RuyaTabirleri.com

Rüyada Dökmek

Rüyada dökmek, istenmeyen sözleri bir anda sarf etmek ve pot kırmak anlamına gelir. Kişinin üstüne vazife olmayan pek çok işe karıştığına veya başkalarının işlerini bozmak konusunda ısrarcı davranışlar sergilemesine, özellikle kıskançlık dolu bir ruhsal dünyaya sahip olduğuna da yorumlanır. Dökmek anne baba rızası olmadan yapılacak bir evlilik yüzünden kişinin hayat boyu mutsuz bir ilişki yaşamak zorunda kalacağını, yaptığı hatadan dönmek konusunda geç kaldığını düşündüğü için de başındaki sıkıntıyla beraber yaşamaya çalışacağını bildirir. Rüyanın tamamıyla beraber düşünülerek yorumlanması gerekir.

Rüyada Su Dökmek

Açık bir alana su dökmek kişinin feraha kavuştuktan bir süre sonra çektiği sıkıntıları unutarak yine düzensiz bir hayat yaşamaya başlayacağını, özellikle borçlarını ödedikten sonra eli rahatlayan kişinin yeniden borç yapmaya başlayacağını bildirir. Hayatını sorumsuzca ve sadece ehli keyif bir şekilde yaşayan rüya sahibinin zenginliğini kısa süre içinde tüketecek bir hayata sahip olması, kendisinden yararlanmak isteyecek arkadaşları olduğuna da alamettir. Üstüne su döktüğünü gören kişiler darlıktan ani bir şekilde feraha çıkarlar. Sıkıntıların geçici olacağına ve çekilen üzüntünün asla kalıcı olmayacağına tabir edilir.

Rüyada Yemek Dökmek

Çöpe yemek döktüğünü görmek iyiye yorulmaz ve kişinin kadir kıymet bilmemesi yüzünden başı sıkıştığında kendisine destek olan dostlarının yüz çevireceği anlamına gelir. Aynı zamanda uğursuzluk ve hastalık işaretçisi olarak da yorumlanır. Üstüne yemek dökmek ise kendisine dikkat etmeyen kişinin hastalıklara karşı zayıf düşeceğine, sağlık problemleri içinde olacağına alamettir. Yere yemek dökmek ise İslami açıdan itikadına sahip çıkamamak ve dini duyguları, inancı zayıf birinin kişinin hayatına gireceğini ya da evleneceğini bildirir.

Rüyada Dökmenin Psikolojik Yorumu

Dökmek rüya sahibinin kurtulmak istediği şeyleri simgeler. Özellikle duygusal açıdan kişiye ağır gelmeye başlayan bazı durumlardan sıyrılmak isteyen kişilerin çıkış yolu aramalarına tabir edilir. Psikolojik olarak bunalmak ve yenilenmek ihtiyacı anlamına da gelir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!