RuyaTabirleri.com

Rüyada Domates Almak

Rüyada domates almak, hasadın çok olmasıyla ele geçen paranın artacağına ve bugüne kadar verilen emeklerin boşa gitmeyeceğine, yatırılan sermayenin daha fazlasını kazanacak olmaya yorumlanır. Olgun, kızarmış domatesler aldığını gören kişinin evinden bereket eksik olmaz ve afiyet içinde olunur. Akrabalarla güzel geçimin de işareti olan rüya, evli çiftlerin birbirlerinin aileleriyle olan iletişimlerinde sıkıntılı günlerin geride kalacağını, anlaşmazlıkların çözüleceğini de müjdeler. Her bakımdan iyi haberler, iyi gelişmeler ve parasal açıdan yüksek kazançlar anlamına gelir. Çuvalla domates almak bir miras sayesinde rahata ermek demektir. Kilo ile marketten domates almak kazancın kişiyi geçindireceğine, daha fazlası olmasa da kimseye muhtaç bir hayat sürülmeyeceğine, borçlanmadan yaşanacağına alamet eder.

Rüyada Yeşil Domates Almak

Olgunlaşmamış domates almak rüya sahibinin bir konuda çok fazla sabırsız davrandığına dikkat çeker. Henüz şartlar olgunlaşmamışken iş kurmaya kalkmak yüzünden yüksek miktarlarda borçlanılacağını ve bu yüzden sıkıntı çekileceğini bildiren rüya, kişinin şartlarını göz ardı ederek hareket ettiğini de ifade eder. Yeşil domates hastalık manasına da geldiği için, bir süre kişinin hayat kalitesini düşürecek bir hastalığın meydana çıkacağını, dikkat edilmesi ve tedaviye uyulması halinde sorunsuz şekilde iyileşileceğini bildirir.

Rüyada Çürük Domates Almak

Dedikodu duymak, hakkında söylenen olumsuz sözlere can sıkmak anlamındadır. Çürük domates akrabalar içinde veya hanede kişinin yaptıklarını eleştiren ve kıskançlık yapan kimseler olduğuna da işaret eder. Ölü yatırım manasına geldiği gibi, eldeki parayı iş yapmayan bir arsaya, para etmeyecek bir taşınmaza yatırmak, rızkını çar çur etmek şeklinde de yorumlanır.

Rüyada Domates Almanın Psikolojik Yorumu

Ruh hali sürekli değişen kişileri işaret eder. Genellikle çok hassas yapıda biri olunduğunu ve yaşanan her olumlu veya olumsuz olaya büyük tepkiler verildiğini, olaylara iyi yanından ziyade kötü yanından bakmayı tercih eden kişilerin sürekli stres içinde olduklarını tabir eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!