RuyaTabirleri.com

Rüyada Domuz Eti Görmek

Rüyada domuz eti görmek, hayırlı bir rüya değildir. Rüyayı gören kişinin, iş hayatında ve aile hayatında çok büyük ve çok kötü olaylar ile karşılaşacağına, çok büyük üzüntüler yaşayacağına, iş hayatında ister istemez ele bir haram malın geçeceğine, bu haram maldan ötürü çok büyük sıkıntılar yaşanacağına ve iş hayatında ya da sosyal hayatta çok kötü şeyler yapılacağına ve bu kötü şeylerden sonra çok daha sorunlu bir dönem yaşanacağına alamet eder.

Rüyada Domuz Eti Yemek  

Rüyayı gören kişinin, iş hayatında çok büyük ancak haram bir mal ile karşılaşacağına, bu yüzden çok büyük sorunlar ile karşı karşıya kalacağına, çok büyük üzüntüler ve endişeler yaşayacağına, sevdiği bir kişinin, insanlara karşı kötü şeyler yapacağına ve rüya sahibinin bu durumdan ötürü çok büyük bir rahatsızlık duyulacağına delalet eder.

Rüyada Domuz Eti Yediğini Görmek 

Rüyada domuz eti yemek ile aynı anlama gelmektedir.  Rüya sahibinin, çok kötü ve sevimsiz olaylar ile karşılaşacağına, bu olaylar sırasında eline haram bir mal geçeceğine ve bu maldan ötürü çok büyük bir korku duyacağına işaret eder.

Rüyada Domuz Eti Pişirmek 

Rüyayı gören kişinin, çok büyük sıkıntılar yaşayacağına, sorunlu olaylar ile karşılaşacağına, buna rağmen çok büyük kazançlar elde edeceğine, uzun zamandan beri hayal edilen şeylere kısa zamanda ulaşacağına ve çok büyük kazanç elde edeceğine tabir edilir.

Rüyada Domuz Eti Yemek ve Kusmak

İş hayatında uzun zamandan beri çözülememiş olan işlerin kısa zamanda çözüme ulaştırılacağına ve yapılan kötü bir davranıştan ya da bir hareketten ötürü pişmanlık duyulacağına delalet eder.

Rüyada Domuz Eti Tükürmek 

Rüya sahibinin, çok üzüldüğü bir konu için kötü sözler söyleyeceğine, çok zor şeylerle karşılaşacağına ve bazı kişilerin kalplerini kıracağına tabir edilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: , ,