RuyaTabirleri.com

Rüyada Dolunay Görmek

Rüyada dolunay görmek, rüya sahibinin şansının ömrü boyunca yaver gideceği, kısmetinin hep arkasından geleceği, her gittiği yerde mutlaka rızkının orada kendisini bekleyeceği ile tabir edilir.

Rüyada dolunay görmek rüya sahibi için hayattaki en büyük mutlulukları yaşamaya ve en büyük zaferleri kazanmayı delalet eder. Rüya sahibi hayattan payına düşen mutluluğu da nimeti de mutlaka alacak ve her zaman en iyisi için uğraş verecektir. Rüyada dolunay görmek, rüya sahibinin temiz ve güzel olan geleceğini simgeler. Kişinin mutluluğu artarak çoğalacak ve hayatta yüzü her daim güleç olacak demektir.

Rüyada Ay Görmek

Dünyanın en güzel duygularını tatmaya delalet eder. Rüya sahibinin hayatta en çok yaşamak istediği duyguları yaşamasına ve bu duyguların hazzı ile ruhunun gençleşip, güzelleşmesine tabir edilir.

Rüyada Ay Tutulması

Hayra delalet etmez. Rüya sahibinin çevresindeki bir kişinin üzüleceği ve zarar göreceği bir şey yaşaması anlamına gelir.

Rüyada Ayın Parladığını Görmek

Hayırlı olacak kısmetler almak şeklinde yorumlanır. Rüya sahibi için sonsuz bir dünya saadeti sunacak olan, güzel ve kutsal bir şey yaşamak anlamına gelir. Bu olayın yaşatacağı duygular sayesinde rüya sahibi hayatında başka hiçbir güzellik olmasa bile bir ömür mutlu olacak demektir.

Rüyada Ay ve Güneş Görmek

Bu iki nesneyi rüyada bir arada görmek, hem hayra hem de şerre delalet eder. Rüya sahibinin çevresinden göreceği saygının yanı sıra, hak yolundan uzaklaşması şeklinde de yorumlanır.

Rüyada Parçalanmış Ay Görmek

O bölgede çok büyük bir musibet yaşanacağına ve bire bir etkilenmese bile herkesin bundan olumsuz olarak etkileneceğine delalet eder.

Rüyada Aya Dokunmak

Sonu mutlulukla bitecek güzel ve temiz bir ilişkiye işaret eder. Bu birlikteliğin sonu nikâh masasında olacak demektir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Dolunay Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. metin (25 Nisan 2014 saat: 20:57)

  Merhaba rüyamda gece 3 gibi evden çıkıyodum sonra 10-20 kişi okul bahcesinin etrafinda toplaniyoduk ben dolunaya bakiyodum ve güclendigimi hissediyordum yani kendime geliyodum.sonra sabah uyaninca kardeşime su büktüğümü soyluyodum tabiki ruyada :)birde dolunayda biraz kırmızılık vardi.aciklarsaniz sevinirim.

  .

 2. yaren (22 Şubat 2014 saat: 00:49)

  Merhaba uzun zamandir bu ruyanin anlamini dusunuyorum ama bi turlu bulamiyorum yardimci olursaniz sevinirim.ruyamda gece odamin penceresinden bakiyorum ve gokyuzundeki bulutlarin icinden isil isil dolunay cikiyor ben ayin guzelliginden cok etkileniyorum ama sonra ayin yaninda biri mavi digeri kirmizi iki tane gezegen beliriyor ve ben ne kadar etkilensemde korkmaya basliyorum ve uyaniyorum smdiden tekrar tesekkurler….

 3. Faruk SERDAR (30 Ocak 2014 saat: 12:05)

  Rüyamda dolunay vardı ama ay o kadar yakın duruyodu ki sanki elimi uzatsam tutucak derecesinde. boş bir arazideyim ve yerde 2 insan boyunda ve 1 insan kalınlığında bir yılan bana doğru kalkmaya çalışıyor ama ben çok sakin bir şekilde yılanı kafasından bastırıp kalkmasını engelliyorum ama aşırı bir güç kullanmıyorum yılana hükmediyorum ve gözlerim sürekli ayda .
  bu rüyadan çok etkilendim ve bir tarif bulamadım rüyamı yorumlarsanız sevinirim.

 4. ceren (30 Ocak 2014 saat: 10:25)

  merhaba,
  rüyamda işyerimden iki arakadaşimla işten çıkmış arabada eve gidiyoruz. gökyüzü karanlık değil ama ay tam dolunayda ve tutulma oluyor. biz şaşırarak bakarken ay iki yuvarlak halde biri simsiyah aşağı doğru inerek bize doğru geliyor ve arabanın içine giriyor. arabanın içine girince simsiyah parça ön taraftaki camdan yavaşça çıkıyor geri ve esas ay oymuş. geri kalan iki parça da balona dönüyor ve ven bitanesini elime alıyorum. benim elimdeki parca biraz sönüp küçülüyor ama ben hala tutyorum elimde. yorumlarsanız çok sevinirim. kolay gelsin şimdiden teşekkür ederim sevgiler.

 5. Songül (21 Aralık 2013 saat: 10:17)

  Slm dün gece bir rüya gördüm.Rüyamda karanlık bir gecede dolunay güneş gibi parlak olarak sağa sola serice hareket ediyordu.Ayrıca altı deniz üstü gökyüzüydü,tıpkı gerçek hayatta olduğu gibi.Bana bunu yorumlarmısınız? Tşkr ederim :)

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , ,