RuyaTabirleri.com

Rüyada Dolu Yağması

Rüyada dolu yağması, hayırlara delalet etmez. Halkın kıtlığa, yokluğa, ızdıraba, zahmete ve çileye düşeceğine, yöneticilerinse bolluk, bereket ve zenginlik içinde bir yaşam süreceğine işaret eder. Güçlünün ezmesine, güçsüzün de ezilmesine ve sıkıntı çekmesine delalet eder. Rüyada dolu yağması, zenginin çok daha fazla zengin olacağına, fakirin de gittikçe daha yoksul hale geleceğine tabir edilir.

Rüyada Dolu Yağdığını Görmek

Bir kimsenin rüyasında dolu yağdığını görmesi hiç iyi anlamlara gelmez. O kişinin hayatında yaşanacak olan uğursuzluklara, melanetlere ve musibetlere işaret eder. Rüya sahibinin çok çalışmasına, yorulmasına ve alın teri akıtmasına fakat buna rağmen emeğinin karşılığını alamayışına ve takdir göremeyişine delalet eder.

Rüyada Yağmur Yağması

Rüyada yağmur yağması tek şekilde tabir edilmez. Ahmakıslatan yağmur görmek, güzelliğe ve hayra işaret eder. Her tarafı bir birine katacak şekilde yağan sağanak yağmur maddi zarara ve ziyana tabir edilir. Rüyada yağmurun evin içine yağdığını görmekse o hane içinde yaşanacak zorluğa işaret eder.

Rüyada Kar Yağması

Rüyada kar yağması çok hayırlıdır. Özellikle de zamanında yağan kar, müjde olarak değerlendirilir. Rüya sahibinin hayatının iyiye doğru gideceğine, kendisini üzen konuların kapanacağına ve kişinin huzura kavuşacağına yorulur. Fakat zamansız yağan kar için aynı şeyleri söylemek mümkün değildir. Hayatın karışacağı ve evdeki hesabın şaşacağı anlamına gelir.

Rüyada Sel Görmek

Rüyasında sel olduğunu gören kişinin başında kara bulutların ve uğursuzlukların dolaştığı yorumu yapılır. Rüya sahibinin başarılarını çekemeyen kişilerin kendisini engellemek için bir araya gelip, dayanışma ve birleşme yoluna gideceğine bu şekilde ilerlemesini durdurmaya çalışacaklarına delalet eder.

Rüyada Tipi Görmek

Rüyada tipi görmek, bolluk, bereket, hayır, mutluluk, sevinç, huzur ve sağlık anlamına gelir. Eğer zamansız olarak görülürse uğursuzluk olarak kabul edilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!