RuyaTabirleri.com

Rüyada Domates Toplamak

Rüyada domates toplamak, kişinin beklenmedik şekilde karşılaşacağı bir kısmete yorulurken aynı zamanda aile için de hayırlı gelişmeler yaşanacağına işarettir. Bir tarladan domates topladığını gören kişi çok büyük işlere imza atar ve işlerini büyütür. Bir bahçe içinde domates toplamak ise kişinin hanesinden bir kimsenin resmi makamlarda işe gireceğine yorulur.

Rüyada Yeşil Domates Toplamak

Yeşil, olgunlaşmamış domates toplamak haram mala ve paraya işaret edeceği gibi, kişinin acele ettiğini ve henüz zamanı gelmeyen işlerle uğraşıp zarara uğrayacağını gösterir. Yeşil domates toplayan kişi beklediğini bulamaz ve hayal kırıklığı yaşar. Ticaret ile uğraşıyorsa, işleri ters döner ve ortağı varsa ayrılır.

Rüyada Domates Satmak

Feraha kavuşmaya ve beklenen bir haberin gelmesine yorumlanır. Çok sayıda domates satan kişinin kazancı da o denli çok olur. Rüyasında domates satan kişi uğraşlarının ve çabalarının sonucunu alır. Sözü dinlenen bir kimseye ve itibara da yorumlanır. Domates satmak bazı yorumlarda ise sıkıntıya delalettir ve kişinin sevdiklerinden dolayı büyük bir hayal kırıklığına uğrayacağı anlamına gelir. Domates satan kişi elde ettiklerini alnının teri ile kazanır ve kazancından yardıma ihtiyacı olanlara da yardımlarda bulunur. Salih ve iyi yürekli bir kimseden görülecek bir desteğe de tabir olur.

Rüyada Domates Görmek

İki şekilde yorumlanır. Domatesler güzel ve olgun ise gelecek güzel bir habere ve kısmete yorumlanır. Domatesin güzelliği yaşanacak olan olayın da daha güzel olmasına yorumlanır. Ekşi domates görmek ise tatsız bir olay yaşanacağını ve kişinin ağzının tadının da bozulup, huzurunun kaçacağına yorumlanır. Diğer yoruma göre ise domates görmek sıkıntıya yorulur ve kişinin para kaybına uğrayacağını, ruhen de sıkıntı yaşayacağına delalet eder. Mevsimi içinde domates görmek kişinin bereketli bir iş sezonu geçireceğine ve malının, mülkünün artacağına yorumlanırken, mevsimsiz görülen domates kişinin yanlış yollara sapacağını ve eline geçen her şeyi boş hayaller uğruna kaybedeceğine, yanlış yatırımlar yapacağına tabir olur.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Domates Toplamak İle İlgili Rüyalar;

 1. ekin (10 Eylül 2016 saat: 02:26)

  esselamın aleyküm rahmetullahı ve berekatü kardeşler..,’Rüyamda hatırladığım kadar şöyledi ;
  Rüyamda bizim bahçede dallarında bulunan domatesleri topluyordum biriyle bi yandanda gülüyorduk , ama kim olduğunu görmedim onun , kırmızı ve yeşil domateslerdi topladıklarım ve birden yeşil domatesler elimden düştü . Sonrada uyandım öyle .., ince bi şekilde hakiki tabirini almak isterim bu rüyanın

 2. Nermin (09 Ağustos 2015 saat: 23:43)

  Selamlar. Rüyamda çatıda kıpkırmızı domates gördüm.
  Rahmetli babam yanımdaydı. Domatesleri toplamamı istedi. Ben de toplamak için çatıya tırmandım. Daha sonra ileri doğru baktığımda yeşillikler arasında bir çay bahçesi gördüm. oraya doğru yürürken kağıt para buldum. Bu rüya hakkında yorum almak istiyorum. Teşekkürler.

 3. zeynep (24 Ocak 2015 saat: 12:27)

  Ruyamda bizim evin oradayiz annem rametli de var birden topragi eselitor annem ve cok guzel olgun domatesler ortaya cikiyor annem bana git mavi bidonlari getirde toplayip icine koyalim diyor bende getiriyorum topragi actikca domatesler salkim salkim uzayip gidiyor kimseye gorunmeden toplayalim derken uyandim

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,