RuyaTabirleri.com

Rüyada Doğurtmak

Rüyada doğurtmak, rüyayı gören kişinin, hayat içerisinde karşılaşacağı kötü durumlardan ötürü çok büyük ve sıkıntılı olaylar yaşayacağına, zor zamanlar geçireceğine, etrafındaki insanlardan bir kısmı tarafından dışlanacağına, büyük bir üzüntü ve endişe yaşayacağına, kendisini bu kötü ve üzücü duruma düşürmemek için rüya sahibinin, defalarca düşünerek, deneyimli kişilere danışarak ve çok dikkatli bir şekilde hareket etmesi ve atacağı her adımı hesaplayarak atması gerektiğine rivayet eder.

Rüyada Birini Doğurtmak

Rüya sahibinin, sevdiği kişilerden birinin yakın bir zaman içinde çok kötü bir duruma düşeceğine, maddi ve manevi olarak büyük bir zarara uğrayacağına, sorunlarının her geçen gün daha da artacağına ve çok daha kötü durumlara düşmemek için etrafındaki insanlardan destek alması gerektiğine işaret eder.

Rüyada Çocuk Doğurtmak

İş hayatında ve aile hayatında sorunların üstüste geleceğine, çok büyük üzüntüler ve sıkıntılar yaşanacağına, gerçekleştirilmek istenen projelerin heba olacağına, girilen bütün işlerde zarar edileceğine ancak gösterilecek olan sabır sayesinde yakın bir zamanda bu durumların düzeleceğine ve sıkıntıların sona ereceğine alamet eder.

Rüyada Kadın Doğurtmak

Yaşanan sorunların yarattığı olumsuz durumlar yüzünden çok büyük sıkıntılar yaşanacağına, iş hayatının her geçen gün daha da bozulacağına, sorunların üstüste geleceğine, aile hayatında da kötü günlerin yaşanacağına ancak verilecek doğru kararlar ve sevilen kişilerin destekleri sayesinde bu durumun sona ereceğine tabir edilir.

Rüyada Bebek Doğurtmak

Rüyayı gören kişinin, iş hayatında gerçekleştireceği değişiklikler ve yapacağı yenilikler sayesinde içinde bulunduğu zor ve sıkıntılı durumdan kurtulacağına, işlerini yoluna sokacağına, sıkıntılarından kurtulacağına ve zarar ettiği şeyleri yerine koyacağına yorumlanır.

Rüyada İnek Doğurtmak

Rüya sahibinin, etrafındaki insanların sıkıntılı oldukları zamanlarda yardımlarına koşacağına ve sorunlarını çözmelerine yardım edeceğine işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Doğurtmak İle İlgili Rüyalar;

  1. özlem (18 Kasım 2014 saat: 13:32)

    Rüyamda bir yakinimiz hamile ama kim onu görmüyorum.Sancilaniyor dogurmak zorunda kaliyoruz. Teyzem,anneannem ve ben tuvalette dogum yaptiriyoruz. Bebegi ben doguruyorum.Bebek dogduktan sonra teyzem gobek bagini kesiyor. Bende bebegi yuzume dogru ceviriyorum bakiyorum her yerine.Çenesinin sağ alt tarafinda omuzuna yakin yerinde Hz.Ali yaziyor büyük harflerle,siyah renkte ve ayni omzun arkasinda kisa bir sure yaziyor,minik harflerle yine siyah renkte. Bebek hic aglamiyor. Hamile olan kisi evlenip bosanmis ama hic kimseyle iliskiye girmeden hamile kalmis.Oyle bebek dogdiktan sonra o yazilari gorunce cok sasiriyoruz ve orada uyaniyorum. Hangi sure yazdigini bilmiyorum.

  2. yeter (09 Mayıs 2014 saat: 14:10)

    rüyayamda bir kadın yanıma yaklaşıyor cok telaşlı ama karnı cok küçükoldugu için duşünemiyorum sonra yere yatıyor doguracagım dıyor birkaç kişiyiz yardımcı oluyoruz cocugun kafası cıkıyor ancak kadın kolay olacagını duşünuüp kalkıyor vedoguruyor cocuk miniçik ele avuca gelmeyecek kadar küçük kadın tamam dıyor şimdi ben cocugu sevgilimin annesine götüreyim ben bakamam diyor bi anda cocuk üç dört aylık bebek gibi buyüyor bende oşaşkınlıkla uyandım

  3. Hülya (16 Nisan 2014 saat: 20:40)

    Rüyamda arabayla bir yere gidecek oluyoruz bana arabayı anca sen kullanabilirsin diyorlar bende bilmiyorum ama içimden kendime yapabilirim diyorum ve bir anda nasıl oluyorsa araba benim ilkokulumun bahçesinde oluyor içinde doğurmak üzere olan biri var ve bana yine diğer kadınlar diyorki bunu yapsan yapsan sen yaparsın hadi doğurt yardım et diyorlar tam insan denmez yaratık gibi bir dişiyi bir okul bahçesinde arabanın içinde doğurtuyorum ama doğanı görmüyorum ve o kişi bana diyorki yirmi beş yıldır kapalı olan şeyi sen açtın senin sayende açıldı diyor rüyamda söylerken cinsel organını kastediyor gibi söylüyordu yanımızda benim annemde olmak şartıyla birkaç orta yaşlı kadın daha oluyor ama tanımadığım kişiler annem dışında bu rüya ne anlama geliyor olabilir yorumlarsanız sevinirim şimdiden teşekkürler

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,