RuyaTabirleri.com

Rüyada Dolandırılmak

Rüyada dolandırılmak, en güzel ve en hayırlı rüyalar arasında olduğu şeklinde yorumlanır. Rüyayı gören kişinin güç ve kudret kazanacağına, bu sayede hayallerini gerçekleştirmek için büyük bir inançla savaşacağına ve sonunda da istediğini elde etme şansına nail olacağına delalet eder. Rüya sahibinin idealist kimse olduğuna, kariyer edinmek için nefes tükettiğine ve azmi sayesinde hayattaki tüm arzularına kavuşmayı başaracağına delalet eder.

Rüyada Dolandırıldığını Görmek

Rüyayı gören kişinin çalışmalarının amacına ulaşacağına, projelerinin beklediği ilgiyi ve takdiri alacağına, emeklerinin boşa gitmeyeceğine ve rüya sahibinin başardıklarını gördükçe cesaretinin ve kendine olan öz güveninin artacağına rivayet edilir.

Rüyada Birinin Dolandırıldığını Görmek

Rüyayı gören kişinin şansının yaver gitmesi sayesinde işinin gücünün her zaman rast gideceğine, elinin bolluk ve bereketten çıkmayacağına, rahatının, keyfinin, sağlığının ve ağız tadının da hep yerinde olacağına alamet eder. Rüya sahibinin iyi şartlarda yaşayacağına ve hedeflerini gerçekleştirmekten hiç vazgeçmeyeceğine yorulur.

Rüyada Dolandırıcılık Yapmak

Rüyayı gören kişinin nefsine ve şeytana uyacağına, hatalı yollara gireceğine, yasaklı ve günahlı işler yapacağına, insanları kıracağına ve üzeceğine tabir edilir. Rüya sahibinin tabiri caizse huyunun suyunun değişeceğine, daha önce hiç yapmadığı şeyler yapmaya başlayacağına, herkesi hayrete düşürüp, hüsrana uğratacağına işaret eder.

Rüyada Dolandırıcı Görmek

Rüyada dolandırıcı görmek, kısmen de olsa benzer şekilde yorumlanmaktadır. Rüyayı gören kişinin yollarının kötü kalpli, art niyetli ve kem gözlü kimselerle kesişeceğine bu nedenle kazaya ve belaya yakın duracağına, başına musibetli ve melanetli olayların geleceğine alamet eder. Rüya sahibi zor ve kötü günler geçirecek demektir.

Rüyada Dolandırıcı Olmak

Rüyada dolandırıcı olmak da tıpkı dolandırıcılık yapmak gibi açıklanır. Rüyayı gören kişinin arka arkaya yanlışlar yapacağı sonradan da insanlara karşı mahcup olacağı anlamına gelir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Dolandırılmak İle İlgili Rüyalar;

  1. fidan (17 Ocak 2015 saat: 09:30)

    Ruyamda arkadaslarla konsere gidiyoruz once bizden bilet parasi istiyorlar ve bir bilet icin 1500 lira istiyorlar biz de veriyoruz bir adam geliyor karsi cikiyoriz ama zaten sizin paraniz cok verin diyor saatlerce onunla ben kavga ediyorum ama paramizi vermiyor

  2. Anonim (03 Ocak 2015 saat: 11:09)

    Hayırdın inşaallah. Rüyamda ailecek bi tatile gitmişiz. Tatilin son günü dörtk kişi iki gece için bizden 7000₺ istiyorlar. Otel de aslında pansiyon gibi biyer. Biz de bu fiyat çok fazla diyoruz karşı çıkıyoruz babam sinirlenmiş ben giriyorum araya adamla pazarlığa başlıyoruz. Sonra uyanıyorum

  3. Ahmet sönmez (01 Aralık 2014 saat: 06:35)

    Rüyamda beyaz bi odadayız babannem ile birlikte. Sonra burası satılıyormuş bende karşı çıkıyorum filan ondan sonra bi yakın abim geliyor. Bize karşı çıkıyor bu ev 450 bin etmez daha yüksek fiyat eder diye çıkıştı ve evi sattırmadı. Adam bana döndü böyle bi bakış attı satıcaksın der gibi tam bi dolandırıcıydı. Ama mehmet abim sattırmadı evi. Evi daha önce hiç görmedim bembeyazdı her yer ama. Çok teşekkür ederim hayırlı günler dilerim.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,