RuyaTabirleri.com

Rüyada Domuz Eti Görmek

Rüyada domuz eti görmek, hayırlı bir rüya değildir. Rüyayı gören kişinin, iş hayatında ve aile hayatında çok büyük ve çok kötü olaylar ile karşılaşacağına, çok büyük üzüntüler yaşayacağına, iş hayatında ister istemez ele bir haram malın geçeceğine, bu haram maldan ötürü çok büyük sıkıntılar yaşanacağına ve iş hayatında ya da sosyal hayatta çok kötü şeyler yapılacağına ve bu kötü şeylerden sonra çok daha sorunlu bir dönem yaşanacağına alamet eder.

Rüyada Domuz Eti Yemek  

Rüyayı gören kişinin, iş hayatında çok büyük ancak haram bir mal ile karşılaşacağına, bu yüzden çok büyük sorunlar ile karşı karşıya kalacağına, çok büyük üzüntüler ve endişeler yaşayacağına, sevdiği bir kişinin, insanlara karşı kötü şeyler yapacağına ve rüya sahibinin bu durumdan ötürü çok büyük bir rahatsızlık duyulacağına delalet eder.

Rüyada Domuz Eti Yediğini Görmek 

Rüyada domuz eti yemek ile aynı anlama gelmektedir.  Rüya sahibinin, çok kötü ve sevimsiz olaylar ile karşılaşacağına, bu olaylar sırasında eline haram bir mal geçeceğine ve bu maldan ötürü çok büyük bir korku duyacağına işaret eder.

Rüyada Domuz Eti Pişirmek 

Rüyayı gören kişinin, çok büyük sıkıntılar yaşayacağına, sorunlu olaylar ile karşılaşacağına, buna rağmen çok büyük kazançlar elde edeceğine, uzun zamandan beri hayal edilen şeylere kısa zamanda ulaşacağına ve çok büyük kazanç elde edeceğine tabir edilir.

Rüyada Domuz Eti Yemek ve Kusmak

İş hayatında uzun zamandan beri çözülememiş olan işlerin kısa zamanda çözüme ulaştırılacağına ve yapılan kötü bir davranıştan ya da bir hareketten ötürü pişmanlık duyulacağına delalet eder.

Rüyada Domuz Eti Tükürmek 

Rüya sahibinin, çok üzüldüğü bir konu için kötü sözler söyleyeceğine, çok zor şeylerle karşılaşacağına ve bazı kişilerin kalplerini kıracağına tabir edilir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Domuz Eti Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. Ceylan isik (03 Ocak 2015 saat: 19:28)

  Ruyamda birisine domuz eti pisiriyodum ve yemek istemedim haram diye tavayi elimden bir adam aldi ve bende oyle bir baktim kendi kendime ama bu haram nasil yiyeceksin dedim adam masaya oturup yemege basladi ve bende tiskindim gece kalkip yeniden gozumu kapattigim da omuz etini yiyen adamla evlenmisim sozde ve biz surekli bir seylerden kaciyormus gibiydik birden kendimi ve cocuklarimi ust gecitte gordum ve merdivenden inince cocuklarima sarilip korkdum inemedik bir merdiven indik durduk ondan sonra merdivenin ve basamaklarin arasindaki bosluklari gorunce daha dusmekten korktuk ve gece gene uyundim ve ruyanin devamini gordum sanki gene domuz eti yiyen adamdi ve evliydik tam birlikte olacakken ben adett oluyordum bir insan bir gecede 3 bolum gibi 3 kez ruya gorurmum her serde vardir bir hayir

 2. leyla Erdoğan (27 Aralık 2014 saat: 07:09)

  Ruyamda kizkardesim kocaman derisi yuzulmus domuz eti dogruyordu.bende kendi kendime diyorum ki bu yagli yagki bize bayagi gider.sonra biraz ilerliyorum. Rahmetli annenemin kiyunlari kuzulari hastalanmis oluyor. Onlari posete koyup bir yere iyileştirmek icin goturup getiriyorum. Koyun ölüyor yavrulari yaşıyor. Annennemle yaninda 2 kadin kilim dokuyor tezgahta onlara sesleniyorum gelin diye. Biraz gecte ols geliyorlar Acaba neye cikar

 3. symer26 (25 Aralık 2014 saat: 09:53)

  Ruyamda kasaptan esimin domuz eti ni elleriyle yuzup aldigini gordum. Bircok yenmeyen hayvanin etini de gordum. Tam hatirlamiyorum ama kostebek eti de vardi aldik. Cok cirkin bi ruyaydi. Musluman olarak kendimii kotu hissettim. Esim av yapmayi cok sever ondan etkilenmis olabilirmiyim

 4. muhammed (13 Kasım 2014 saat: 09:04)

  rüyamda domuz eti satın aldım ama hiç bir şekilde domuzu birebir görmedim bi bayan bi buttan kesip dil iki dilim verdi biri büyük bi parça biri küçük bi parça ama sanki küçük parçayı ben sonradan istemişim. sonra ben bunu ne yapacam diye elimde dolaştırırken tam hatırlamıyorum ama eşimle karşılaşıp o görmeden bi çalının altına sakaldım burda kimse bulamaz kimse bulupta yanlışlıkla yemez diue çünkü rüyamda onun haram ve yenmemesi gerek bişey oldugunun farkındaydım bide son olarak çalının yanında birileri oturuyordu onlara belli etmeden arkalarından sakladım

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,