RuyaTabirleri.com

Rüyada Dolmalık Biber Görmek

Rüyada dolmalık biber görmek, varlıklı hayatıyla herkesin ilgisini çeken bir kimsenin maddi açıdan çok kötü bir duruma düşmesinin veya iflas etmesinin haberini almaya, sevilen bir kimsenin aniden hastalanarak yatağa düşmesinden dolayı üzüntü duymaya yorumlanır. Dolma biber gören kişilerin bazı arkadaşlarının arkalarından konuşmaları veya olmadık zamanlarda yalan söylemeleri nedeniyle zor zamanlar yaşayacaklarını ve hatta sevdikleri bazı insanları bu hatalar nedeniyle kaybedeceklerini bildirir. Bu rüya aynı zamanda kişinin arkasından söylenen çirkin sözlere de yorumlanır ve aile içinde herkesi üzecek sözler işitmenin de delaletidir.

Rüyada Dolmalık Biber Doldurmak

Birini olumsuz anlamda gaza getirmek veya kızgın olan birinin öfkesini yatıştırmak yerine onu daha da alevlendirip, ortalığın kötü bir hal almasına sebep vermek demektir. Rüya sahibinin kusurlu hareketleri nedeniyle sadece kendisine değil, çevresine de zarar verdiğini, bunu anlamadığı gibi, kendisine eleştiri yapılmasına da müsaade etmediğini ve bu şekilde yalnız bir hayat süreceğini işaret eder. Kıymalı bir harçla dolma biber doldurmak kişinin hastalanmasına, küçük dolma biberler doldurmak gelirin azalmasına delalettir. Büyük dolma biber doldurduğunu gören kişiler haksız kazanç elde ederler ve bunu herkesten saklama gayreti içine girerler.

Rüyada Dolmalık Biber Yemek

Çiğ dolma biber yemek günaha girmek veya birine hiç suçu yokken iftira ederek günaha girmek anlamına gelir. Pişmiş dolma biber yemek helal lokma yiyen kimselerin yine de açgözlü davranacaklarını ve kendi hakları olmayan paralara veya mallara da göz dikeceklerine yorumlanır. Gelecek konusunda hiçbir endişe duymayan kimselerin, ellerindeki tüm parayı harcayarak ilerleyen zamanlarda büyük bir darlık içine gireceklerine, acı dolma biber yemek ise, yanlış ve onaylanmayan gönül ilişkileri yaşamak suretiyle şimşekleri üzerine çekmeye delalettir.

Rüyada Dolma Biber Görmenin Psikolojik Yorumu

Çok çabuk etki altında kalan kişilerin kendilerine ait düşüncelerini giderek yitirdiklerine ve rüzgar nereye eserse ona göre hareket etmelerinden dolayı bocalama içine girdiklerini belirtir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!