geçireceğine ve orada keyif alacağı ve sakinleşeceği insanlarla bir araya geleceğine alamet eder.

Rüyada Doğurmanın Psikolojik Yorumu

Kadınsal bir özellik olan ve içgüdüsel olarak gerçekleşen doğurganlık olgusu kadında doğurma isteğinin bir göstergesidir. Evliliğe en fazla karşı çıkan kadınlar bile sadece bir kez anne olabilmek için evliliğe bazen yakın durduklarına şahit oluruz.Bu kadın için çok özel olduğu kadar bir o kadar da merak uyandıran bir durumdur. Bu duygularla ve düşüncelerle kadınlarda bu rüyanın görülmesi bırakın normali aslında en olağan rüyadır.

Bir erkek için bu rüya görüldüğünde durum biraz daha farklı bir boyutta değerlendirilir. Erkek için liderlik, güç ispatı, yenilik ve değişimdir. Bireyin gerçekleştirmek istediği büyük hayalleri olduğunu ve kendini bunlarla ortaya koymayı düşündüğünü gösterir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: , ,