RuyaTabirleri.com

Rüyada Dolma Biber Görmek

Rüyada dolma biber görmek, yakın çevrenizden veya sevdiğiniz birinin hasta haberini alacağınıza yorumlanır. Bazen karşılaşılacak yalan haber ya da kötü niyetli kişilerin hakkınızda yapacağı dedikodulara da delalet etmektedir. Bazen de sizin dedikoduyu ne kadar sevdiğinizi, yaptığınız dedikodular nedeni ile başınıza hoş olmayan bir iş geleceğini haber vermektedir.

Rüyada Dolma Biber Pişirmek

Rüyada dolma biber pişirmek hiç ummadığınız bir yerden ya da birinden bir iyilikle karşılaşacağınıza işaret olarak yorumlanır. Tencerenin içinde dolma biberleri gördüyseniz, geleceğiniz ile ilgili ufak yatırımlar yapmanız gerektiğine, içinde bulunduğunuz hayatta sadece günü yaşadığınıza işaret etmektedir. Aynı zamanda rüyada dolma biber pişirmek rüya sahibinin birikim yapması için bir uyarı niteliğindedir.

Rüyada Dolma Biber Yemek

Bir mutluluğa ve saadete ereceğinize işaret eder. Güzel pişmiş, lezzetli biber dolması yemek, rızkınızın, saadetinizin, malınızın ve mülkünüzün artacağına delalet ederken, pişmemiş ve lezzetsiz yemek kötü ve üzüntü verici haberler nedeni ile kederlenileceğine delalet etmektedir. Yediğiniz biber dolması acı ise, ummadığınız bir zamanda müjdeli bir haber alıp sevineceğiniz ve bu haber nedeni ile sevinç gözyaşı akıtacağınız anlamına gelmektedir.

Rüyada Biber Satmak

Rüyada biber satmak, kendisinde veya ailesinde bir hastalık varsa şifa bulacağına işarettir. Aynı zamanda maddi sıkıntıların atlatılacağına ve daha fazla kazanç sağlanacak yeni iş kapılarına da delalet eder. Bazen bu rüya kalacak olan bir mirasa ya da beklenmedik bir yerden ele geçecek olan bir paraya da alamet etmektedir.

Rüyada Biber Almak

Rüyada biber almak, ciddi bir geçim sıkıntısı yaşayacağınıza ve dikkatli olmadığınız takdirde bu geçim sıkıntısını kolay atlatamayacağınıza delalet eder. Rüyada pazardan biber almak, maddi güçlüklerin bir süre daha peşinizi bırakmayacağına, işiniz ile ilgili bazı sıkıntılar yaşayacağınıza işarettir. Aynı zamanda rüyada biber almak, sıkıntılı günlerin yaklaştığının da haberini vermektedir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Dolma Biber Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. Sevgi demirci (02 Nisan 2016 saat: 16:40)

  Köyündeki evimdeyim bahcemizde yeşil dolmalık biber ve acibiberide başkasının bahçesinde görüyorum sahibi iki tane kapalı bayan görüyorum arkamdan bir erkek acibiber istiyor benden bende bana ait olmadığını söylüyorum onu bayanlara yolluyorum bende iki tane dolmalık biberi üst üste koydum ve güzel bir ışık sacildi

 2. Pınar (10 Eylül 2015 saat: 17:33)

  Rüyamda cumhurbaşkanını gördüm ama boynunda altın bir set vardı cumhuriyet altınlarından oluşan bir setti.Birde bi cenazedeyiz ölünün mezarı açık gömücez ölen kişı bayan ama ölünün mezarına pişmiş biber dolması götürüyoruz ölü mezarda yatıyo.Yorumunuzu merakla bekliyorum şimdiden teşekküler.

 3. enes gülpınar (18 Mart 2015 saat: 18:54)

  Kamyonetin kasasinda, dolu kasalarla sari elma,sari armut,yesil dolmalık biber gördüm.aksam uzeri hafif karsidan gunes vuruyor cok guzel gorunuyorlardi.yakacak odunda vardı. Kayın validem arabanın yanindaydi üzgündü sanki bir yere gidiyordu. (Esim bir yıl önce vefat etti.adi müzeyyen di.) muzeyyene sordun mu dedim. O gitmeme ne diyor dedim. Kayın validen sessiz omuz silkti. Teşekkürler

 4. mehtap (28 Şubat 2015 saat: 04:20)

  Merhaba?

  Çok kısa bir rüya gördüm bu gece. Bana rüyamda bir bey tarafından bir tabak dolusu yeşil dolma biber sunuldu. Üzerinde kekik domates gibi şeyler hatılıyorum. iri iri dolmalardı. Bir tanede patlıcan ya da uzun köybiberi dolmasıda olabilir içlerinde bunu tam çıkartamıyorum. Hislerim hoştu böyle bir tabağı görünce.
  .

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,