RuyaTabirleri.com

Rüyada Dolap Görmek

Rüyada dolap görmek, rüya sahibinin sakladığı sırları, acıları, umutları ve hevesleri olarak değerlendirilir. Rüya sahibi pek çok şeyi içinde yaşıyor bazen kendine dahi itiraf etmekten çekiniyordur. Ketum olmaya, sır tutmaya, gizli işler yapmaya delalet eder. Rüyada dolap görmek rüya sahibinin belli bir düzene oturtulmuş ve yolunda giden hayatına tabir edilir. Rüya sahibi düzenine o kadar bağlıdır ki önünü göremeyeceği ya da kendisine fayda getireceğine emin olmayacağı hiçbir işe girişmez, bilmediği bir yolda tek adım dahi atmaz. Çünkü rüya sahibi için esas olan kurduğu düzeni koruyabilmek ve var olanı kaybetmemektir.

Rüyada Dolap Yaptırmak

Herkesin istifade edebileceği hayırlı ve makbul şeyler yapmaya işaret eder. Rüya sahibi karşılık beklemeden yani gönülden bir iş yapacak ve pek çok kişinin hayır dualarını alacak demektir.

Rüyada Dolap Taşımak

Kendi yağında kavrulmaya, kısıtlı imkânlarla da olsa birikim yapabilmek için gayret sarf etmeye ve bazı şeylerden kısmaya işaret eder. Rüya sahibi kimseye boyun eğmeden, el açmadan, elindekileri kullanarak geleceği için bir şeyler yapmak adına mücadele edecektir.

Rüyada Dolap Almak

Rüya sahibinin varlık edinmesine, yeni ve güzel eşyalar alarak evini güzelleştirmek istemesine tabir edilir. Aynı zamanda yatırım yapmak anlamına gelir.

Rüyada Dolap Kilitlemek

Kötü haberler almaya, üzücü olaylar yaşamaya ve sıkıntıya düşmeye yorulur. Rüya sahibi birkaç kötü gün geçirecek, huzuru bozulacak ve neşesi kaçacak.

Rüyada Dolap Silmek

Rüya sahibinin mutluluğuna engel olan her türlü engelden kurtulmasına ve mutluluğa kavuşmasına işaret eder. Sorunların kökten halledilmesi anlamına gelirken aynı zamanda rüya sahibine sürekli sıkıntı yaratan, şikâyet için kapısını aşındıran kişilerden uzaklaşmasına da işaret eder.

Rüyada Dolap Kapağı Görmek

Rüyada dolap kapağı görmek yeni kazanç kapıları ve şans anlamına gelir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Dolap Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. Senem (12 Ağustos 2015 saat: 11:47)

  Ruyamda ailemle bir apartmanin icindeydik ve her koridorda bir sürü dolap vardi. Her dolapta kiyafetler vardi. Bana bayram elbisesi alacakmisiz. Dolaplarin hiçbirinde bana göre bisey yoktu. Sonra dışarı çıktık. Toprak kazilmiş bir çukur oluşmuştu. O cukurdan çok uzun bir sopa yükseliyordu. Sopanin ucunda bembeyaz bir elbise vardi. Babam bana bayramlik olarak bu elbiseyi aldi. Sonra elbisenin fiyati 2500 euro idi. Ben cok kizdim babama bu kadar pahali birşey aldığı icin ama o elbiseyi içten içe istiyordum. Ve cok begenmistim. Babamsa parasi onemli degil der gibiydi.

 2. esra (03 Haziran 2015 saat: 13:56)

  Ruyamda erkek arkadasimin evinde kaliyorum ailesi icerdeyken onun dolabni goruyorum aciyorum icini kiyafetleri falan var bisy ariyorum baska birine ait bisey varmi diye ceket ceplerine bakiyorum cakil tasi var sonra askilarin altina bakiyorum bi resm var ikimizin resmi icim rahtliyor sonra paket paket sigara vardi dolabinda .. uyandigimda da ruyamdada hissiyat olarak cok iyiydim ..

 3. Tuğçe (19 Mart 2015 saat: 19:03)

  Kuzenimle , babamın teyzesinin evine gidiyorduk.Teyzenin oğlu evleneceği kıza sürpriz hazırlamıs duvarlara onu cok sevdigini yazmıs kalplere ipler baglayıp tavana asmıs.Biz de kuzenimle bu kalplere falan bakıyorduk.Sonra oturduk cay ictik ictigim cay ılık ve cok sekerliydi.Sonra teyzeyle oglunun bi isi cıktı evden gittiler biz de onların evindeki dolapları acıp icinde neler olduguna bakmaya basladık ilk dolaptan gereksiz seyler cıktı ikinci dolaptan bir sürü üzerinde altın sarısı renkli arapca yazılar olan Kuran-ı Kerim ler cıktı sonrasında da uyandım

 4. derya (10 Kasım 2014 saat: 19:44)

  ruyamda işyerinde ahşaptan kiler yapmışlardı ama mutfağa ben baktığım için anahtarı bende olacak dedim ve parasını ödedim 260 TL bende diyorum adamlara çok paramı aldınız kucağımda küçük oğlan cocuğum vardı kacıyorlardı kaçmayın benim çocuğum küçük dedim bağırdım neyse bana biraz avuç dolusu ufak para verdiler sonra tanımadığım adam bana parayı verdi ve kucaklaştık ağladık oda ağladı

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,