RuyaTabirleri.com

Rüyada Domuz Görmek

Rüyada domuz görmek kişiyi sevmeyen hasım, komşu, arkadaş ya da rakip olarak yorumlanır. Domuz iyi olarak tabir edilmez genelde kısmetsizlik ya da şansızlık olarak tabir edilir. Rüyada saldırgan bir domuz görmek kesesi para dolu olan ve büyük bir servetin sahibi olan bir kişiden zerre kadar iyilik olmayacağı anlamına gelir. Rüyada saldırgan domuza karşı koymak rakibine ya da hasmına karşı koymaya delalet eder. Domuzu devirmek ise rakibine ya da hasmına karşı zafer elde etmek anlamına gelir. Bir yerden domuz sürüsünü kovmayı başarmak, kişiyi mutlu edecek ve hayatını olumlu yönde değiştirecek olayların yaşanacağına işaret eder. Rüyada kişinin bir domuzun üstünde onu istediği yöne götürmeyi başarması işte rakibi olan kişileri yenmesi ve terfi etmesi ya da rütbe kazanması anlamına gelir.

Rüyada Domuz Eti Görmek

Rüyada domuz eti görmek helal olmayan, alın teri dökülmeden, emek harcanmadan, çalışıp, yorulmadan, hile ile kazanılan para, rızık ya da mülkiyet anlamına gelir.

Rüyada Domuz Eti Yemek

Rüyada domuz eti yemek, rüşvet ya da faiz gibi helal olmayan kazanca mail etmek ve kursağından helal olmayan ekmek geçmesi anlamına gelir.

Rüyada Domuz Yavrusu Görmek

Rüyada domuz yavrusu ya da yavruları görmek zorluk, meşakkat ve güçlük çekmek anlamına gelir.

Rüyada Domuz Sürüsü Gütmek

Rüyada domuz sürüsü gütmek rüya sahibinin esenlik dolu, sıkıntısız, sorunsuz ve zorluklardan uzakta, krallar gibi geçireceği bir hayatı olacağı anlamına gelir.

Rüyada Vahşi Domuz Görmek

Rüyada vahşi domuz görmek işe yaramayan, tembel ve duyarsız bir erkeğe yorumlandığı gibi aynı zamanda kişini kudret, güç ve dünya malı sahibi olacağı anlamına gelir. Rüyada vahşi domuz görmek büyük de bir servet anlamına gelir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Domuz Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. Mehmet (15 Ocak 2014 saat: 16:51)

    Tekrar merhaba. Ben evvelki gece esimin bosandigi esiyle ayni ortamda bulundum ve ne sekilde tanistigimi ona aciklamak zorundaymisim gibi hissedip anlatiyorum. Gunluk hayatta pek gordugum biri olmasada onceden tanismis ve selamlasmis oldugum birisi. Ruyamda iki kez bana esimle benim birbirimize cok benzedigimizi soyluyor..siz cok benziyorsunuz diyor.anlam veremedim..aciklar misiniz lutfen? Tesekkur ederim

  2. Mehmet (15 Ocak 2014 saat: 16:41)

    Merhaba. Ben dun gece ruyamda bir domuz gordum. Nasil ve ne sekilde oldugunu hatirlamiyorum ama onu yere yatirmis oldugumu ve olu vaziyette goruyorum.sonra dusunce olarak sanki o benim bir kurbanlik gorevimmis gibi onu o hale ben getirmisimde kafasinida vucudundan ayirarak kessem daha makbul olur diye geciriyorum kafamdan. Ve ben gercek hayatimda yillar once hollanda’dayken bir domuz fabrikasinda calisiyorkenki gibi uzunlamasina yagla et arasini kesiyorum sanki
    onunla biz yemek pisirecekmisiz gibi..sanki dinimizce haram oldugu gercegi yokmus gibi ayni zamanda tiksinmede duyuyorum..lutfen bana yardimci olur musunuz?

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,