RuyaTabirleri.com

Rüyada Doktor Önlüğü Görmek

Rüyada doktor önlüğü görmek, güzel mertebeler düşleyen, hayalindeki mesleği yapmak veya bu meslekle ilgili kariyer fırsatı elde etmek isteyenlerin tüm amaçlarına kavuşacaklarına yorumlanır. Kişinin temiz kalpli, kimsenin arkasından konuşmayan, elinden gelen yardımı herkese sunan biri olduğuna dair bilgi verir. Güzel işlere vesile olmak veya yapılan hayırlar sayesinde ömür boyu, hatta öldükten sonra da isminden iyi bahsedilmesini sağlamak demektir. Kişinin hem mevki olarak, hem de mali açıdan başkalarına yardım edebilecek bir durum içinde olacağına, kendi ailesi başta olmak üzere etrafındaki insanların kalkınmasında da önemli bir rol üstleneceğini bildirir. Doktor önlüğü giyen kişiler zor durumdaki insanlara yaptıkları yardımlar nedeniyle bolca hayır duası alırlar ve işledikleri sevap nedeniyle ahretliklerini de hazır etmiş olurlar.

Rüyada Doktor Önlüğü Giymek

Rüyasında doktor önlüğü giyen kişilerin hem sağlıkları iyi olur, hem de donanımlı, bilgili kimseler oldukları için iş hayatları da istedikleri gibi kariyer yapacakları fırsatlarla doludur. İyi eğitim almak, yurt dışında bulunarak yüksek tahsil yapmak ve kendi işinde parmakla gösterilecek başarılara imza atmak gibi anlamlara gelir. Temiz doktor önlüğü giymek taze başlangıçlara, yapılan bir hatadan hiç zarar almadan dönecek olmaya alamettir. Kirli doktor önlüğü ise daha fazla kazanmak uğruna bazı prensiplerden ödün vermek zorunda kalınacağına yorulur.

Rüyada Kanlı Doktor Önlüğü Görmek

Kanlı doktor önlüğü alın teri ile elde edilmiş paraya, zahmetli işlerin altından başarıyla kalkmaya delalettir. Kişinin hem ruhen, hem de fiziksel açıdan çok yorulacağı bir dönem içinde olduğuna ancak çekilen bu sıkıntılar uzun sürse dahi gelecekte tamamen hayal edildiği gibi refah bir yaşam sürüleceğini tabir eder.

Rüyada Doktor Önlüğü Görmenin Psikolojik Yorumu

Kendinden başka insanları, canlıları da önemseyen ve bu uğurda elinden geleni fazlasıyla yapmaya çalışan kişilerin tüm hayatları boyunca belli idealler uğruna çabaladıklarını ve idealist kişilikleri nedeniyle çevrelerinden gördükleri saygı nedeniyle mutlu olduklarını bildirir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!