RuyaTabirleri.com

Rüyada Dolu Görmek

Rüyada dolu görmek, devlet eli ile gelecek zahmete işaret eder. Rüya sahibinin devlet kapısındaki işi nedeni ile çok uğraştırılması, oradan oraya koşuşturulması fakat tüm bu çileye, zahmete ve emeğe rağmen işinin olumlu sonuçlanmaması anlamına gelir. Rüya sahibinin, bu koşuşturma ve uğraş sırasında harcadığı emeği de parası da boşa gidecek ayrıca işinin kendi aleyhine sonuçlanması nedeni ile elindekini, avucundakini de kaybedecek yani devlete kaptıracaktır diye tabir edilir.

Rüyada Dolu Yağışı Görmek

İşlerin ters gitmesine, beklentilerin gerçekleşmemesine ve rüya sahibinin maddi anlamda zarar etmesine işaret eder. Bu durum rüya sahibinin çok üzülmesine, uzun süre kendini ve işlerini toparlayamamasına delalet eder.

Rüyada Üzerine Dolu Yağdığını Görmek

Rüyasında üzerine dolu yağdığını gören kişi için zor günler kapıda bekliyordur. Rüya sahibinin önünde kıtlık ve yoklukla geçecek bir dönem var demektir. Kişi, elinde var olanı tüketmek ya da kaptırmak sureti ile darlığa düşecek ve çok sıkıntılı zamanlar geçirecek demektir.

Rüyada Aniden Kar Yağması

Rüyada hiç beklenmedik yani hazırlıksız bir anda kar yağması rüya sahibi için bazı zorluklar yaşamasına fakat bu durum içinden çıkılmaz bir hal almadan ya da şartları ağırlaşmadan kişinin üstesinden gelmeyi başaracağına işaret eder.

Rüyada Kışın Kar Yağması

Rüyada kışın kar yağması yani başka bir deyişle zamanında kar yağması çok hayırlıdır. Rüya sahibinin işlerinin açılmasına, bol kazanç ve rızık elde ederek hayatının yoluna girmesine ve mutlu olmasına delalet eder.

Rüyada Yağmur Yağması

Her türlü canlının hayat bulmasına, ağaçların meyve, tarlaların sebze ile dolmasına, işlerin açılmasına, karın artmasına, zararın azalarak yok olmasına tabir edilir. Gerçek anlamına kısmen benzer çünkü rüyada yağmur yağması rahmet anlamına gelir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!