RuyaTabirleri.com

Rüyada Döl Görmek

Rüyada döl görmek, bereket olarak yorumlanır ve azdan çoğa kavuşmaya yorulur. Rüya sahibinin gerek ticaretten gerekse özel hayatından yana yüzünün güleceğine, hane içinde aile fertlerinin sayısının artacağına ve rızkının da hiç kesilmeyeceğine delalet eder. Az paraya, küçük işlere girmeye ve bundan büyük paralar kazanmaya alamet eder. Kişinin, hayatı boyunca ekmeğinin azalmayacağı, geçiminin zorlaşmayacağı ve darlığa düşmeyeceği rivayet edilir.

Rüyada Sperm Akması

Bir kişinin rüyasında kendisinden sperm aktığını görmesi o kişi için sevinç anlamına gelir. Rüya sahibinin hayal ettiği işe kavuşacağına, sabit geliri olacağına, geçiminin kolaylaşacağına, elinin bollaşacağına ve hayatının da güzelleşeceğine rivayet edilir.

Rüyada Meni Görmek

Rüyada meni görmek, rüya sahibinin uzun, sağlıklı ve zengin bir hayatı olacağına, kişinin eğitim hayatından başlayarak iş hayatı ve tüm hayatı boyunca çok başarılı olacağına ve sahip olacağı malın ve gelirin de garantiye alınacağına alamet eder.

Rüyada Meninin Bulaşması

Rüyada meninin bulaşması, varlık sahibi olmaya yorulur. Kişinin elinin bollaşacağına, borçlarının ödeneceğine, gelirinin sürekli olacağına ve aynı zamanda işlerinin çoğalması sayesinde artacağına tabir edilir. Helal ve makbul olan dünya malına delalet eder.

Rüyada Mezi Görmek

Rüyada mezi görmek de meni görmek de aynı anlama gelir ve rüya sahibinin emeklerinin ve çalışmalarının karşılığını alacağına, konforunun ve keyfinin yerinde olacağına ve hayatının mutluluk içinde geçeceğine yorulur.

Rüyada Sevişmek

Rüyada sevişmek, hem hayır hem de şer olarak kabul edilir. Rüyanın yorumu, kişinin kendini kiminle sevişirken gördüğüne bağlı olarak değişir. Rüya sahibinin sevdiği biriyle seviştiğini görmesi hayırlara yorulur ve sıkıntıların, zahmetin, borçların ve zorlukların biteceğine yorulur. Fakat rüya sahibi sevmediği bir kişi ile seviştiğini görürse o zaman bu da kötü olayların yaşanacağına yorulur.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!