RuyaTabirleri.com

Rüyada Domuz Eti Yemek

Rüyada domuz eti yemek, iyi değildir. Rüyayı gören kişinin hatalı ve yanlış işler yapacağı anlamına gelir. Kişi, daha önce hiç yapmadığı işlere girecek ve iyi niyetlerini bir an olsun bir tarafa atarak, kendisinden hiç beklenmeyecek yollara girerek kazanç elde etmeye çalışacak demektir. Rüya sahibinin kendisinin de hayret edeceği adımlar atacağına ve hak yolundan ayrılarak günahlı ve yasak işler yapacağına delalet eder.

Rüyada Domuz Eti Yediğini Görmek

Rüyasında domuz eti yediğini gören kişinin doğruları şaşacak demektir. Yani rüya sahibinin dine aykırı davranacağı, Allah’ın yasakladıklarına meyil edeceği, dünya yaşantısına fazla kapılarak ahiret inancını da boşlayacağı anlamına gelir.

Rüyada Domuz Eti Yemek ve Kusmak

Rüya sahibinin hatalarının, kusurlarının ve eksiklerinin farkına varacağına, hakkın huzurunda el açıp dua ederek tövbekâr olacağına, kendini bundan sonra kötü ve yasaklı olan herşeyden men edeceğine ve nefsini terbiye etmek için kendini dini vecibelere adayacağına ve her gün Kuran’ı Kerim okuyarak teselli olacağına yorulur.

Rüyada Bilmeden Domuz Eti Yemek

İftiraya ve haksızlığa uğramaya rivayet edilir. Rüyayı gören kişinin günahı olmaksızın kötü bir işin içine çekileceğine ve iyi niyetlerinin kurbanı olacağına alamet eder. Rüya sahibinin bu durumu hazmetmesi de biraz zaman alacak demektir.

Rüyada Pişmiş Domuz Eti Yemek

Rüyada domuz eti ne türlü olursa olsun yenmesi iyi şekilde tabir edilmez. Rüya sahibinin gaflet içine düşeceğine, şeytanın aklına uyacağına, daha fazla zenginlik elde etmek için de hak olmayan kararları uygulayacağına işaret eder.

Rüyada Çiğ Domuz Eti Yemek

Rüyayı gören kişinin adına leke sürülmesine ve toplum içinde bıraktığı iyi intibaının zarar görmesine neden olacak hareketlerde bulunacağına bu durumun da kariyeri üzerinde kötü etkileri olacağına delalet eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Domuz Eti Yemek İle İlgili Rüyalar;

  1. çilem (16 Eylül 2014 saat: 09:11)

    rüyamda salam aldım bi dilim kestim yerken paketin arkasına baktım ne neden üretilmiş diye hindi ve domuz etinden üretilmiştir yazıyordu hemen tükürdüm ağzımdaki bütün kalıntıları temizlemek istedim sonrada birden yaşlı anneannemin yanındaydım bi yatakta uzanmış yatıyo sacları ıslak gibi ve kirliydi seni yıkayayım dedim istemedi sonra sanki cocuk gibi hafilemişti elimle kaldırdımonu kucağıma aldım güzelce yatırdım yatağına çok zayıflamıştı yorumunuz için şimdiden teşekkür ederim

  2. Hamza (06 Nisan 2014 saat: 13:00)

    Rüyamda yanımda birileri vardı ve domuz eti yiyorlardı bende onlara haram olduğunu söyledim ve yemedim onlar bana haram olmadığını yememi söylediler ve bende yedim rüyam bu.Bir başka rüyamda benim yaşlarımda biri ile kavga ederken onun boğazını bir çakı ile kestim ve bir arkadaşım da yanımdaydı çakıdaki parmak izlerini öldürdüğüm kişinin elbisesi ile temizledim bu da bir başka rüyam.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,