RuyaTabirleri.com

Rüyada Dokunmak

Rüyada dokunmak, detaylı bir konudur ve tek şekilde tabir edilmez. Rüyanın tam yorumu nasıl görüldüğüne bağlı olarak yapılabilir. Fakat bu rüyanın genel yorumu iyi ve hayırlı olduğu şeklinde yapılır. Rüyada dokunmak, güzele ve iyiye işaret eder. Sevinç ve mutluluk olarak değerlendirilir ve rüya sahibinin hayatında kendisi için makbul ve hayırlı olacak olayların yaşanacağına tabir edilir.

Rüyada Birine Dokunmak

Rüyada birine dokunmak, o kişiyle ya da herhangi bir kişiyle bir konu nedeni ile iletişim içinde olmaya ve görüşmeler yapmaya delalet eder. Rüya sahibinin, rüyasında dokunduğunu gördüğü kişi eğer tanıdığı biriyse o halde o kişi ile sıkı muhabbet içinde olacağına yorulurken eğer kişi tanımadık biriyse o halde yeni biriyle tanışıp, onunla iyi anlaşacağına tabir edilir.

Rüyada Organa Dokunmak

Rüyada organa dokunmak, rüya sahibinin çok arzu ettiği bir iş olduğuna fakat maddi imkânsızlıkları nedeni ile ona ulaşamadığına delalet eder. Kişi risk almayı göze alamadığı için çok hayırlı olan bir işten geri duracak fakat karşısına bir fırsat kapısı açılacaktır diye yorumlanır.

Rüyada Saça Dokunmak

Rüyada saça dokunmak, iyilik ve hayırla karşılaşmaya, işinde başarı göstermeye, bolluğa, berekete ve zenginliğe kavuşmaya, rahata ermeye ve huzur içinde yaşamaya işaret eder. Kişinin imkânlarının artacağı anlamına gelir.

Rüyada Kâbe’ye Dokunmak

Rüyada Kâbe’ye dokunmak, korkuların ve hastalıkların biteceğine, kişinin mutsuzluğundan, huzursuzluğundan ve karamsarlığından kurtulacağına tabir edilir. Rüya sahibinin kötü günlerini hiç hatırlamayacağına ve çok mutlu olacağı kadar hayırlı ve güzel günler yaşayacağına ve bundan sonra Allah’ın kendisine bir daha kötü günler göstermeyeceğine alamet eder.

Rüyada Memeye Dokunmak

Rüyada memeye dokunmak, hayırlı bir yuva kurmaya ve hem eşinden hem de çocuklarından vefa görmeye işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: ,