RuyaTabirleri.com

Rüyada Domates Fidesi Görmek

Rüyada domates fidesi görmek, değişik şekilde yorumlanır. Maddi anlamda yeni bir iş kurmak için heves eden rüya sahibinin kendisine sunulan teklifler üzerinde yakınlarına fikir danışacağına ve en çok para getiren işte karar kılacağına, hemen olmasa da birkaç yıl içinde yatırdığı paranın çok üzerinde meblağlar kazanacağına yorumlanır. Kişinin ufkunun geniş olması, olayları doğru analiz etmesi sonucunda servetini ikiye katlayacağını, mevduat hesabının her geçen gün kabaracağını işaret eder. Yeni bir işe başlamak ya da mevki değiştirmek manasına da gelir ve şu anki gelirin çok üzerinde bir maaşla hayatına devam eden rüya sahibinin alım gücünün de aynı oranda artmasına yorulur. Yeni bir ev alarak taşınmak, eşyalarını değiştirmek, daha lüks bir hayata kavuşacak olmak demektir.

Rüyada Domates Fidesi Dikmek

Sabırla yoluna devam eden, bıkmadan çalışan, disiplinli kimselerin eninde sonunda başarıya ulaşacaklarına tabir edilir. Bir inşaata ya da yeniden yapılanmaya da tabir edilen rüya, mimarlık, mühendislik gibi alanlarda başarılı olunacağına dair bilgi verir. Alın teri ve emekle gelinen noktanın kişiyi hem madden, hem de manevi olarak tatmin edeceğini, zorlukların üstesinden tek başına gelmeyi de delalet eder. Becerikli, tuttuğunu koparan, zeki bir kadınla hayatını birleştirmeye de yorumlanır.

Rüyada Domates Fidesi Almak

Bir iş değişikliğine gidileceğini bildiren rüya, kişiye gelecek iyi bir teklif sonrasında mevcut işten ayrılacak olmaya, kurulacak yeni hayatla daha mutlu günler görmeye yorulur. Yoksul kişiler için ellerinin bollaşacağı, rızıklarının artacağı bir dönemin habercisi olduğu gibi, bereketli kazanç elde ederek ailesine en iyi şekilde bakacak bir aile reisi olmaya da tabir edilir.

Rüyada Domates Fidesi Görmenin Psikolojik Yorumu

Çalışkanlığın ve disiplinli şekilde yaşamanın ifadesidir. Rüya sahibinin olaylara değişik açılardan bakmayı sevdiğini ve var olan hayat koşullarını daha iyi hale getirmek için sürekli çalışıp didindiğini belirtir. Yeni fikirlerin, girişim isteğinin de tabiridir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!