RuyaTabirleri.com

Rüyada Dolmuş Görmek

Rüyada dolmuş görmek, genelde rüya sahibinin meslek hayatı ile tabir edilir ve rüya sahibinin karlı ve büyük iş ortaklıkları yapacağına ya da bu niyetle bir yere gitmek için iş seyahatine çıkacağına yorulur. Kalabalık insan topluluklarına ve onlarla ortak hedefleri gerçekleştirmek için bir araya gelmeye işaret eder. Rüyayı gören kişinin bu ortaklıklar sayesinde kazançlı çıkacağına yorulur ve hayır olarak kabul edilir.

Rüyada Dolmuş Kazası Görmek

Rüya sahibinin karşısına tüm planlarını suya düşürecek, emeklerine ve çalışmalarına da yazık edecek bir sorunun çıkacağı anlamına gelir ve kişinin başarısızlıklara düşeceğine sonradan da maddi ve manevi olarak zarar edeceğine, bu durumun kendisinden başkalarını da etkileyeceğine alamet eder.

Rüyada Dolmuş Beklemek

Rüyayı gören kişinin hayallerine kavuşmak için sabırlı bekleyişinin kendisine mutluluk getireceğine ve yüzünü güldüreceğine işaret eder ve rüya sahibinin rahata erip, güzellikleri bulması için biraz daha dişini sıkması gerektiğine dikkat çekilir.

Rüyada Dolmuş Ş0förü Olmak

Rüya sahibinin mevki atlayacağına, kariyerinin yükseleceğine ve kişinin emrinde pek çok kişinin olacağına delalet eder. Rüya sahibinin başarılı işlerin altına imzasını atarak, yeteneklerini, kapasitesini ve kendisindeki cevheri göstereceğine ve bu vesileyle yöneticilik koltuğuna layık görüleceğine rivayet edilir.

Rüyada Dolmuş Şoförü Görmek

Güç, kudret sahibi, sözü geçen, lafı dinlenen, çevresi ve arkası kuvvetli, şöhreti sayesinde karşısında saygı ile durulan, adı geçtiği anda açılmayacak kapı kalmayacak kadar saygın ve kişilik sahibi bir kimsenin varlığına alamet eder.

Rüyada Dolmuş Durağı Görmek

Dolmuş durağı da dâhil rüyada görülen her türlü vasıta durağı kişinin sabrını temsil eder. Aynı zamanda rüya sahibinin yaşamının farklı yönde ilerlemesi için beklentiler içinde olduğuna ve bunun bekleyişi içinde yaşadığına delalet eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: