RuyaTabirleri.com

Rüyada Dolu Yağdığını Görmek

Rüyada dolu yağdığını görmek genellikle hayırlara yorulmaz. Kişinin başına gelecek felaketlere ve uğursuzluklara dair uyarı veren bir rüyadır. Sağlığın bozulmasına, mal ve para kaybına, yakın arkadaşlardan uzak kalmaya ve aile içinde gerginliklere delalettir. Rüyada dolu yağması kişinin kazancının düşeceğine ve geçim sıkıntısı nedeni ile zor günler geçireceğine de yorulur. Çabaların boşa gideceğine ve vefasız kişilerle karşılaşılacağına da tabir olur.

Rüyada Dolu Yağması

Dolu görmek kıtlıkla anılır ve kişinin gelirinin azalmasına, mal ve para kaybına uğramasına, ailesindeki kişilerle arasında çatışmalar yaşanacağına işaret eder. Rüyada dolu görmek genellikle hayırlı şekillerde açıklanmaz. Musibetlere ve belalara işaret eden rüya aynı zamanda kişinin buhranlı bir dönem geçireceğini ve yardıma ihtiyaç duyacağı anlamına da gelir. Rüyayı gören kişi zengin ise yoksullaşır, fakir ise daha da düşkün bir duruma gelir.

Rüyada Doluya Tutulduğunu Görmek

Kişinin dostlarından ve yakınlarından destek alması gerektiği bir dönemden geçtiğine yorumlanır. Azap çekilecek durumlarla karşılaşıldığına ve sıkıntıların artacağına işarettir. Mevsimi dışında yağan dolu kıtlıkla yorulurken, kişi doluya tutulursa borçlarını ödeyemeyecek duruma düşer. Doluya tutulan kişi aynı zamanda Allah’a yakışmayan bir hayata sahip olduğundan günahkardır ve rüya kişiye tövbe etmesi için uyarıda bulunur. Rüyada doluya tutulmak aynı zamanda aile içinde kavgaların ve şiddetli geçimsizliklerin olacağına da tabir edilir.

Rüyada Şiddetli Yağmur Yağdığını Görmek

Rüyasında şiddetli yağmur yağdığını gören kişinin hayatında çok ani ve büyük değişmeler olur. Üzücü ve sıkıntılı haberlere de delalet eden rüya aynı zamanda kişinin çevresinde düşmanlarının olduğunun ve yalnızlaştığının da işaretidir. Rüyasında şiddetli yağan yağmura yakalanan kişi öfkeli sözlere maruz kalır ve hatta iftiraya uğrar. Giriştiği işlerde veya hedeflerinde pek çok engelle karşılaşır. Amirleri ile arası açılır veya işinden olur. Genellikle olumsuz anlamları olan rüya kişinin pek çok derde ve sıkıntıya düşeceğine işarettir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Dolu Yağdığını Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. bahar (31 Mayıs 2016 saat: 08:32)

    Ben rüyamda yuruyordum sonra aniden yağmur bastırdı elimi ustume siper ettim sokaktan geçen takım elbise giymiş bir adam bana bakıp güldü ama bi süre sonra hafif hafif dolu yağmaya başladı ve sonra çoğaldı her bir dolu tanesi canımı çok acitiyordu ama ben hala elimi siper etmeye devam ettim ve sonra uyandım ışte yağmur yağması iyiye yoruluyor ama dolu ise kotuye bu ne demek olabilir

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,